320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seda muidugi. Kuidas sa nii kiire oled? :O

    Kommentaar


      Cramost rääkides- kuidas kurat on võimalik, et nt Kangurile ei suudeta 11000 euro suurust võlga ära maksta?

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Kust on mõistlik ja soodne Filipiinidele lennata, kui stardikoht on kusagil Tai-Cambodia-Vietnam kandis?
        Hong Kong ei sobiks?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Cramost rääkides- kuidas kurat on võimalik, et nt Kangurile ei suudeta 11000 euro suurust võlga ära maksta?
          Võlgu on nii palju, et võtab silme eest kirjuks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Cramost rääkides- kuidas kurat on võimalik, et nt Kangurile ei suudeta 11000 euro suurust võlga ära maksta?
            Kas seal klubis tööorjadena ei mängitagi nagu Škele vahepeal Valdmaa sõnul mängis? Kuradid tahavad veel mingit palka... Kangurile võiks mõned tellingud ja tööriistad anda ning oldaks tasa.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Kas seal klubis tööorjadena ei mängitagi nagu Škele vahepeal Valdmaa sõnul? Kuradid tahavad veel mingit palka... Kangurile võiks mõned tellingud ja tööriistad anda ning oldaks tasa.
              Just, kui Mürka kinkis Sõbrale, kui oma esimesele treenerile, pool paarismajast, siis Kangur saaks oma esimesele treenerile, kes iganes tal selleks seal Pärnus oli, näiteks soojaku kinkida.

              Kommentaar


                see jutt tuleks siit kossuleheküljele viia. Muidu kaob siinse massi sisse ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Hong Kong ei sobiks?
                  Kong-Kongist (või noh euroopast üle Hong-Kongi) on jah mõnusam ja odavam, aga seal kohapeal on kallis ja pole nii äge kui Cambodia, Tai või Vietna, kus tahaksin ühe osa oma puhkusest veeta.

                  Soov on Filipiinid ja 1-2 eelmainitud riikidest võtta 3-4 nädala jooksul. Lennata tahan mugavalt ja odavalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Kong-Kongist (või noh euroopast üle Hong-Kongi) on jah mõnusam ja odavam, aga seal kohapeal on kallis ja pole nii äge kui Cambodia, Tai või Vietna, kus tahaksin ühe osa oma puhkusest veeta.

                    Soov on Filipiinid ja 1-2 eelmainitud riikidest võtta 3-4 nädala jooksul. Lennata tahan mugavalt ja odavalt.
                    Me prouaga oleme veebruaris 3 nädalat Cambodias. Räägi parem malaariatablettides. Kas sa plaanid neid võtta? Olen kuulnud igasugu arvamusi seinast seina. Alates sellest, et see malaaria pidi olema Cambodias suht linnalegend kui sa päris dzunglisse ei roni, lõpetades sellega, et soovitatakse 100% võtta. Muidu ei oleks probleem, aga ma pole üldse tabletiusku ja nendel malaariatablettide pidid väga tihti ja just mitte kõige paremad kõrvalnähud olema.

                    Teetanusesüst on mul tehtud ja hepatiidid vastu vaktsineerin samuti, aga malaari koha pealt on suured kõhklused.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Ma olin Birmas ise eelmises märtsis ja malaariatablette ei võtnud. Linnas pole sääskedest haisugi (kuna kohalik õhk on ilmselt neile liiga mürgine) ja mere ääres paar sääsehammustust sain, aga midagi ei juhtunud. Aga, noh, parem karta ja shit.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma olin Birmas ise eelmises märtsis ja malaariatablette ei võtnud. Linnas pole sääskedest haisugi (kuna kohalik õhk on ilmselt neile liiga mürgine) ja mere ääres paar sääsehammustust sain, aga midagi ei juhtunud. Aga, noh, parem karta ja shit.
                        Malaariatabletid ei taga 100%-ilist kaitset nagunii, ikka tuleks püüda end sääskede eest hoida. Ja eks ta tõsi on, et kui džunglisse ei roni, siis ega suurt midagi karta pole ka. Linna(de)s viibides jätaks ma pigem need võtmata.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Aga kui talvel 3 nädalat Phuketis (Tais) olla, siis mida peaks kartma ja kaasa võtma? Kuhu peaks kindlasti minema ja mida tegema?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Teine küsimus.

                            Millist tööd/hobi soovitaksite heas vormis ning soliidses eas värskele pensionärile, kes ei taha päevad läbi kodus istuda vaid ka midagi tarka teha ja ehk ka raha teenida?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Teine küsimus.

                              Millist tööd/hobi soovitaksite heas vormis ning soliidses eas värskele pensionärile, kes ei taha päevad läbi kodus istuda vaid ka midagi tarka teha ja ehk ka raha teenida?
                              http://www.adsclickcash.com/
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Arvutit ja inglise keelt nõudvad tööd võib välistada.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X