320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Ma vist unustasin kirja välja saata....aga pistke per*se kõik oma ostud....Lazio signed Felipe Anderson for 10 millions!!!!!!!!!!!
    No näed Carizzo nutsaka eest jätkus nii Andersoni kui Pereirinha jaoks.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Ma vist unustasin kirja välja saata....aga pistke per*se kõik oma ostud....Lazio signed Felipe Anderson for 10 millions!!!!!!!!!!!
      Felipe Anderson won't be a Lazio player. Santos' fax didn't arrive.

      Kommentaar


        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
        Felipe Anderson won't be a Lazio player. Santos' fax didn't arrive.
        Galliani...

        Kommentaar


          ÜKS NEIST SITTUS ENNAST TÄIS...KAS SIIS LOTITO VÕI TARE....MINGE NII V*TTU KUI ÜLDSE MINNA SAAB.
          Felipe Anderson oli juba otsapidi lennuki peal, kui Lazio fax saadeti 4 minutit ennem kella minema....no kaduge seaputsi.
          Tare pidi ise tagasi istuma kuna Lotito olevat süüdi....pm võimalik, et teise poolaja võtmemängija jäi tulemata....see teine mis iganes Pereirinha?????? who the fuck is that....
          Candreva ostus väga heaks ostuks viimasel sekundil....raske uskuda, et meil teist kord veab.
          Okse maik on nii suus
          TARE JA LOTITO MINGE NII PUT*SI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Ainuke pluss on see, et Keita saab märtsis 18. aastaseks ja hakkab peale lepingu saamist põhimeeskonna eest paugutama. Kui keegi ei tea siis otsustas noorem Keita Barcast Laziosse lahkuda ja vana kala Guardiola jaoks on see suurim pettumus Barca aegadest....loodame, et tõesti talendikas noorem Keita ka on.
            Andersoni jään pikaks ajaks taga nutma
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Moskva Dinamo oli vist tahtnud Kozaki ja leeduka ära osta, aga nood ei tahtvat ise Venemaale kolida
              Zarate üleminek Kiievisse on vist ka läbi kukkunud
              tea kas see neeger Diakite õnnestub rahaks teha, mis ta niisama ikka silmi punnitab

              aga tulekutest - Laziol õnnestub paljud ostud ju sisuliselt ise ära nullida, eelmine suvi oli uus lootus Ederson - no kus ta nüüd on ? kogu aeg haige et isegi pingile enam ei pääse ?
              paar aastat tagasi oli kohe 18 täis saamas suur talent Uruguaist, Barreto - siiamaani pole mees platsile ega vist isegi pingile pääsenud

              Kommentaar


                Ja vana asja ka. EL mängude eest saite kokku 180k trahvi. Kui veel kordub siis järgnevad tühjad tribüünid. See rassismi värk jne.

                Kommentaar


                  See Andersoni lüke tundub selline suhteliselt läbinähtav, tahetakse suurt eufooriat tekitada viimasel päeval kõigis fännides ja laia üldsuse ees, et Lazio mängib kõige kõrgematel panustel ja võistleb üleminekutel Cityde ja PSG-dega, ehk siis Lazio räägib üleminekutes suuresti kaasa ja sebib räigelt, aga reaalsus on see, et Tare ja Lotidiot tegid ennast järjekordselt lolliks ja võitsid fännide viha poolehoiu.Ma olen täiesti kindel, et tegelikkuses ei olnud Tare kusagil mingit diili tegemas, usun, et ta istus kodus diivanit ja vaatas Tuvikesi ja naine tegi talle samal ajal juustuleibasid.
                  Mis mõte on sellisel "üleküpsetatud broileri (loe kõrbenud broileri)" lükkel?

                  Liitus aga selline mees: http://en.wikipedia.org/wiki/Bruno_Pereirinha

                  Temast saab teie nn. Felipe Anderson , samas ega Carrizo papi eest poleks vist paremat saanud ka.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    ENDISELT TARE JA LOTITO VÕTKE ZEMUNN PUNTI, TÕMMAKE RIIDED SELJAST....MINGE KUSKILE PIMEDASSE RUUMI JA HAKAKE OMA KÕVADE ÕLITAMATA TEIVASTEGA ÜKSTEISE AANUSEID TAGA AJAMA...KES ESIMESENA SISSE SAAB ON SUURIM PEDERAST EVER MADE.
                    Felipe Anderson osutus Keisuke Honda II-ks. Olen kindel, et asi jäi kas ebaprofessionaalsuse või Lotito sahiibsuse taha...jutt jäi väidetavalt 30% omava kapitalifirma taha kes soovis 35% tulevikumüügi papist...Lotito aga pakkus vaid 30% sellest. Ei tea kas see tõsi ka oli. Igatahe soovin, et Tare lahkub...ta lihtsalt peab luuser ka olema....ei saa olla, et alati on Lotito ja kokkuhoid kõiges süüdi.
                    Vähemasti tean, et maha sai laaditud Sculli, Zauri, Matuzalem, Carrizo, Scaloni ja vb et ka Foggia...pole veel kindel. Enamus kindlasti neist.
                    Mis puutub pizzaratesse siis Ukraina aken on lahti kuni veebruari lõpuni....küll ta sinna maha parseladatakse....ma väga loodan.
                    Mis puutub neeger diakitesse siis see persenägu arvatavasti ikkagi jätkab Lazio raha põletamist.
                    Lotito keeldus Kozakut müümast ja leedukas keeldus suheteliselt soojast Roomast Venemaa perseauku ronimast...on ju mõnus 800 000 niisama saada ja varsti suht päikest võtta.

                    FUCK OFF TARE JA LOTITO TE KAKS MUNNIN*ÄGU!!!!!!!!
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Olen kindel, et asi jäi kas ebaprofessionaalsuse või Lotito sahiibsuse taha...
                      Või siiski mõlemi taha? Te olete ju niikuinii poolamatöör klubi ja Lotitol pole kunagi sirget mõtlemist olnud.
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Says who
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Says who
                          Says Uuu

                          Kommentaar


                            Ihihihi aahahahahha oohohohooh so funny
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Millal Anderson debüüdi teeb ? Hernanese vigastus peaks talle koheselt andma võimaluse end näidata.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Millal Taddei iludusvõistluse võidab? Totty juustepikenduste aeg vist samal ajal...peaks kindel võit ära tulema?
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X