320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Redman Vaata postitust
    Gary Neville
    Kusjuures mulle meeldib see mõte. Neville on tüüp, kes jagab matsu selles süsteemis. Mees on üsna respectful Unitedis ning mängijad mängiksid ka suurema isuga. Kui aga ei mängi, siis Gary on see, kes julgeks poolajal riietusruumis kurja näoga fööniga möllata ning vajadusel ka putsaga visata (mida on hetkel kohati vaja). Lisaks sellele, oskab mees sõna võtta kaamerate ees. Mehel pole küll kogemusi, mis on tõesti mõjuv argument, aga... mängis mitu aastat kui liider; tegutseb SkySports´i spetsialistina ning treenerina Inglismaa koondises. Kindlasti peatreeneri töö pole nii lihtne, kuid täitsa võhik ta ka pole selles valdkonnas.

    Mitte et ma nüüd nõuan Moyese sack´i ja Neville kohe tema asemele, aga see oli lihtsalt mõte, mis mulle kunagi pähe ronis.

    Loodan, et juhtkond ei lase VEEL Moyes´t lahti. Nagu eespool juba mainiti, siis pole reaalselt kedagi võtta.

    Kommentaar


      klopp klopp!
      kes on?
      peaasi, et mitte van gaal.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Ei ole Neville vaja pukki ajada. Üks parimaid (kui mitte parim) ekspert/kommentaator/analüüsija teleülekannetes. Mõelge nüüd ikka teistele ka natukese.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          ühe nime õhku - Meulensteen. Koos Giggsiga näiteks.
          See oleks päris huvitav, kuna mõlemad tunnevad Unitedit väga hästi.

          Ise pakuks Contet?
          Klopp ja Simone oleksid parimad variandid, aga eks see rohkem wet dream ole.
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Daily mail...

            Kommentaar


              Ametlikult läinud. Klubi kinnitas.

              Kommentaar


                David Moyes leaves United
                Kurb

                Kommentaar


                  Masendav

                  Kommentaar


                    Patience, šmacience! Tegu olevat ju klubiga, kes pidavat treeneritele aega andma....

                    Kommentaar


                      David Moyes leaves United
                      Manchester United has announced that David Moyes has left the Club.
                      The Club would like to place on record its thanks for the hard work, honesty and integrity he brought to the role.
                      Et läks ise või ?

                      e. The Chosen Gone
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        See suvi on hea aeg olla olla töötu, tööturul on ilmselt nõudlust. Tottington, Villa, Newcastle jms.

                        Kommentaar


                          Imelik, et siit pole läbi käinud sellist nime nagu Laudrup.

                          Kommentaar


                            Mees proovis nii nagu oskas, ei tulnud välja. Mis seal ikka, lähme edasi.

                            Giggs võtab hooaja lõpuni üle siis. Millal premmis viimati mõni mängiv peatreener oli? Vialli?
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Mitte, et mind väga kotiks, aga kas ta siis vallandati või lahkus ise. Latter variandi puhul minu poolt väike austuse märk, et raha ülearu ei kahmanud, aga vaevalt.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Ja siit jätkub Unitedi allatee. Läbimõtlematu käik.
                                Samas oli näha kuidas meeskonnal polnud nje gramm hingestatust. Pool kivist Moyesi kapsaaeda. Teine pool läheb mängijatele, kes ei andnud endast 100%, mis iganes põhjused neil ka polnud.
                                Oleks pidanud talle rohkem aega andma, kasvõi jaanuarini.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X