320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uber, Taxify jms

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uber, Taxify jms

    Uber saab ilmselt lähinädalatel oma seaduse ja puha. Teab keegi, et kas sellega reaalselt midagi teenitakse ka?

    Endal on praegu ajaga nii, et põhimõtteliselt võiks ju ka sõita kui asjal pointi on.
    Corner taken quickly...

    #2
    Purjakil olles on päris palju juttu puhutud Uberi juhtidega ning ütlevad, et teenivad väga hästi lisaraha. Viimati üks juht näiteks rääkis, et alati enne tööle minekut võtab inimese peale ja töölt tagasi tulles samamoodi, lisaks kui pere pole kodus või läheb aega kuskil, siis sõidab lisaks Uberit. Ütles, et autoliisingu maksab ilusti ära (uuem Honda CRV) ja jääb natuke ülegi.

    Siiani pole kelleltki kuulnud kes ütleks, et suurt midagi ei teeni. Tingimused tunduvad minuarust seal üsna head ja pisikest taskuraha täiesti reaalne teenida.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Redman Vaata postitust
      Uber saab ilmselt lähinädalatel oma seaduse ja puha. Teab keegi, et kas sellega reaalselt midagi teenitakse ka?

      Endal on praegu ajaga nii, et põhimõtteliselt võiks ju ka sõita kui asjal pointi on.
      No ma olen sõitnud enamjaolt Taxifyga, aga ma pole mitte sittagi teeninud, vaid muudkui ise maksnud.

      (Erki Kõlu, 2016)

      Kommentaar


        #4
        selgitaks ehk keegi Taxify ja Uberi erinevust? pole ise just sage taksokasutaja.

        Kommentaar


          #5
          Radaris oli mingi lugu uberi juhtidest mõni nädal tagasi.

          Ise väga neid ei poolda, kuna madalaima hinnatasemega taksod on niigi juba taskukohased pea kõigile vast ja vähemalt on asi reguleeritud mingil määral. Mõnes teises riigis, kus taksojuhid on liiga ära tõusnud kuluks see UBERi poolt raputus võib-olla isegi ära. Pole täpselt süvenenud aga vast kõige rohkem häirib see maksudega keerutamine nende poolt. Teeme siis juba kõikidele teenindusvaldkondadele omad äpid ja käime juuksurites kusagil korterites ja maksame läbi äpi kust see raha siis läbi mingi maksuparadiisi ära keerutatakse aga oleme õnnelikud, et säästsime 20% vms.
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
            Radaris oli mingi lugu uberi juhtidest mõni nädal tagasi.

            Ise väga neid ei poolda, kuna madalaima hinnatasemega taksod on niigi juba taskukohased pea kõigile vast ja vähemalt on asi reguleeritud mingil määral. Mõnes teises riigis, kus taksojuhid on liiga ära tõusnud kuluks see UBERi poolt raputus võib-olla isegi ära. Pole täpselt süvenenud aga vast kõige rohkem häirib see maksudega keerutamine nende poolt. Teeme siis juba kõikidele teenindusvaldkondadele omad äpid ja käime juuksurites kusagil korterites ja maksame läbi äpi kust see raha siis läbi mingi maksuparadiisi ära keerutatakse aga oleme õnnelikud, et säästsime 20% vms.
            Noh, samas saab niimoodi inimene otse selle raha. Muidu oli taksonduse loogika see, et ta on ise FIE, aga maksab meeletu koguse pappi, et firma kaudu tellimusi saada, et autol oleks firmalogo jne. Ehk praegusel juhul saab juht rohkem raha ja taksonduses on maksudega huitamine alati igapäevane diil olnud.

            Kommentaar


              #7
              Kas muidu takso reisija on õnnetuse korral automaatselt mingi laiema tervisekindlustusega "turvatud"? Kuidas oleks lood samas olukorras mingi lambijorsi UBER autos?
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                Kas muidu takso reisija on õnnetuse korral automaatselt mingi laiema tervisekindlustusega "turvatud"? Kuidas oleks lood samas olukorras mingi lambijorsi UBER autos?
                Pole kindel. Ehk odavtaksos oled sa samasugused lambijorsi autos. Suurem osa taksosid peaks olema lihtsalt ostetud logoga ehk taksofirmat ei seo avarii korral mingisuguseid lisakohustusi. Vastutab see suvajorss ise (ilmselt) tsiviilasja käigus. Ehk kui autojuhi süül saad sa kannatada, siis saad sa ta kohtusse anda ja tervisekahjustuste eest raha nõuda. Mingit eraldi "taksosõitja tervisekindlustust" pole minu teada olemas.

                P.S. Vähemalt guugeldades ei leia ma küll, et taksoga sõites mingi lisakindlustus juurde tuleks.

