320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõepoolest, Nani ju ei läinud palli pärast võitlusesse, ta läks palli õhust alla võtma ja alles siis kui pall jõudis sinnamaale kus nani pea sirgeks keeras oli võitlusesse lennanud hoopis Arbeloa... ja veel arvestades, et sellest edaspidisest mängust olenes nii palju ja see olukord oli vähemalt minu jaoks nii kahevahel, siis ei oleks tasunud siiski punast kohe välja tõmmata. Ma ei näe kuidagi, et see punane oli täiesti ainuõige variant.

    Kommentaar


      Okei... kui puhtalt reegleid järgida, siis ongi võibolla punane. Samas konkreetset olukorda vaadates on asi segasem. Nani läks palli maha võtma nagu seda teevad paljud ääred. Vaatas ja kindlalt mängis palli. Siis viimasel hetkel lendab kaitsja vahele. Kaitsjal on võimalus antud ohtlik olukord vältida, kuna ta näeb selgelt juba ammu, et Nani on olukorras jalg ees. Kirjutavad, mis need reeglid kirjutavad, aga kaitsja oli see pool, kes oleks saanud kontakti vältida. Enda otsus sinna olukorda minna. Mitte, et Nanil peab see jalg nüüd seal nii kõrgel olema. Samas võiks ju siis iga kõrge jala eest anda punase. Punast anda konkreetse olukorra eest on väga karm. Kollane oleks adekvaatne.
      Manchester United
      Juventus

      Kommentaar




        Eks aru on saada, et hetkel emotsioonid laes. Endal oleks ka kui Chelsea oleks Manu asemel aga samas Ovrebrost enam midagi hullemat ei saa olla. Rafaelilt siis väike Suareze jäljendamine. Need, kes Nani kaardi saamisega ei nõustu siis Rafael oleks pidanud kindlasti saama selle.

        Kommentaar


          Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
          Tõepoolest, Nani ju ei läinud palli pärast võitlusesse, ta läks palli õhust alla võtma ja alles siis kui pall jõudis sinnamaale kus nani pea sirgeks keeras oli võitlusesse lennanud hoopis Arbeloa... ja veel arvestades, et sellest edaspidisest mängust olenes nii palju ja see olukord oli vähemalt minu jaoks nii kahevahel, siis ei oleks tasunud siiski punast kohe välja tõmmata. Ma ei näe kuidagi, et see punane oli täiesti ainuõige variant.
          niipea, kui sa jala kõrgele tõstad (olenemata kavatsusest), etendad sa ohtliku mängu... ja kui sa palli ei taba, siis... tuleb loota, et kohtunik poleks musta verd.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            täpselt see. lasti 146 minutit Realiga nagu võrdne võrdsega ja täna sageli pareminigi. mulle piisab.
            Tuleta veidi esimest mängu meelde ja kalkuleeri uuesti.

            Täna läks aga SAF väga õige taktikaga peale: ülimadal press, kõik jõud all = Real veeretab palli ehk ei tee munnigi. Real üldiselt ei võida, kui selgelt rohkem palli vallatakse. Mäng vähe sirgjoonelisem. Igatahes punane kaart tekitas ruumi juurde, Modrici sissetoomine tõi ründejõudu ehk sealt murdis Real mängu ära.

            Igatahes tublid poisid olite ja näha sai kahte põnevat heitlust.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              niipea, kui sa jala kõrgele tõstad (olenemata kavatsusest), etendad sa ohtliku mängu... ja kui sa palli ei taba, siis... tuleb loota, et kohtunik poleks musta verd.
              Ehk siis kui tuleb mõni kõrgem pall ja tahan omaks võtta ning ükskõik kuidas keegi hüppab rind/pea ees mulle sinna olukorda sisse, siis saan mina ohtliku mängu ja punase? No selge, jälle targem.

              Kommentaar


                ära nüüd liialda. saad aru küll, mida ma silmas pean.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  niipea, kui sa jala kõrgele tõstad (olenemata kavatsusest), etendad sa ohtliku mängu... ja kui sa palli ei taba, siis... tuleb loota, et kohtunik poleks musta verd.
                  Polikliiniku registratuur 617 2644/ 617 2623
                  Algselt postitas rainis007
                  Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    saad aru küll, mida ma silmas pean.
                    mina ka ei saa, ausalt. jutt on selline, et õige oleks lüüa ainult mööda muru veerevat palli ja sedagi soovitavalt siis, kui vastaseid lähedal pole, muu on juba rumal risk.

                    mis ma olen tahtnud tegelt juba ammu öelda:

                    pärast vastuolulisi juhtumeid saab peaaegu iga kord foorumist lugeda kuskil enda ehitatud õrre peal istujate teoreetilisi targutusi teemal, kuidas tark jalgpallur ei mängi jalaga kõrget palli, oskab ringi vaadata, hoiab õhku hüpates käed korralikult külgedel ega vehi küünarnukkidega, võitleb palli pärast selle suunas kergelt hingates jne jne. inglise keele oskajad käivad lisaks ka pildumas mingeid välismaa foorumist loetud "stay classy" ja "dignity in defeat" sarnaseid hüüdlauseid.

