320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      @Saver - palun tee endale Twitteri konto ja jaga oma paska seal. 60% su postitustest erinevates teemades ei anna isegi retweedi mõõtu välja, sest sa jagad/refereerid lihtsalt mingeid üsna suvalisi "naljakaid" linke ilma igasuguse omapoolse sisendi või lisaväärtuseta. Kui õhtu-õhtukooli arvutitunnis sulle ei õpetatud kuidas endale sotsiaalmeedia kontot teha, siis mõni foorumlane kindlasti on valmis aitama.

      @jõuluvana - kellele ja miks sa neid Arsenal FanTV linke siia jagad? Arsenali fänn sa vist ei ole, aga iga nädal oled siin järjekordse Youtube embeddiga platsis, mida iga massohist on võimeline sealt ka ise leidma, sest ma päriselt ka ei saa aru miks keegi vabatahtlikult nende debiilikute videosid vaatab.

      Kommentaar


        Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
        @jõuluvana - kellele ja miks sa neid Arsenal FanTV linke siia jagad? Arsenali fänn sa vist ei ole, aga iga nädal oled siin järjekordse Youtube embeddiga platsis, mida iga massohist on võimeline sealt ka ise leidma, sest ma päriselt ka ei saa aru miks keegi vabatahtlikult nende debiilikute videosid vaatab.
        Sellega olen vast nõus, et siia neid jagada pole mõtet. Ise olen mõnda üksikut klippi vaadanud ja väga selline tunne, et mõni selle teema mees siit kirjutab tüüpidele teksti ette. Sama sisukas jutt tundub.

        Kommentaar


          Inimesena on ju väga hea meel, et lõpuks mõlemad mehed on jõudnud klubidesse, kelle eest mängimisest nad mõlemad poisikestena unistasid. Sest pole ju midagi halvemat siin ilmas, kui kellegi vastu tahtmist kinni hoidmine kuskil kohas, kui see keegi oleks parema meelega kuskil teises kohas.

          Tuleb vaid loota, et kõikide talendikate, tehniliste ja osavate ründemängijate suurim hirm Jose 'Galactus' Mourinho pole päris kõike elujõudu vaesest armeenlasest välja jõudnud imeda ja selles kestas on veel väärt mängumees kuskil peidus. Kui on olemas keegi imeravitseja, kes suudab ta sellest traumast välja tuua, on see Papa Wenger.

          Tšiili kaevurilinna poisist on ka mõneti täitsa kahju. Ei õnnestunud lihtsa sinikrae taustaga mehel Londoni ärahellitatud suurlinna aristokraatide seas isegi ühtainsat sõpra leida, kes talle uue teekonna eel head teed oleks soovinud. Raske on see vaese inimese elu.

          Kommentaar


            Algselt postitas coco Vaata postitust
            Tšiili kaevurilinna poisist on ka mõneti täitsa kahju. Ei õnnestunud lihtsa sinikrae taustaga mehel Londoni ärahellitatud suurlinna aristokraatide seas isegi ühtainsat sõpra leida, kes talle uue teekonna eel head teed oleks soovinud. Raske on see vaese inimese elu.
            Just, kuid nüüd on ta oma õnne kuulsas tööstuslinnas Manchesteris leidnud ning lõpp hea, kõik hea! Adios.

            Samas pakib ühes teises hallis väikelinnas aga pakke üks glamuuri ja suurlinnasära järgi ihalev noormees. Nimeks tal Pierre. Wenger küll ütles, et ta ei tea sellest midagi ja ta ei tunne ühtki Pierre'i. Samas ega tema töö olegi kõiki ja kõike teada - meil on selleks teised mehed, nagu näiteks Sven ja Ivan. Igatahes Londoni ööklubid võivad rõõmustada, Londoni markantsemad preilnad võivad rõõmustada, ning Londoni ajalehetoimetused võivad ka kindlasti rõõmustada. Pierre'il saab kindlasti huvitav olema suures linnas.

            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Aitäh marv3llous ja coco, kuld.

              Ma muideks olen nende leeris, kes arvavad et Arsenal tõmbas pikema õlekõrre, eriti kui PEA ka tõesti Arsenalis maandub.

              Linnupojakesed muidugi arvavad, et Alexis on sajandi steal. Selle peale oskaks vaid öelda, et jube lühike mälu(või siis teadmiste puudulikkus).

              Kommentaar


                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                Aitäh marv3llous ja coco, kuld.

                Ma muideks olen nende leeris, kes arvavad et Arsenal tõmbas pikema õlekõrre, eriti kui PEA ka tõesti Arsenalis maandub.

                Linnupojakesed muidugi arvavad, et Alexis on sajandi steal. Selle peale oskaks vaid öelda, et jube lühike mälu(või siis teadmiste puudulikkus).
                Raske elu peab sul olema. Tunnen kaasa.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Kuna tundub, et Auba on suure tõenäosusega tulemas, siis tõstataks küsimuse mis on meelel olnud ilmselt paljudel - kuidas me need mehed platsile ära mahutame.
                    Wengeri jutt on küll tore, et kõik mängijad on nii imelised ja saavad ise aru mida tegema peavad, aga reaalsuses on vaja kasvõi mängijatele nende rolli seletamise eesmärgil nad kuidagi platsile formatsiooni panna.

                    Eeldusel, et vanamees kavatseb 4-3-3ga lõpuni panna, usun et näeme midagi sellist.

