320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurdavad need "autorollotajad", kellel on kontol nii suur summa, et ei pea mõtlema kui palju alles jääb digiraha. Üldse ajavad vaesed inimesed närvi. Nahhui nad tolgendavad ja haisevad igalpool ees!
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
      Kurdavad need "autorollotajad", kellel on kontol nii suur summa, et ei pea mõtlema kui palju alles jääb digiraha. Üldse ajavad vaesed inimesed närvi. Nahhui nad tolgendavad ja haisevad igalpool ees!
      Ära vihka vaeseid, nad on naljakad. Vihka parem lolle, kes käivad Rimis kassiiri juures, kuigi automaatkassad on tühjad. Või kes ei suuda arvutada 40 eurot arvel, võtan 5 välja, jääb 35. Kes avastavad 25-selt, et pelmeene süüakse hapukoorega. Või kes peavad Eurovisioni parima muusika peoks. Nemad on totakad.

      Kommentaar


        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Teil on ikka tõsised mured, 25 sekundi asemel minut oodata on päris karm.
        Nagu hommikul teada anti, pole enam kaasfoorumlane esimeses nooruses. Ehk palavaga 20 seki asemel 1.20 seista automaadi juures võib tekitada eluohtlike situatsioone. Eriti, kui see hommik on juba sõbranna juures pesemas ka käidud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ära vihka vaeseid, nad on naljakad. Vihka parem lolle, kes käivad Rimis kassiiri juures, kuigi automaatkassad on tühjad.
          Rimis ei saa ju iseteeninduses sularahaga maksta ?!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Rimis ei saa ju iseteeninduses sularahaga maksta ?!
            Maksaksid nad siis sularahas, eks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ära vihka vaeseid, nad on naljakad. Vihka parem lolle, kes käivad Rimis kassiiri juures, kuigi automaatkassad on tühjad.
              No eks inimesed ole erinevad, aga mina küll nii elurõõmus tegelane pole, et kõige muu kõrvalt viitsiks tasuta kassiiritööd teha

              Kommentaar


                ma isegi ei mäleta millal ma viimati sularaha välja võtsin ATM-ist (Eestis)

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  ma isegi ei mäleta millal ma viimati sularaha välja võtsin ATM-ist (Eestis)
                  Ma läksin lapsega turule maasikaid-mustikaid ostma. Siis peab võtma.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma läksin lapsega turule maasikaid-mustikaid ostma. Siis peab võtma.
                    nojah seal ilmselt igal pool ei saa kaardiga maksta. Ise viimati sain kirsse ja maasikaid küll kaardiga @Balta turg

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      nojah seal ilmselt igal pool ei saa kaardiga maksta. Ise viimati sain kirsse ja maasikaid küll kaardiga @Balta turg
                      Ma käin ikka keskturul. See on ehe shit.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        ma isegi ei mäleta millal ma viimati sularaha välja võtsin ATM-ist (Eestis)
                        Cannuman suudab Romat toetada narkootikume tarbimata! Vot kus on kõva mees.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                          Cannuman suudab Romat toetada narkootikume tarbimata! Vot kus on kõva mees.
                          Mis ajas sa elad? Krüptoraha mees, krüptoraha!
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                            Cannuman suudab Romat toetada narkootikume tarbimata! Vot kus on kõva mees.
                            Tänaselpäeval on ju need interneti barõgad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma läksin lapsega turule maasikaid-mustikaid ostma.
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma käin ikka keskturul. See on ehe shit.
                              nii need lapsed ära rikutakse. #nõukanostalgia

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                nii need lapsed ära rikutakse. #nõukanostalgia
                                Eiei, vastupidi. Just see näitab lastele reaalset elu. Mis ei ole arvuti taga. Kus ei saa kommi lihtsalt viipega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X