320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul on umbes-täpselt kakskümmend venelasest alluvat. Eile tuli nendest kaks tegelast (kamba teravaimad pliiatsid) minu juurde. Kuule, Eestisse tulevad mustad. Mina vastu, et vist jah, köh-möh.
    Kuule, aga kas sa võtad siis meie asemel mustad tööle? Üllatusin, aga raalisin välja, et vennikestel hirm töökoha pärast. Vastasin, midagi umbmäärast, et ei tea jne. Ja siis panid need nö teravad pliiatsid litaka.
    Kuule, meie oleme kuulnud, et eestlased hakkavad mustasid tööle võtma ja venelastele enam tööd ei anna ja mustad teevad meist rohkem tööd ja on tublimad. Vastasin, et kui tõepoolest on tublimad, siis peab erinevaid võimalusi kaaluma. Selle peale lubasid venelased ennast parandada, rohkem tööd teha ja üldse olla tublimast-tublimad.
    Kurat küll, kus nad neid uudiseid võtavad, mõtlevad välja või tõesti kuskilt ostankinost on see välja öeldud, et venelastel tööd ei jätku - ei tea ja suht suva ka, sain nüüd endale mõneks ajaks tublimad vene rahvusest töötajad, kes kardavad musti ja nende töökust.
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
      Mul on umbes-täpselt kakskümmend venelasest alluvat. Eile tuli nendest kaks tegelast (kamba teravaimad pliiatsid) minu juurde. Kuule, Eestisse tulevad mustad. Mina vastu, et vist jah, köh-möh.
      Kuule, aga kas sa võtad siis meie asemel mustad tööle? Üllatusin, aga raalisin välja, et vennikestel hirm töökoha pärast. Vastasin, midagi umbmäärast, et ei tea jne. Ja siis panid need nö teravad pliiatsid litaka.
      Kuule, meie oleme kuulnud, et eestlased hakkavad mustasid tööle võtma ja venelastele enam tööd ei anna ja mustad teevad meist rohkem tööd ja on tublimad. Vastasin, et kui tõepoolest on tublimad, siis peab erinevaid võimalusi kaaluma. Selle peale lubasid venelased ennast parandada, rohkem tööd teha ja üldse olla tublimast-tublimad.
      Kurat küll, kus nad neid uudiseid võtavad, mõtlevad välja või tõesti kuskilt ostankinost on see välja öeldud, et venelastel tööd ei jätku - ei tea ja suht suva ka, sain nüüd endale mõneks ajaks tublimad vene rahvusest töötajad, kes kardavad musti ja nende töökust.
      Mind iseenesest hämmastab kogu selle asja juures see, et nad tõsimeeli arvavad, et pagulased-neegrid on töökad, kust nad sellise info veel said.

      Kommentaar


        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
        Mind iseenesest hämmastab kogu selle asja juures see, et nad tõsimeeli arvavad, et pagulased-neegrid on töökad, kust nad sellise info veel said.
        Töötan koos mustanahalistega, võin kinnitada et nad on töökad.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Algselt postitas krissucool Vaata postitust
          Töötan koos mustanahalistega, võin kinnitada et nad on töökad.
          Mustanahalisewd ehk tõmmud on tõepoolest töökamad neegritest.

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Kurb lugu aga see lause pani mind õrnalt muigama. "Kui pagulased tulevad, et kas siis enam ükski leping ei kehti? Kohalik rahvas peab lahkuma ja kohe vabastama," mõtiskleb Karl.

            Artikkel on ka selline ühepoolne, et pole ei hosteli omaniku ega valitsuse (artiklis väideti, et käsk tuli ülevalt) poolset seisukohta. Mulle lõi kohe pähe võimalus, et valitsus saatis hostelile nö pool uuriva kirja/kõne ja hostelivanal lõi pirni peas põlema, et paarikümne eestlase asemel saaks maja täis, kui eestlased välja visata.

            See, et pagulased on uhkemalt riides kui tema töömehed....ma käin ka reisil oma parimates riietes, mitte tööriietes


            /Pole seda teemat pingsalt lugenud aga viimastel päevadel kaks mõtet tekkinud.

            1) Ega neil on ka mingil määral sotsiaalmeedia, meedia ja uudised liikumas. Loevad, et EL võtab avasüli vastu ja juba paigutab. Seda enam saavad kodumaal olijad indu ja tulevad aina uued ja uued.

            2) Kui nüüd 5a (või mis iganes aastaks nad jagatud saavad), siis oleks ju X riigil/kogukonnal üsna hea rünnata/koguda infot ükskõik mis EL riigi vastu. Kas hakkad juba sisemiselt kääritama või siis kui tullakse piiri pealtt rünnakule, on sisemaal abijõude tulemas vms. Ühesõnaga võimaliku sõja/rünnaku oht.