                    --------------Auba----------------
                    Özil-----------------------Mkhitaryan
                    -------Ramsey---Wilshere-----------
                    --------------Xhaka--------------
                    Monreal---Kos---Mustafi---Bellerin

                    Süda tilgub muidugi verd, et Laca pingil peaks olema, aga ma ei tea kuidas Wenger nad ära mahutada kavatseb. Lisaks peaks mainima, et sellise rivistuse juures ilmselt Giroud enam platsi ei näeks, millest oleks mul väga kahju. Teine võimalus oleks kas Aubat või Lacat äärel mängitada (kuigi mõlemad on ikkagi tippu ostetud...) ning Mkhitaryan panna kas Ramsey või Jacki asemele. Samas sellel liigutusel on ka oma ohud, sest mõlemal on lepingud sõlmimata ja näevad end õigustatult Arsenali tuumikuna. Lisaks on Wilshere olnud suurepärases hoos.
                    Igal juhul läheb Wengeril keeruliseks.

                    Mis te arvate?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                      Kuna tundub, et Auba on suure tõenäosusega tulemas, siis tõstataks küsimuse mis on meelel olnud ilmselt paljudel - kuidas me need mehed platsile ära mahutame.
                      Wengeri jutt on küll tore, et kõik mängijad on nii imelised ja saavad ise aru mida tegema peavad, aga reaalsuses on vaja kasvõi mängijatele nende rolli seletamise eesmärgil nad kuidagi platsile formatsiooni panna.

                      Eeldusel, et vanamees kavatseb 4-3-3ga lõpuni panna, usun et näeme midagi sellist.

                      --------------Auba----------------
                      Özil-----------------------Mkhitaryan
                      -------Ramsey---Wilshere-----------
                      --------------Xhaka--------------
                      Monreal---Kos---Mustafi---Bellerin

                      Süda tilgub muidugi verd, et Laca pingil peaks olema, aga ma ei tea kuidas Wenger nad ära mahutada kavatseb. Lisaks peaks mainima, et sellise rivistuse juures ilmselt Giroud enam platsi ei näeks, millest oleks mul väga kahju. Teine võimalus oleks kas Aubat või Lacat äärel mängitada (kuigi mõlemad on ikkagi tippu ostetud...) ning Mkhitaryan panna kas Ramsey või Jacki asemele. Samas sellel liigutusel on ka oma ohud, sest mõlemal on lepingud sõlmimata ja näevad end õigustatult Arsenali tuumikuna. Lisaks on Wilshere olnud suurepärases hoos.
                      Igal juhul läheb Wengeril keeruliseks.

                      Mis te arvate?
                      Wat, sisuliselt peale Theo ja Alexise lahkumist on "wingerist" alles vaid Iwobi ja siis noored poisid. Ainuke loogiline lahendus oleks muuta formatsiooni nii, et 2 kaks ründajat ees ja nende all Miki ja Özil hetkel.

                      Ehk midagi 4-2-2-2 sarnast, kontrollivad poolikud siis Xhaka/Elneny - Jack/Rambo. Sest Coq laenati ka ära.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Wat, sisuliselt peale Theo ja Alexise lahkumist on "wingerist" alles vaid Iwobi ja siis noored poisid. Ainuke loogiline lahendus oleks muuta formatsiooni nii, et 2 kaks ründajat ees ja nende all Miki ja Özil hetkel.

                        Ehk midagi 4-2-2-2 sarnast, kontrollivad poolikud siis Xhaka/Elneny - Jack/Rambo. Sest Coq laenati ka ära.
                        Olen sinuga nous, aga sõnapaar "loogiline lahendus" ja "Wenger" ei käi mitte üldse kokku viimase viie aasta valguses. Enne lakkab Mourinho väike kibestunud m*nn olemast kui Wenger peaks kahe ründajaga mängima hakkama.

                        Kahese poolkaitse kohapealt arvan, et see seaks meie niigi olematu kaitse veel halvemasse seisu. Ma ei usu ka seda, et Özil ja Mkhitaryan oleks sellised vennad kes oleksid huvitatud terve mängu kaitsesse tagasi töötada.

                        Ja Coq müüdi ära mitte ei laenatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                          Enne lakkab Mourinho väike kibestunud m*nn olemast kui Wenger peaks kahe ründajaga mängima hakkama.
                          mmmmm the irony, mm mmm mmmmm.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Manageri mängides, siis ma nii väga tahaks selle DM positsiooni välja vahetada ja Xhaka pingile panna. Prooviks nii:

                            ---------- Auba Laca------------
                            Özil--------Wilshere------Mkhitaryan
                            ------------Kolasinac--------------
                            Monreal---Kos---Mustafi---Bellerin

                            Kommentaar


                              Looks good, doesn't work.

                              Enamike tagumiseotsa tiimide vastu tuleb enda mäng vedada nii laiaks kui võimalik, et oleks mingigi lahtimuukimise variant. Lisaks, mis kiirus on Özili ja Miki äärtel??

                              Ei näe ka seda, kuidas Auba+Laca üksteist ründeduos täiendama peaks? Liiga ühte auku ründajad mõlemad.

                              Kommentaar


                                Starting XI: Ospina, Bellerin, Mustafi, Koscielny, Monreal, Elneny, Xhaka, Wilshere, Ozil, Iwobi, Lacazette.
                                Subs: Macey, Chambers, Kolasinac, Maitland-Niles, Ramsey, Nelson, Nketiah.

                                e. Monreal päris osavalt kolistas mööda siniste kaalikaid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X