320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hei! Palun öelge, kust siinsed filmisõbrad linateoseid alla laadivad? Vanasti oli torrentz.com, aga see enam vist ei eksisteeri?

    Kommentaar


      Netis päris palju saite kus saab hea kvaliteediga vaadata.

      Kommentaar


        Ma sooviks siiski alla laadida ja siis vaadata. Praegu tuhnin siin foorumis ca 8-10 aastate tagustes postitustes, et head allatõmbamise kraami leida . Viimase aja vaatamist kõlbavad filmid enamus nähtud juba.

        Kommentaar


          Ise küll filme ei tõmba eriti aga Piraadilaht?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
            Ma sooviks siiski alla laadida ja siis vaadata. Praegu tuhnin siin foorumis ca 8-10 aastate tagustes postitustes, et head allatõmbamise kraami leida . Viimase aja vaatamist kõlbavad filmid enamus nähtud juba.
            thepiratebay.org

            Kommentaar


              Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
              Hei! Palun öelge, kust siinsed filmisõbrad linateoseid alla laadivad? Vanasti oli torrentz.com, aga see enam vist ei eksisteeri?

              Kommentaar


                Soccernet ei toeta piraatlust minu teada
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Kust sa Paul siis hea kvaliteediga filme kodus vaatamiseks laenutad?

                  Kommentaar


                    https://popcorn-time.to/

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                      Kust sa Paul siis hea kvaliteediga filme kodus vaatamiseks laenutad?
                      netflix, elioni laenutus, starmani laenutus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas billybob Vaata postitust
                        netflix, elioni laenutus, starmani laenutus
                        Esimene Eesti!

                        Isegi minul pole kahte kaablipakkujat korraga
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Esimene Eesti!

                          Isegi minul pole kahte kaablipakkujat korraga
                          See oli lihtsalt valik, ma pakun. Siia saab veel lisada Amazon prime.

                          Ma ütlen ausalt, et ma väga ei tõmba ja vaata filme. Aga ma mäletan, et ammu aega tagasi, kui ma seda tegin, siis oli siin veel selline hoiak.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Ma üritasin seda Amazon Prime'i kasutada, aga kõikjal ütles, et see film pole sinu piirkonna jaoks saadaval. Nagu vaddafuuk?

                            Kommentaar


                              Ma oleks mingi mõistliku summa nõus kuhugi maksma küll, kui saaks sama hea valiku ja kvaliteediga filme, kui piraatluses levivad brripid jne. Mul Viasat ja viaplay omal kodus, aga seal enamus kraami saast ja head filmid pakutavast valikust ammu vaadatud . Kas Netflixis on võimalik uuemapoolseid filme ja vanu pärleid hea kvaliteediga alla ka laadida või saab ainult läbi interneti vaadata?

                              Eile sai vaadatud Kraftidioten. http://www.imdb.com/title/tt2675914/?ref_=nv_sr_4

                              Algus natuke häiris ja veidi üksluine nagu õige põhjamaa inimene, aga kusagilt sai film õnneks hea hoo sisse. Hea vaheldus Hollywoodile. Kes pole näinud soovitan pilgu peale visata

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma üritasin seda Amazon Prime'i kasutada, aga kõikjal ütles, et see film pole sinu piirkonna jaoks saadaval. Nagu vaddafuuk?
                                Amazon Prime mingi 80 dollarit kuus ei ole vms? Mul korjati kunagi krediidilt maha, kuid anti ka kenasti tagasi, kui protestisin.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X