320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    kas niisama ütled mingit asja või on reaalne kogemus ka?
    Poja jalkatrenn ning temaga võistlustel käimine. Peale Barca särke on seda helesinist ikka teisena palju nähtud.

    Kommentaar


      Benfica goalkeeper Ederson Moraes has arrived in Manchester ahead of a £35m move to Manchester City, which would make him the most expensive goalkeeper ever, overtaking Gianluigi Buffon.

      video
      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Algselt postitas Saver Vaata postitust
        Benfica goalkeeper Ederson Moraes has arrived in Manchester ahead of a £35m move to Manchester City, which would make him the most expensive goalkeeper ever, overtaking Gianluigi Buffon.

        video
        kesasi?

        Kommentaar


          Saan ma õigesti aru. Maailma kalleim väravavaht on nüüdsest mingi 23-aastane jorss, kes tegi tänavu oma esimese täishooaja Portugali liigas, kes pole veel rahvuskoondise eest mängida saanud ja kelle nime ma kuulen esimest korda? Mõistlik. Sama raha eest mingit Oblakut poleks saanud tuua?

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Saan ma õigesti aru. Maailma kalleim väravavaht on nüüdsest mingi 23-aastane jorss, kes tegi tänavu oma esimese täishooaja Portugali liigas, kes pole veel rahvuskoondise eest mängida saanud ja kelle nime ma kuulen esimest korda? Mõistlik. Sama raha eest mingit Oblakut poleks saanud tuua?
            teemasse
            Gold-Ferrari_o_34869.jpg

            Kommentaar


              Kusjuures, kui ma hommikul seda uudist nägin, siis esimene mõte oli, et kas ikka eika teab temast midagi.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Loodetavasti rohkem väravavahte ei tooda, siis teeb pep kõige rõvedama vea teist aastat järjest.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Ederson on kunn vend, usun küll, et hakkab õigustama oma hinnasilti 2-3 hooajaga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Ederson on kunn vend, usun küll, et hakkab õigustama oma hinnasilti 2-3 hooajaga.
                    Sellise hinnaga tuleb ennast kohe õigustada

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Ederson on kunn vend, usun küll, et hakkab õigustama oma hinnasilti 2-3 hooajaga.
                      Usud, tore.

                      Tegelikkus on see, et siit võib tulla järgmine buffon või järgmine lambi ants. Hinnasilt on ikka eriti krõbe, aga see juba teada asi, et pep peaga ei oska mõelda, lihtsalt loodab noore väravavahi peale kelle jalg võib premis värisema hakata.

                      Loodetavasti kulutab veel 200 milli ja ei saa top4 järgmine hooaeg.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        Sellise hinnaga tuleb ennast kohe õigustada
                        Võib olla on aeg seal maal, et ainult rahas pole mõtet mõelda?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Usud, tore.

                          Tegelikkus on see, et siit võib tulla järgmine buffon või järgmine lambi ants. Hinnasilt on ikka eriti krõbe, aga see juba teada asi, et pep peaga ei oska mõelda, lihtsalt loodab noore väravavahi peale kelle jalg võib premis värisema hakata.

                          Loodetavasti kulutab veel 200 milli ja ei saa top4 järgmine hooaeg.
                          Aga kui sulle antakse 200-300milli üleminekute teostamiseks ja omanikud on miljardärid kelle jaoks raha on ainult number, siis miks mitte seda realiseerida ja tuua mängijaid kellesse sa usud? Ega talle ei anta 5 aastat, et hakata noori aretama ja tuua talente vaid tulemust ju ikkagi tahetakse näha järgmine aasta. Esimene vasikas (aasta) läks aiataha no järgmine hooaeg peab midagi vähemalt kotti panema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Võib olla on aeg seal maal, et ainult rahas pole mõtet mõelda?
                            City ja Pepi puhul tõesti vist ei ole mõtet jah.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Aga kui sulle antakse 200-300milli üleminekute teostamiseks ja omanikud on miljardärid kelle jaoks raha on ainult number, siis miks mitte seda realiseerida ja tuua mängijaid kellesse sa usud? Ega talle ei anta 5 aastat, et hakata noori aretama ja tuua talente vaid tulemust ju ikkagi tahetakse näha järgmine aasta. Esimene vasikas (aasta) läks aiataha no järgmine hooaeg peab midagi vähemalt kotti panema.
                              Siit ka minu teine point, kui sul on raha lõputult, siis milleks otsustati tema kasuks? Ilmselgelt on see riskantne kui ei tooda ka teist väravavahti.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                No teine vaht ju juba toodi eelmine suvi suure raha eest. Või 17 milli naelu ei ole enam väravavahi eest suur raha?

                                Ja 200-300 milli magama panemine ei taga ju ilmtingimata Top4 koha nagu naabrid sel hooajal näitasid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X