320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oot-oot, kas Nivea mitte ka Real Madridi sponsor ole?

    Mõelge nüüd.

    Nice ja Adibas sponsoreerivad mängijate oste.

    George Soros sponsoreerib feministe.

    Möödunud hooajal Real lendas ja Adam oli ka tip-top. Kukkusid siis aga Niveaga end plätserdama ja vaadake neid nüüd... . Ma näen selle languse taga PETA karvast kätt. Saate isegi aru, et Adami juuste vohamine pole ka enam juhus, kuna püüdleb andestuse poole.
    Ma oleks tollel vastasel, kes ta juukseid sasis, kaks näppu ära hammustanud sellise jultumuse peale.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Teine olukord, kus van Dijk küttis Lamelale tagant sisse, on väga lihtne. Selge viga ja penalti. See, kas seal oli suluseis või mitte, mind ei huvita praegu. Pole piisavalt head joonist näinud selle kohta.
      Kuna keegi on pidanud seda vajalikuks ning näinud palju vaeva, siis aga palun

      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Kuna keegi on pidanud seda vajalikuks ning näinud palju vaeva, siis aga palun

        Pildist on näha, et vvd puutub palli ehk sulg arvesse ei lähe! (Ei ma ei ole tegelikult selle reegli tõlgendamisega nõus ja imo see on vale)
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Sky Sports, MNF.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
            Adamil juuksed ajju kasvanud vist. Keegi võiks ta juuksurisse viia. Kunagi oli suht normaalne mees...
            Kas räägib mees kel karvakasv kasin ja kadeduseuss pureb?

            Aga no mis siin neist penaltitest rääkida. Clattenburg ütles selgelt välja, et mõlemad penaltid olid jamad. Aga ma ei kahtlegi, et siin osad oma arust kõvemad seadusemehed on kui eelnimetatu.

            Kommentaar


              Algselt postitas MNa Vaata postitust
              Kas räägib mees kel karvakasv kasin ja kadeduseuss pureb?

              Aga no mis siin neist penaltitest rääkida. Clattenburg ütles selgelt välja, et mõlemad penaltid olid jamad. Aga ma ei kahtlegi, et siin osad oma arust kõvemad seadusemehed on kui eelnimetatu.
              Mul omal juuksepiiriga probleeme pole, samas pole ka sellist lõnga kunagi viljelenud. Nii et kadedus pole välistatud.

              Samas muuga ei oska sellise kaliibriga mehe kuskil U 23 mängus laamendamist seletada.

              2 päeva hiljem on neist pennudest sügavalt poogen. Thank god buddah allah krishna fuckall for Salah!

              Kommentaar


                Mõlemad sellised 50-50 olukorrad. Kohtunikuna ma saan aru miks anti, fännina ma poleks vastu tänavale räuskama minna .

                Kommentaar


                  2 halba otsust ikka liig. Oleks viimane kohtumine näiteks tiitli otustanud, saaks forever marus olla ja tänavad põleksid.

                  Kommentaar


                    Tänase pressika põhjal võib Klavan pühapäeval naasta, Gomez aga kindlalt väljas. Palju muud olulist ei öeldudki.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Lallana ka tagasi lubatud. Mõtlesin just, et oleks Clyne ka terve olnud, oi seda vaest St Maryse publikut, buutaksid ennast kõik haiguslehele. Hetkel oleks võimalik Lovren-Van / Lallana-Mane.

                      Aga miski huvitav amet on juurde tehtud. Keegi Hans aus Österreich on toodud spetsiaalselt ainult väravavahte skautima. Ehmatus vast olukorra üle nii suur. Huvitav on aga, kas üle aastate tasuks proovida hoopis vv'de peatreenerit vahetada? Achterberg on olnud ever since Reina hakkas alla mäge minema ja sellest saati on nagu kuidagi mökk olnud. Hmmm...
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Keita paistab mängija, kellega Klopp võiks imesid teha. Teda täna paarkümmend minutit vaadanud, ootan juba väga uut hooaega.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Krt, ma tahtsin öösel kahe tekiila pitsi vahel juba kirjutada (nii tähtis lihtsalt), et väravavahi amet on nii spetsiifiline, et seal on trennal raske midagi suurt korda saata. Kindlasti mõni vend suudab kivist rohkem kraami saada, kuid suures plaanis laotakse vundament siis, kui mängija on tatilapakas.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            ✋Please note: these shit cartoons are not made for kids in any way. They contain swearing, cartoon violence and non-children themes✋ Was Kane offside? Did Ka...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Napoli küll nüüd allamäge ei ole. Pigem hakkas Liverpool alla käima kui Pepe Reina.
                              Sa said valesti aru - ma mõtlesin, et Reina oli hea, kuni vahetus vv treener.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar




                                keskväli tõotab olla nagu ma täna - ei viitsi kohale minna lihtsalt
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X