                    täiesti ebareaalne seebimulli sees elamise tekst, ma ütleks.

                    jalgpall on täpselt nagu elu kõigi oma inimlike kirgede ja eksimustega. kiida heaks või pane pahaks, aga ära võta mingit kõrki "tark nii ei tee" poosi. seda on suht eemaletõukav vaadata. nii jalgpalli kui ka elu puhul.

                    anonüümne räusk, ei käi ühe isiku, vaid laiema nähtuse kohta. a võib muidugi soovi korral ka isiklikult võtta. mul pohui, ausalt öeldes.

                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Tuleta veidi esimest mängu meelde ja kalkuleeri uuesti.
                    Mida ma pean kalkuleerima? Avamängus oli kaks võrdset meeskonda, mõlemad muidugi tegutsesid lähtuvalt oma taktikast. Loomulikult oli mingeid lühiperioode, kus Real kõvemini surus, igas mängus on. Aga vajuti allapoole - võõrsil löödud värav oli ju käes -, kaitsti korralikult, mingit Reali turmtuld ega kaitsepaanikat ei olnud. Ise loodi ka ohtlikke olukordi piisavalt. See ei ole mängimine nagu võrdne võrdsega?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Roy Keane: "I think the referee made the right call. It's dangerous play ... whether or not he [Nani] meant it is irrelevant. No doubt about it, it's a red card. It was the right decision."

                      Mul on ka ausalt öeldes pohhui, ei mõista ainult, kuidas iga punane siit täiesti saja protsendiliselt raiub, et ei olnud punane.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        See punane tundub olevat puhas kohtunike koolkondade küsimus- Tippkohtunikud on tunnistanud, et kõige keerulisem on vilistada kahest erinevast jalgpallikultuurist pärit tiimi mänge, sest mängijate/fännide ootused on erinevad. Kasvõi Collina on tunnistanud, et Šotimaa vs Inglismaa vahelist mängu ta vilistaks (märgatavalt) teisiti kui koduliiga mängu, sest fännid ja mängijad läheksid kohe keema, kui liiga tihti vile antaks ja kaarte lehvitataks.

                        Briti kohtunik poleks sellise asja eest punast andnud, sest nemad üritavad platsil iga hinna eest 11 vs 11 hoida (vt Webb ja de Jongi kollane). Lõunapoolsed kohtunikud hoiavad rohkem näppu reegliteraamatus ja laksavad sellises olukorras punase ära. Kui mälu alt ei vea, siis Premieris ja LaLigas/SerieAs antud punaste kaartide vahe on üsna massiivne (a la üks punane 12 mängu kohta vs üks punane 6 mängu kohta) ja eks tänane Türklane läheb rohkem sinna teise kampa. Mina vaatan olukorda ja ütlen "selge punane" kui mänjufänn on kettas, sest sellise asja eest ju anta punaseid. Hall ala.
                        Üldiselt: kes veel aru ei saanud, siis eika võttis asja ilusti-kenasti kokku. Ärge rohkem kirjutage.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          mina ka ei saa, ausalt. jutt on selline, et õige oleks lüüa ainult mööda muru veerevat palli ja sedagi soovitavalt siis, kui vastaseid lähedal pole, muu on juba rumal risk.
                          kas varsti jõuame sinna, et vea oleks pidanud saama arbeloa? loodetavasti mitte.

                          viga vast ikka oli. vea sai nani selles eest, et ta hooletult jalaga kõrgelt mängis. ja nüüd loe minu eelmiseid postitusi uuesti.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            kas varsti jõuame sinna, et vea oleks pidanud saama arbeloa? loodetavasti mitte.

                            viga vast ikka oli. vea sai nani selles eest, et ta hooletult jalaga kõrgelt mängis. ja nüüd loe minu eelmiseid postitusi uuesti.
                            minimaalselt hoolimatult*
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              minimaalselt hoolimatult*
                              Kuule mine tee tofoasi edasi inimene. Ma nagu ei saa aru, mängija läheb õhust palli maha võtma, teadmata, et vastasmängija on tema taga ning härra Arbeloa jookseb rinnaga vastu Nani jalga. Automaatselt punane ? Äkki tuleks tõsiselt luubi alla võtta need sõna-sõnalt reeglid. Ma ei viitsi seda sitta üldse lugeda siin - EBAAUS EDASIPÄÄS!

                              Kommentaar


                                liitun kompany ja junaitidi fännidega - never a red card...aga väita, et Real sai edasi ebaausalt on debiilne...vahest on asjad paratamatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X