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Töötan koos mustanahalistega, võin kinnitada et nad on töökad.
              muuseas,kui sa ei kinnita seda, et vaid need, kes sinuga koos töötavad,vaid laiemalt sinu arvates on mustanahalised töökamad,oled sa rassist.

              Kommentaar


                Ja kui sa arvad et neegrid jooksevad kiiremini kui valged, oled sa rassist. Ja kui sa seda ei arva, oled loll.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Ja kui sa arvad et neegrid jooksevad kiiremini kui valged, oled sa rassist. Ja kui sa seda ei arva, oled loll.
                  Hahaha, väga true. Geniaalne

                  Kommentaar


                    täpselt nii ongi kusjuures

                    Kommentaar


                      Ma nägin kusjuures hiljuti unes, et jalutan ja mingid kaks pagulast tulevad tüli norima. Noh, kuna unes olen ma ilge jõrm, siis andsin neile pasunasse, aga selle peale tuli Marianne Mikko pasundama, et ma olla rassist. KAS SELLIST EESTIT ME TAHAMEGI?

                      Kommentaar


                        Welcome to the Balkans

                        Kommentaar


                          http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ti?id=72272011 päris normaalne laga jääb alles nendest kenadest inimestest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                            http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ti?id=72272011 päris normaalne laga jääb alles nendest kenadest inimestest.
                            Pane ükskõik millised tuhat inimest ajutiselt suvalisse punkti, kus absoluutselt igasugunegi varustatus puudub laga on garanteeritud. Võta esialgseks näiteks kasvõi festivalide telkimisplatsid. Ja kui varem on ikka küsitud naisi ja lapsi siis palun, siin nad on.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Euroopa Liidul ei piisa vaid piiride kontrollimisest, tuleb ka nuhelda riike, mille territooriumilt suunduvad Euroopasse tuhanded põgenikud, kirjutab arvamusportaali kolumnist Andrei Kuzitškin.

                              Mul tõstatus selle looga üks küsimus. Miks peetakse mingites seltskondades Ukraina põgenikke moraalselt õigustatumaks meile sisse rändama? Noh, kui ma õigesti olen aru saanud, siis on Ukrainas sõda praegu kahes oblastis ja mujale pole aktiivne võitlus jõudnud. Riigi majanduslik olukord on mõistagi kõikjal üsna kõikuv, aga terve Dnepri läänekallas on rahulik ja seal peaks ka elamisruumi küllalt olema. Ei?

                              Vastuseid "nad pole neegrid" ja "nad oskavad tööd teha" pole mõtet pakkuda. Lihtsalt see lõik:

                              "Ma tunnen isiklikult Donbassi oblastist pärit põgenikke. Üks neist oli ärimees, kuid «rahvaväelased» rekvireerisid tema ettevõtte «Donetski rahvavabariigi» heaks, tema enda aga võtsid pantvangi. Abikaasa müüs maha kogu vara, ostis mehe välja ja nad põgenesid Eestisse, sest uskusid, et siin valitseb vabadus ja pole vene «rahvaväelasi». Olgu tänatud Eesti valitsus, kes andis sellele perele elamisloa."

                              Pani natuke pead kratsima.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                http://arvamus.postimees.ee/3304889/...-nad-pogenevad
                                Mul tõstatus selle looga üks küsimus. Miks peetakse mingites seltskondades Ukraina põgenikke moraalselt õigustatumaks meile sisse rändama? Noh, kui ma õigesti olen aru saanud, siis on Ukrainas sõda praegu kahes oblastis ja mujale pole aktiivne võitlus jõudnud. Riigi majanduslik olukord on mõistagi kõikjal üsna kõikuv, aga terve Dnepri läänekallas on rahulik ja seal peaks ka elamisruumi küllalt olema. Ei?

                                Vastuseid "nad pole neegrid" ja "nad oskavad tööd teha" pole mõtet pakkuda. Lihtsalt see lõik:

                                "Ma tunnen isiklikult Donbassi oblastist pärit põgenikke. Üks neist oli ärimees, kuid «rahvaväelased» rekvireerisid tema ettevõtte «Donetski rahvavabariigi» heaks, tema enda aga võtsid pantvangi. Abikaasa müüs maha kogu vara, ostis mehe välja ja nad põgenesid Eestisse, sest uskusid, et siin valitseb vabadus ja pole vene «rahvaväelasi». Olgu tänatud Eesti valitsus, kes andis sellele perele elamisloa."

                                Pani natuke pead kratsima.
                                Vastus " nad pole moslemid" ehk?
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X