320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas N4pster Vaata postitust
    Kui nii kindel oled, siis võta mu kihlvedu vastu. Postitasin selle mingi pool kuud tagasi, aga keegi pole julgenud vastu võtta
    http://foorum.soccernet.ee/showthrea...okontor/page11 - 2. post seal lehel
    Ok. Teeme 10 eur peale, ma ytlen et Liverpool ei saa top 4. Ja teine 10 võin vedada, et lõpetame ManUst tagapool. Nõus?

    Kommentaar


      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
      Ok. Teeme 10 eur peale, ma ytlen et Liverpool ei saa top 4. Ja teine 10 võin vedada, et lõpetame ManUst tagapool. Nõus?
      Kuule, ma olen käsi, teeme ära. top 4 on muidugi väga lahtine, aga manust eestpool peaks vast ikka lõpetama.

      e: et siis 10 ja 10, diil?
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Algselt postitas idikas Vaata postitust
        Soovid endale beti raskemaks teha?
        Kuidas see mulle beti raskemaks teeb? Kergemaks just.

        10. Champions League järgmisest ringist saab edasi vähemalt üks nö. "eeldatavalt nõrgem"

        Ja minu arvates on cityl väga head võimalused. Kui barca võidaks see midagi betis ei muudaks, ehk ei saa aru kuidas arvad, et raskemaks teeb, võibolla lugesid punkti 10 tagurpidi, et ükski "nõrgem" meeskond edasi ei saa.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Kuidas see mulle beti raskemaks teeb? Kergemaks just.

          10. Champions League järgmisest ringist saab edasi vähemalt üks nö. "eeldatavalt nõrgem"

          Ja minu arvates on cityl väga head võimalused. Kui barca võidaks see midagi betis ei muudaks, ehk ei saa aru kuidas arvad, et raskemaks teeb, võibolla lugesid punkti 10 tagurpidi, et ükski "nõrgem" meeskond edasi ei saa.
          Ei ma arvan, et beti pakkuja on sellega väga nõus, et see punkt sealt välja võtta :P
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas Redman Vaata postitust
            Kuule, ma olen käsi, teeme ära. top 4 on muidugi väga lahtine, aga manust eestpool peaks vast ikka lõpetama.

            e: et siis 10 ja 10, diil?
            Väga diil ! iizi money

            Kommentaar


              Okei siin läks OTks ära juba. Liverpooli teema muutus ühtäkki kihlvedude sõlmimise teemaks Linnupojale ja Kivile nii palju, et jälgige kihlveo teemat, vb olen nõus City-Barca välja võtma sealt ja Kivi pakutud variandiga ka nõus.

              Ukrainlase diilist veel rääkides, siis mul on tunne, et kes iganes seal pidid Dnipro poolelt alla kirjutama, et diil tehtud saaks, olid algusest peale kindlad, et lõppude lõpuks mingit diili ei tule ehk lihtsalt mängisid Liverpooliga lolli seal. Umbes et las tulevad siia Ukrainasse businessit tegema, lõpuks ei saa te teda ikkagi, kui just korralikult üle ei maksa (ala 30 milli). Milles seda Ayre süüdistada kui vastaspool lihtsalt viimasel hetkel ei pane allkirja paberile.

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Ayre säkkimisest poleks ilmselt suuremat abi - tema ei saa maksta rohkem kui klubi omanikud lubavad. On võetud konservatiivne joon, küllap sellel on omad põhjused. Jänkid otsustavad, nende raha.
                Asi pole numbrites. Asi on suhtlemises, ostu-müügi sulgemises. Kordan veelkord - kui see on Ayre töö, siis teeb ta sulaselget sitta. Jääb mulje, et Ayre Arvates on töö tehtud, kuid reaalsuses kontroll puudub. Kalad ju pääsevad konksu otsast lahti - lupsti ja lupsti saame sumpsi.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                  Väga diil ! iizi money
                  Paneks ka siis hea meelega 20 euri, et Liverpool lõpetab Manust eespool.
                  Ei tohiks sul väga raske vastu võtta, kuna see suht eez money sulle ju.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                    Paneks ka siis hea meelega 20 euri, et Liverpool lõpetab Manust eespool.
                    Ei tohiks sul väga raske vastu võtta, kuna see suht eez money sulle ju.
                    Seda sa ytled nyyd, kui Manu 1-0 taga on. Aga okei ma olen nõus. teeme 10 ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                      Seda sa ytled nyyd, kui Manu 1-0 taga on. Aga okei ma olen nõus. teeme 10 ?
                      No teeme siis 10. Kuigi nüüd kui 1-1 on..olen endiselt 20ga nõus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                        No teeme siis 10. Kuigi nüüd kui 1-1 on..olen endiselt 20ga nõus.
                        Njaa. Manu kaotus teeb ikka kenasti rõõmu. Kui pool homme võidab, siis 9 p on juba raskem tagasi teha. Nad on ikka tõsiselt saamatud hetkel.
                        Aga see on seda raha väärt !

                        Kommentaar


                          omade vastu panustamine on ju win-win olukord...omad kaotavad saad raha, omad võidavad, siis pohhui see raha

                          AgaManu ja Spursi punktide kaotus tõstab ainult meie top4 võimalusi...peaasi, et nüüd ise homme ei väärata!

                          Kommentaar


                            Jah nii on. Vähemalt ühes asjas ei saa Liverpooli syydistada, ehk siis igavas jalgpallis. Chelsea on selles suhtes mystiline tiim, on supermängijad ja tabeli positsioon suht hea aga mängupilt on ikka kohutavalt igav. Aga näed, töötab ja mingit imemoodi nad on Liverpoolist eespool. Ei teagi, kumb kasulikum oleks poolile, kas city võit, viik või chelsea võit. Viik ehk, kui ise suudetaks homme võita, siis saaks lähemale ja osadel eest ära.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                              city võit, viik või chelsea võit. Viik ehk, kui ise suudetaks homme võita, siis saaks lähemale ja osadel eest ära.
                              Chelski võit või chelski viik või chelski kaotus mind näiteks absoluutselt ei huvita. Peamine on ikka Everton, manku ja spurs selja taga hoida. Kui see õnnestub, siis on kõik hea
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Ootan tänasest West Bromi mängust mugavat vähemalt 2 väravalist võitu ning ehk saab Allen ka veidikeseks platsile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X