320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Carroll'it üldjuhul ründajaks ei peeta - pull, et teda siiski tähele pannakse. mis on muidugi tore märk arengust.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      et ta ändi juba poolajal sisse tõi, on muidugi märk arengust.
      ändi ja areng nüüd küll ühte lausesse kokku ei sobi. ka eile oli ainuke saavutus Caldwelli värava puhul oma loivamisega suluseisu ära katmine, poole hooaja komeet on lihtsalt osutunud keskpäraseks ja muud midagi.

      ja Kenny jutt raskest graafikust on, vabandage väljendust, ikka täielik möga. vaadaku näiteks Stõuki või Fulhamit, rääkimata tabelis eespool olevatest meeskondadest, kes on peale njuuka kõik rohkem mänge pidanud kui need Liverpooli 41 tükki. pannud siis sügavam punt kokku, selle asemel, et saja milli eest sõnnikut osta, sest kui sa mõtled tõesti 18 mehega hooaja lõpuni lükata, siis ütleks küll, et puhas oma viga.

      ning teisalt laseb seesama eespool mainitud Fulham samuti 20 põhimehega ja on tabelis ainult kahe võidu kaugusel, Stoke aga on seni toetunud 21 mehele. et põhimõtteliselt saab ikka mängida küll, kui tahta eksole.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        ma sain mudu aru, et jutt on viimasest tihedast nädalast. et kuue päevaga vaja kolm mängu pidada ning siis pole väga ime kui väsimus kehas mängitakse + ma usun, et pigem on meestel vaim väsinud, sest huffitud ja puffitud on tervel hooajal jõudsalt, kuid notsude majad on püsti jäänud.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          nojah, eks selliseid momente on teistelgi olnud, kuid sedavõrd isutut tegutsemist pole olnud au eriti näha.

          ja siia läheb muidugi ka see 18 mehe jutt (nii palju on siis neid, kes on vähemalt 10 mängu sel aastal teinud).
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            No ma ootasin juba 60 minutist Sterlingut sisse, sest mäng oli nii isutu.
            Toodi 85. Tõeline noorte usaldamine tõesti.

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              nojah
              ma panustaks mündid meeste vaimuvaesuse peale ning erilist aega tolle inteka lause analüüsimisele ei kulutaks.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Mulle su plaan meeldib.

                Teine variant on, et Kenny on aru saanud oma vigadest ja enam ei too Briti sõnnikut sisse ja teeb suvel mõistlike transfereid. Sellisel juhul võiks täitsa edasi olla pukkis .

                Kommentaar


                  et marju noppida on vaja põlda orgaanilise väetisega väetada
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Mulle su plaan meeldib.

                    Teine variant on, et Kenny on aru saanud oma vigadest ja enam ei too Briti sõnnikut sisse ja teeb suvel mõistlike transfereid. Sellisel juhul võiks täitsa edasi olla pukkis .
                    Kaheldav, kas omanikud suveks raha annavad. Kahe viimase aknaga on kulutatud 100M, omanikud seadsid eesmärgiks koha Meistrite Liigas, kuid selle asemel tehakse veel hullem hooaeg kui seda oli eelmine.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      et marju noppida on vaja põlda orgaanilise väetisega väetada
                      Ei tasu unustada ka seemne maha panemist.Ilma selleta kasvab isegi parima sõnnikuga ainult umbrohi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Ei tasu unustada ka seemne maha panemist.Ilma selleta kasvab isegi parima sõnnikuga ainult umbrohi.
                        Kus see Like nupp on?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          sellises piiratud mõtlemisega maailmas nagu feishbuuk.


                          Algselt postitas zip Vaata postitust
                          Kaheldav, kas omanikud suveks raha annavad. Kahe viimase aknaga on kulutatud 100M, omanikud seadsid eesmärgiks koha Meistrite Liigas, kuid selle asemel tehakse veel hullem hooaeg kui seda oli eelmine.
                          ma hakkasin juba äriplaanist ning sellega seonduvast kirjutama, kuid siis leidsin, et lihtsam on vast natukene suunda muuta ja lähiajalugu meenutada.

                          mõni barca elupõline vänn võib vast täpsemalt seletada, aga nii üllatav kui see ka polnud, siis olid ka nemad ca 10 a tagasi analoogses olukorras - tulemused ja oskused kuivasid kokku.
                          siinkohal on oluline täpsustada, et hispaanias on kaks suurt - real ja barca, eks - kui üks nendest jääb ainuüksi neljandaks on sisisemist palju. kui juba aga minnakse kaks hooaega järjest alt ja jäädakse veel suisa kuuendaks, siis... ei aita isegi enam mitte tallinn. tegelt on ka real sama rada hiljuti läbinud.
                          jumala eest pole vaja seda võrdlust võtta üks-ühele... heal juhul üks neljale - kui KD leiab, et on jama kokku keeranud, siis astub ise tagasi. kui leiab, et oskused ja tahe viivad sihile, siis küsib plekki juurde. eks suvi näitab, kuid ma pakun, et karva vahetatakse 1-2 aasta pärast.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            see boobi pakutud kenny rahaküsimine on samuti siuke...imelik. ses suhtes, et ma ei kujuta ette kuidas amerikaanod sellesse suhtuvad, kui nad on juba sada milli uugama pannud, aga tulemused on justkui sitemaks muutunud. samas ainus tõeline kennü ostuflop on imo henderson. kärrol polnud kd teema, downingust saab äkki asja (loomulikult mitte 20milli eest, aga 10 vast ikka) ja adam on oma hinnasildile vastav elik heasoe vend, keda pingilt võtta.
                            enrique oli safe bet, suarez toimib iseenesest ka - või kui osutubki liiga munniks, siis saab alati vähemalt sama hinna eest maha müüa, ilmselt kallimagi -, coates on potentsiaalikas, doni on muidugi suvaline, aga see-eest kingitud hobune.

                            suvel käut minema, carrashit pensile, äär juurde, ründaja juurde, sterlingut täiskasvanuks konverteerima. a kui hendokas ka tulevikus sama sitt kavatseb olla - okei, ta on enamus ajast enda eeldatavalt positsioonilt väljas mänginud -, siis võib teil aasta-paari pärast keeruliseks minna, kui sg enam ei toida ja projekt jonjo miskipärast põhikoosseisu materjal ei ole. oleks vist aeg taaskord hispaaniat skautima minna...
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              sellises piiratud mõtlemisega maailmas nagu feishbuuk.
                              Liverpooli rahaboss.
                              Tulin Liverpoolist, teen välja, rahatasku on suur, vargil ei käi, kioskis ei käi, Facebookis ei käi, rahatasku on suur.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                vist pidanuks ikka seletama sellest bisnessi runnimisest. pelgalt sellepärast, et mees sa oled sada milli laiaks löönud, (millest okei, ise panime sisse 25) rahakott kinni keerata ja tehtud investeeringud veelgi suurema riski alla panna... eks siin peab majapidamine ise hindama, analüüsima tehtud tööd, tulemusi. selle sisu me kahjuks või õnneks ei tea - mis paberil kirjas on. mai peand silmas eesmärke, sest need on siililegi ja Reinule selged.
                                ma arvan, et kui KD ja meeskond leiavad, et nad on teinud head tööd (ka sittade tulemuste puhul võib tubli olla), siis suudavad nad ka selle jutu juhatusele maha müüa - iseasi, kas tahtmist on.

                                mind paneb samuti pead vaevama see, et millepärast noorsande rohkem platsile ei lükata... okei, ma isegi leian loogilise põhjenduse, kuid see ei taha kuidagi eelmise aasta teises pooles toimunuga haakuda.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X