320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ammu pole õlu muhelema ajanud aga A le Coqi ACA seda just praegu tegi! Mõmps rüübe, kena purk!
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Ammu pole õlu muhelema ajanud aga A le Coqi ACA seda just praegu tegi! Mõmps rüübe, kena purk!
      Proovisin ka eile. Minu lihtsale maitsepalletile sobis hästi.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Proovisin ka eile. Minu lihtsale maitsepalletile sobis hästi.
        Proovisin ka täna ja meeldivalt hea.

        Kommentaar


          Küsimus eelkõige Mardukile.
          Kui käsitööõllel on parim enne 1.03.2018, siis kui kaua teda reaalselt kannatab juua. Ilma, et põhja alt ära lööks. Mul siin mõned pudeld tähtajast üle sõitnud Tankeri Mõisakeldri APAt.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Küsimus eelkõige Mardukile.
            Kui käsitööõllel on parim enne 1.03.2018, siis kui kaua teda reaalselt kannatab juua. Ilma, et põhja alt ära lööks. Mul siin mõned pudeld tähtajast üle sõitnud Tankeri Mõisakeldri APAt.
            Pane külmkappi ja kui hommikul pohma on, siis kannatab kaks aastat hiljem ka.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Küsimus eelkõige Mardukile.
              Kui käsitööõllel on parim enne 1.03.2018, siis kui kaua teda reaalselt kannatab juua. Ilma, et põhja alt ära lööks. Mul siin mõned pudeld tähtajast üle sõitnud Tankeri Mõisakeldri APAt.
              Vahet ei ole mis õllega tegu on. Käsitöö või mitte. Küsimus on kas tegu on pastöriseeritud või pastöriseerimata vedelikuga. Vaata sildi pealt. Meil on tavaliselt müügil pastöriseeritud kraam. Osad lisavad peale pastöriseerimist veel natukene pärmi igasse pudelisse. Seda ära klaasi vala, see võib võtta põhja alt.

              Antud toote puhul on tegu mingi massasjaga mis mõeldud pudelist joomiseks (vist). Nii, et käitu samamoodi nagu sa tarbiksid hmmm Antvärk misiganesnimeganeidmüüakse.

              PS. Ma olen ise joonud Maldugunsi Zala Bise (humalanimi) pastöriseerimata ja 2-3a üle BB läinud isendeid. Nendes oli humal teinud täpselt seda mida ta tegema pidi. Säilitanud joogi joomiskõlbulikuna. Aga sellesse asja oli lisatud humalaid suht ogaras koguses võrreldes Mõisakeldri omadega.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Vahet ei ole mis õllega tegu on. Käsitöö või mitte. Küsimus on kas tegu on pastöriseeritud või pastöriseerimata vedelikuga. Vaata sildi pealt. Meil on tavaliselt müügil pastöriseeritud kraam. Osad lisavad peale pastöriseerimist veel natukene pärmi igasse pudelisse. Seda ära klaasi vala, see võib võtta põhja alt.

                Antud toote puhul on tegu mingi massasjaga mis mõeldud pudelist joomiseks (vist). Nii, et käitu samamoodi nagu sa tarbiksid hmmm Antvärk misiganesnimeganeidmüüakse.

                PS. Ma olen ise joonud Maldugunsi Zala Bise (humalanimi) pastöriseerimata ja 2-3a üle BB läinud isendeid. Nendes oli humal teinud täpselt seda mida ta tegema pidi. Säilitanud joogi joomiskõlbulikuna. Aga sellesse asja oli lisatud humalaid suht ogaras koguses võrreldes Mõisakeldri omadega.
                Võtke tuba. Keskmine foorumi lugeja ei saa sittagi aru, millest te räägite. Ja jäägem ikka inimesteks, need ipad ja aled on ülehinnatud cräpp aniwai.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Võtke tuba. Keskmine foorumi lugeja ei saa sittagi aru, millest te räägite. Ja jäägem ikka inimesteks, need ipad ja aled on ülehinnatud cräpp aniwai.
                  pööbel. hääletamisõigus sult võetagu!
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    pööbel. hääletamisõigus sult võetagu!
                    sellepärast pask, et ma ei usu eesti käsitöö õllesse v?
                    /

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      sellepärast pask, et ma ei usu eesti käsitöö õllesse v?
                      /
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Maitsemeeled ja oskused arenevad aja jooksul.
                        Mida aega edasi, seda vähem raha kulub mul pealekale...ime siis pole, et RB müük kahaneb.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Maitsemeeled ja oskused arenevad aja jooksul.
                          Mida aega edasi, seda vähem raha kulub mul pealekale...ime siis pole, et RB müük kahaneb.
                          Nojah, minu maitsemeel arenes nii, et vastupidiselt kunagisele ajale eelistan praegu maitsetuid laiatarbekaid.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Laiatarbekas on purju joomiseks.
                            Käsikas vastutustundlikuks tarbimiseks
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Ma ei usu, et elx suur purjutaja on. Olgugi, et Dortmund ja Liverpool hästi läbi saavad.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Võtke tuba. Keskmine foorumi lugeja ei saa sittagi aru, millest te räägite. Ja jäägem ikka inimesteks, need ipad ja aled on ülehinnatud cräpp aniwai.
                                Kui sa võtad sita kätte ja nuusutad seda ühelt poolt ja siis proovid teiseltpoolt, siis tulemus on, kui väga sa ka ei taha, sama. Kaua sa siin ka sellest jahud.
                                Käsitöö maastik on nii rikkalik, et seda ühe sõnaga kirjeldada on sama kui öelda, et vahet pole kas siil või veoauto.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X