                Kommentaar


                  #9
                  Uber kallal vingumine on suht mõttetu. Ma istuks enne igakell läbi uberi autosse, kui mingi lambi eestimaa takso vanasse mersusse. Seni kuni neid "lambi" taksosid ära ei kaotata pole mõtet vinguda.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                    Kas muidu takso reisija on õnnetuse korral automaatselt mingi laiema tervisekindlustusega "turvatud"? Kuidas oleks lood samas olukorras mingi lambijorsi UBER autos?
                    Uberi eelis just nende odavate taksode ees ongi see, et nad suudavad pakkuda väga kvaliteetset teenust. Kuna seal on väga konkreetne hindamisssüsteem, siis on juhid väga viisakad ja mõistlikud, autod on puhtad ja üsna uued (auto ei tohtinud üle 10 aasta vana olla). Uberiga sõites on reisija alati kindlustatud.

                    Vaata kui per*es on taksoturg Tallinnas, üks kolmandik taksojuhtidest on mingid kohalikud vangid või narkomaanid, teine kolmandik on piraattaksod. Lisaks kui soovid nädalavahetusel odava taksoga sõita, siis on ootejärjekord kohati väga pikk, Uberiga saan ma üldjuhul väga kiirelt alati takso.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      Uberi eelis just nende odavate taksode ees ongi see, et nad suudavad pakkuda väga kvaliteetset teenust. Kuna seal on väga konkreetne hindamisssüsteem, siis on juhid väga viisakad ja mõistlikud, autod on puhtad ja üsna uued (auto ei tohtinud üle 10 aasta vana olla). Uberiga sõites on reisija alati kindlustatud.

                      Vaata kui per*es on taksoturg Tallinnas, üks kolmandik taksojuhtidest on mingid kohalikud vangid või narkomaanid, teine kolmandik on piraattaksod. Lisaks kui soovid nädalavahetusel odava taksoga sõita, siis on ootejärjekord kohati väga pikk, Uberiga saan ma üldjuhul väga kiirelt alati takso.
                      Taxifyga saab ka tegelikult ruttu. Või siis selle Taxigoga.

                      Kommentaar


                        #12
                        Tallinnas on jah kenad asjad. Tartus väidetavalt tasub ainult nädalavahetustel ära (seda siis taxify). Uberit Tartus ei saagi. Mingi jutt oli ka, et tavaline takso võtab kas km/hind või tunnihind. Taxify/Uber jooksevad aga mõlemad korraga. Ise ei oska kinnitada ega ümber lükkata. Kuna `artus veel Uberi võimalust pole, siis ei saa ise sõita ka, muidu ilmselt oleksin huvipärast nädala sees sõitnud. Öösiti ja nädalavahetusel, mingeid purjus suvajorsse, kes räuskavad, ropendavad ja erinevaid vedelike su autosse veavad, eriti ei tõmbaks sõitma (kuigi jah, see aasta sai auto just 11a vanuseks ).

                        Kommentaar


                          #13
                          See ainuke kord kui ma umbes kuu aega tagasi tahtsin Uberit kasutada ei pakutud mulle Tallinnas ühtegi autot. Siis lendas see äpp telefonist, kasutan Taxifyd.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            Vaata kui per*es on taksoturg Tallinnas, üks kolmandik taksojuhtidest on mingid kohalikud vangid või narkomaanid, teine kolmandik on piraattaksod.
                            iga kord, kui ma selliseid väiteid loen, tekib küsimus, et kust kuradist te võtate või tellite endale taksot? loomulikult tonte leidub ka piisavalt, aga kui valida mingi absoluutselt kõige odavam firma või istuda venuse juures seisvate pättide autosse, siis obv saad ka suhtkoht kõige sitema teenuse või küsitakse mustaka otsa eest 30 euri. oma lolluse eest ei kaitse ükski äpp.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              iga kord, kui ma selliseid väiteid loen, tekib küsimus, et kust kuradist te võtate või tellite endale taksot? loomulikult tonte leidub ka piisavalt, aga kui valida mingi absoluutselt kõige odavam firma või istuda venuse juures seisvate pättide autosse, siis obv saad ka suhtkoht kõige sitema teenuse või küsitakse mustaka otsa eest 30 euri. oma lolluse eest ei kaitse ükski äpp.
                              Noh, TV3 maja juurest võtan ma õhtuti peamiselt ainsa saadaval oleva takso. Üldiselt on see odav ja mujal linnas täiesti nägematu taksofirma ja sellistel juhtudel olen ma ikka päris mitmel korral sattunud ikka totaalohmooni peale. Tõsi, neid on umbes kord kümnest või harvemgi, aga ikka tuleb ette.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X