320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uuu sa õllele ei viitsi tulla?
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Ei hetkel küll mitte, tuju kehv, tervis natuke veel kehv ja kui ma mõtlen kui peded on lotito ja tare siis hakkab tervis jälle jupsima.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Mis?????????????? Ma olen kolmandat päeva haige....
        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Linnugripp?
        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Ei hetkel küll mitte, tuju kehv, tervis natuke veel kehv ja kui ma mõtlen kui peded on lotito ja tare siis hakkab tervis jälle jupsima.
        Linnugripp???

        Kommentaar


          UUU ära üldse muretse Tare lubas, et suvel minnakse Taddeid jahtima, talenti kes võib asendada nii Hernanest mängujuhi kohal kui teie parimat paremkaitset Konkot.Tare väitis, et tahtis seda lüket juba nüüd jaanuaris teha, kuid viimase minuti hilinenud faxi tõttu jäi ära, fax ei jõudnud lihtsalt õigel ajal Lazio Roma kontorist AS Roma kontorisse, shit happens eks...tehnikasajand ikkagist

          Usun, et selle lükkega peaks Tare oma spordidirektori kohta kindlasti betoneerima ja võitma tagasi poolehoiu Lazio fännide seas.Igatahes suvel on oodata kõlavaid nimesid tiimi! Ja ma usun, et kui te peakski CL-i jõudma siis Taddei teile ära ei ütle.

          Ja mis iludusvõistlusesse puutub,siis helesinine särk sobibki talle paremini, punane ei ole väga tema värv, usun, et Padeia kohaliku maakonna missivõistluse lööb pika puuga kinni.
          sigpic

          Kommentaar


            ilus särk on see helesinine küll, ma usun et ükskõik kes seda ka ei kannaks, paneks kohaliku maakonna iluvõistluse kinni.

            mis teema selle vs juve mängus scaloni särgi vehkimisega oli celebrationi ajal? mis teemad on?
            slimm.ee

            Kommentaar


              Scaloni müüdi Atalantasse ja niipalju, kui ma tean siis Gonzalez on hea sõber Scaloniga ja jagas respecti tema lahkumise puhul.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                Uuu sa õllele ei viitsi tulla?
                Sa muidu tunned teda? Tead pärisnime tal?
                Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                Kommentaar


                  Algselt postitas resorte Vaata postitust
                  Sa muidu tunned teda? Tead pärisnime tal?
                  Sellise informatsiooni eest tuleb maksta.
                  PS ! Ole ilusti
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Sellise informatsiooni eest tuleb maksta.
                    PS ! Ole ilusti
                    Mis hind on siis?
                    Adiós amigos

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Bart Vaata postitust
                      Mis hind on siis?
                      Küsige francesco käest !
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        kusjuures ma tean tema nime ja värki
                        väikse vihjena tüüp hulub volvofoorumis kui sitt auto ta isal(!) on
                        Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                        Kommentaar


                          No see eest on mul endal 3 Volvot ja need on täitsa head autot wc-mees.
                          Tra milleks vaadata mängu, kus vigastustest räsitud Lazio langes 2-0 kohe taha, võtles vapralt 2-2 ja siis viimasel lisaminutil kaotatid Ballahatile 3-2.
                          Müts maha Petkovici ees, motiveeris mehi(neid väheseid) viimase hetkeni. Hunnik vigastusi, Klose ja Brocchi(tänud Matuzalem, sa oled ikkagi südametu lita) peksti veel juurde vigaseks ja nüüd Napoli järgmisena.


                          FORZA LAZIO!!!
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            No see eest on mul endal 3 Volvot ja need on täitsa head autot wc-mees.
                            tule taevas appi, ühest fagmobilist jäi tõesti väheks või üksteisele doonoriks, markku aruoja ?
                            Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                            Kommentaar


                              Mis ma sulle teinud olen, et kõik asjad sulle negatiivsed on?
                              Muide kõvatasin, 2 on igapäevaselt liikuvad 1 selline hobi rohkem.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Resorte sa Austraalias veel? Lähme õllele Tervitan Markkut, eilse mängu puhul! Lazio CLi !!!
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X