320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei saa ka aru, kuidas on selles diilis üldse võimalik midagi negatiivset näha. Tasuta üleminek ja vist 1a leping? Kaotada pole midagi. Mängis see hooaeg Serie As 27 mängus (1712 minutit). Mees kõlbas alles Juventuse algkoosseisu ja nüüd ei kõlba Premmi 6. kohale?
    Peale Mertesackeri lõpetamist ongi ju Monreal ja Kos ainukesed 30+ vennad kaitseliinis. Ülejäänud kõik poisikesed ja 26 või nooremad. Alves ju 35 ja aasta tagasi näitas, et tõesti vanus on kõigest number. Isegi ei imestaks, kui ta Bellerini pingile mängib.

    Kommentaar


      Lihtsalt vajalik kogenud tead mida saad tôörügaja äärekaitse mis avab AMN vôimaluse keskvälja rotas osaleda. Peab meeldima. Vähe jôulisust ka juurde.

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Mingid veidrad kõlakad liikvel. Peab olema nali või lihtsalt suitsukate.
        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Veidrate kõlakate all ei pidanud ma teda silmas vaid üht kivipallurit.
        Algselt postitas N4pster Vaata postitust
        Ei saa ka aru, kuidas on selles diilis üldse võimalik midagi negatiivset näha.
        Peab ikka villast ja punaseks tegema:



        P.S. Kuigi ma pean avatarivahetusele mõtlema hakkama, ei kuulu ülalolev pilt võimalikku valikusse.
        Supplies!

        Kommentaar


          Mina sain algusest peale aru, keda Katk silmas pidas. Minu postitus oli vastus erxxile ikkagi. Jäi tsiteerimata, vabandused.

          Kommentaar


            Algselt postitas vandersell Vaata postitust


            Huumor on paigas, made my day!

            “If you offered me the chance to sign Fellaini or spend my afternoon being kicked in the balls by a horse while having anaesthetic-free dental work carried out by a blind man with a serious hand tremor, performed to a soundtrack of Phil Collins playing loudly from a radio station not properly tuned in, I’d give the latter option some serious thought”
            - arseblog

            Kommentaar


              Poleks tohtinud eile nii väsinult foorumit lugeda või postitada. Paar sõna lauses valesti ja lingitud võrdlus ebaõnnestunud. Šveitlasest signingu osas ei arvanud midagi temast või ostu iseloomust halvasti. Mulle on Arsenali puhul minevikus tegelikult käinud närvidele, et backupiks on ainsa variandina noored ja kogenematud.

              Mis nüüd aga selli lingitud fotol olevasse monstrumisse puutub siis pigem oleks eelistanud Rodgersit uue peatreenerina. Edit: siiski mitte... Ei kavatse ühelegi selleteemalisele sopauudisele igatahes klikkida enne kui asi tõsine.

              Kommentaar


                The perfect girlfriend doesn’t exi...


                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Järgmise hooaja särgid ka siia


                  Koduvorm on päris veider ja eemalvormid ei ole ka Arsenal. Ma ei saa siiamaani aru miks Aubal nagu rinnahoidja seal olema peab.
                  Ehk siis (not) well done Puma! Õnneks saab uue hooaja lõpus nendega partnerlus läbi ja loodetavasti 2019-2020 hooajal on juba kellegi teise toodetud särk khm* khm* Adidas khm* Kui aga mingi ime läbi mitte siis loodetavasti on vähemalt uus disainer lepingus kirjas.

                  Kommentaar


                    Ajaa. Seda ka et miski PSG poolkaitse noorsand parukaga ehk Yacine Adli on ilmselt meiega liitumas ning L'Equipe sõnul on Sokratis done deal.
                    Ja siis samal ajal liiguvad ka mõned jutud veel, et Mustafi tehakse rahaks ning tuuakse keegi teine kaitsesse veel.
                    Interesting times.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Ma saan sellest pildist nii aru, et uuel hooajal hakkab Arsenal olema midagi Man City ja PSG vahepealset. Aga nõksu madalam tase. Taustal jookseb liigapositsioon voorude kaupa, nii et 5. koha peale võib juba raha panna. Lisaks, Mkhitaryan murrab parema jala sääreluud.
                      Päris hea kunstiajalooline analüüs

                      Kommentaar


                        Sokratis done.

                        Mis järgmiseks, Sven?
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Kas ma olen ainus kellele see PSG võõrsil ei meeldi ? Äkki Adi toob banaani tagasi next year. Gotta hope...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                            Kas ma olen ainus kellele see PSG võõrsil ei meeldi ? Äkki Adi toob banaani tagasi next year. Gotta hope...
                            Mulle ei meeldi ükski särk eriti nagu ka välja tõin. On vaja miskipärast ikka eksperimenteerida kõigi 3 särgiga. Minu arust võiks kodu ja eemalvorm olla suht fixed aasta aastasse (ei tohiks vist väga küsimust olla millised need olema peaks) ning kolmandaga siis võib mängida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Sokratis done.

                              Mis järgmiseks, Sven?
                              Tundub, et keskväljur Sampdoriast #Torreira

                              Kommentaar




                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X