320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    11 mängu ja 17 väravat Suarezile siis. Samas hoos jätkates võib Premieri rekordki sündida...

    Kommentaar


      Täna rebiti Tottenham ikka täiesti tükkideks. AVB meestel vedas ikka päris korralikult, et 'pool neile 'ainult' viis lõi. Mäng andis Spursile vast hea õppetunni, miks ei tohi oma parimaid mängijaid maha müüa. Ei oskagi välja tuua mõnda mängijat, kes oleks ansamblist välja langenud. Kõik said suurepäraselt hakkama, söödud toimisid, pall võideti kergelt tagasi, oldi alati vastasest sammu võrra ees. Eriti meeldis Hendo tegutsemine. Tegi kõik, mida poolkaitsjalt ootaksid. Mees oli lihtsalt igal pool, võitis palle, jagas sööte, lõi värava ja andis väravasöödu. Capitan Suarezest pole vist mõtet isegi rääkida, see mees on lihtsalt maailmaklassist.

      Flanagani üle on tõsiselt hea meel. Eelmise hooaja järel tundus, et poisi karjäär Liverpoolis ei lähe enam kuskile, aga see hooaeg on ta saanud omad võimalused ja need ka ära kasutanud ning nüüd ka värav veel kirsiks tordil.

      Kommentaar


        Ilus. Lihtsalt ilus.

        Kommentaar


          Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
          11 mängu ja 17 väravat Suarezile siis. Samas hoos jätkates võib Premieri rekordki sündida...
          Sama hooga jätkates lööb Suarez Premieris see hooaeg 51 väravat

          Kommentaar


            Esimest poolaega ei näinud, aga teist poolaega alustasid kuked üsnagi adekvaatselt. Valdasid palli kuskil 60-40 ja üritasid teravusi tekitada. 2-0 seisu pealt kallistas Skrtel Soldadot kastis kui too palli peale jooksis kuid vile vaikis. Seejärel natuke kung-fu'd Paulinholt ning mäng oligi otsustatud tema punasega. Edasine oli puhas Liverpooli lust ja lillepidu.

            PS Mõtlesin enne mängu, et Suarez kukkede juures nii palju korda ei saada kui eelnevates mängudes ning võtsin fantasys talt kaptenipaela ära. Nii valusalt vastu näppe sai selle liigutuse eest et jube.

            Kommentaar


              Sterlingilt ja Flanaganilt elu mäng, Alleni osas ma pole kindel, ei näinud teda enne 'pooli tulekut eriti. Aga keskväli oli taas see, mis selle võimalikuks tegi. Lucas-Allen ja muidugi fenomenaalne Coutinho nende ees.
              Esimese poolaja järel olin ahastuses, et ainult kaks löödi. Võimalusi oli lihtsalt nii palju. Õnneks täna saime ka teisel hakkama, intensiivsus ei langenud. Tublid poisid. Aga ega midagi - eufooriasse ei maksa minna, Cardiff kodus ja siis endiselt võimatuna tunduv Etihad.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Suarez võiks juba ala Ronaldo patenteerida endale LS7. Hullumeelne tüüp )) Homme võib AVB kinga saada.

                Kommentaar


                  ma peaaegu nutsin, kui Flanagan kolli lõi ja Suarez kallistas teda

                  Kommentaar


                    Imeline mäng ikka, kuidas see Hullile 1-3 kaotus küll tuli, Suarez on haige masin, kõik olid väga head täna

                    Kommentaar


                      Lihtsalt imeline. Spurs veel pääses, et nii "vähe" löödi.
                      Coutinho latt ja Sakho post ning Llorisi paar imetõrjet päästsid Spursi täielikust hävingust.
                      Vahepeal mul hakkas isegi kahju nendest, igas elemendis oldi nagu lapsed mängiksid meeste vastu.

                      Lihtsalt vapustav. Kogu meeskonnalt super esitus ning el capitanist ei ole mõtet rääkidagi. 30+ see hooaeg ei ole kindlasti võimatu.

                      YNWA !!
                      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                      Kommentaar


                        selge vahe ikka premieri teise ja seitsmenda vahel
                        mc jünger.Anus Äärits.

                        Kommentaar


                          Flanagan oleks veel teise ka otsa pannud, kui mängu lõpuminutitel tipuründaja kohale sattus.
                          Eks näis muidugi, mis emotsioonidega Manchesterist tagasi tullakse. Seal loputatakse ja tuuakse maa peale tagasi vist kõik meeskonnad sellel hooajal.

                          Kommentaar


                            Presenter: “How are you getting back in the team, Steven?”
                            Carragher to his mate: “You’re not!!”


                            Tõepoolest, üks parimaid mänge keskväljalt Rodgersi käe all mida ma näinud olen ja seda ilma Gerrardita.
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Kõik see 11 kes platsil olid, olid lihtsalt võrratud. Ja ma veel pabistasin, et tähtsad mehed vigastatud ja spursi kodus on viimased aastad raskelt läinud - sai see needus korralikult murtud. Loomulikult Flanno üle väga hea meel, et omale antud võimalust nii kasutab, aga Henderson pani ka oma seni parima esituse punases särgis maha... selline Stiivikas. Samuti oli Sterling tip-top, Suareztest ja Coutinhodest ei pea vast rääkimagi. Nüüd peale säärast gängreipi kaks jalga maa peale ja üsna tricky Cardiff käsile võtta - üks mäng korraga.
                              Post-matchis selgelt näha, kui rõõmus Brendan oli, aga hakkas isegi pisut kahju AVBst.


                              Algselt postitas Redman Vaata postitust
                              No #lfc player has scored as many goals (17) before Christmas as Luis #Suarez has.
                              Ajukas ikka, et tal ju oli see bänn ka hooaja algul.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Noh, igat mängu ei peagi otse nägema...

                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X