320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma ei tea, et kui tõene see info on, aga räägitakse väga tõsistes ringkondades, et meie uus presidendiproua võib olla mees.
    Ehk tulevane president on naine?
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Ehk tulevane president on naine?
      Pigem niipidi, et Ilves tuleb kapist välja. Väga julge samm, aga kes siis veel eeskuju näitaks?
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Noh, mingites väga kõrgetes sfäärides räägitakse Ilvese armukesest... Ja ma ei tea, kas see vastab tõele, aga kui vastab, siis see oleks pauk.

        Kommentaar


          Loomulikult sain ma aru mis pidi mõnu asja mõtles aga olen üpris kindel, et enne ametiaja lõppu midagi sellist ei toimu. Kui on üldse selleks põhjust. Ei imestaks kui praeguste teemade valguses pannakse inimestele tahtlikult või tahtmatult silte külge ning levitatakse kuulujutte.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Loomulikult sain ma aru mis pidi mõnu asja mõtles aga olen üpris kindel, et enne ametiaja lõppu midagi sellist ei toimu. Kui on üldse selleks põhjust. Ei imestaks kui praeguste teemade valguses pannakse inimestele tahtlikult või tahtmatult silte külge ning levitatakse kuulujutte.
            No asi ongi selles, et mis ringkondades räägitakse. Niisama jauru ma siin ei jagaks, aga see on ikka, noh, kõrgel...

            Kommentaar


              Kas nimetähed on NR?

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Kas nimetähed on NR?
                Nojah.

                Kommentaar


                  Siis see on juba üsna vana kõlakas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Siis see on juba üsna vana kõlakas.
                    No ma olin ka varem kuulnud. Liigitasin suvalise joga sekka.

                    Kommentaar


                      Tantramäger
                      Saaremaal Tehumardi lähedal metsas asuv riigimetsa majandamise keskuse (RMK) looduskaamera jäädvustas pärast jaanipäeva mäkrade paaritumise, mis kestis poolteist tundi jutti, kirjutab Meie Maa.

                      Kommentaar


                        Nüüd saavad tantralised omale vapilooma vähemalt. Siit näeb pilti ka https://www.meiemaa.ee/index.php?con...=1&artid=65341
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Sama mäger?
                          Nädalavahetusel juhtus Saaremaal kaks liiklusõnnetust, mis olid tingitud mootorratta ja mägra kokkupõrkest. Laupäeval sattus õnnetusse ka motopolitseinik, teisel õnnetusel politseitöötajaga seotust ei ole.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Zoonekrofiilia.

                            Kommentaar


                              Henrik Normann käis pangaautomaadist raha välja võtmas

                              Kommentaar


                                Paides taheti soojakut varastada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X