320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Kui neil pole raha, et autot osta, siis miks mina pean neid üle laskma???"

    see on küll päris hea

    Kommentaar


      Aasta lumehelbekeseks nomineerin Sambaze. Muidu tore djüüd, aga kui midagi ise puusse paneb ja siis naerdakse, siis on kohe suu torus ja issid ründavad

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Aasta lumehelbekeseks nomineerin Sambaze. Muidu tore djüüd, aga kui midagi ise puusse paneb ja siis naerdakse, siis on kohe suu torus ja issid ründavad
        Sa voiksid vahepeal vahem seletada ja tunneksid ennast targemana, sest su monoloogne ilal pole mingit seost su tahelepanu vajadusega, et saaks ometi iroonilisel kombel kedagi paika panna. Palun vaata oma 2cm nokust kaugemale ja tuleta endale meelde miks sind hoitakse siin. Sa huijad koigiga aga modedel on pohhul, sest sa oled klikkimagnet nagu odav libu.

        Kommentaar


          Kas keegi isadest võiks sambaze enda ridadesse võtta? Äkki siis ta pole enam nii pettunud soccernetis
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            See Sambazi mõttekäik vääriks küll Salomon Vesipruuli nimelist eriauhinda:
            Järjest enam kui koondist jälgida, siis mu arvamus hakkab vaikselt muutuma seoses kalapea mädanemisega. Kalapea hakkab mädanema peast

            Kommentaar


              Jup. Taas see lumehelbekese käitumine. "Mulle ei meeldi iroonia, kuna ma ei oska seda nii hästi, seega ära tee seda, muidu oled värdjas, sest solvasid mind siin ja üleüldse."

              Iceman ei saa sellest aru, kuna ta on nii tühm. Sa võiksid ju veidi rohkem üritada?

              Ja kui sa vaataksid vanu postitusi, siis käiski siin irooniline huijamine. See oli kuidagi meeleolukam ja intelligentsem, kui sellised hüsteeritsemised.

              Ja samuti oli siis inimesi, kes saabusid kohale ja hakkasid nõudma, et kõik austage nüüd minu maailmavaadet ja minu solvumisi, sest miks austatakse issisid? Noh, üldiselt harjuti toona kogu kommuuniga ära ja muututi ise paksunahalisemaks, õpiti lugema irooniat ja üleüldse. Praegu on siin pigem üks teine inimene, kes vaatab enda munni otsa ainult ja leiab, et kõik peavad tema moodi tegema, kuna ta on juba paar aastat olnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                See Sambazi mõttekäik vääriks küll Salomon Vesipruuli nimelist eriauhinda:
                Järjest enam kui koondist jälgida, siis mu arvamus hakkab vaikselt muutuma seoses kalapea mädanemisega. Kalapea hakkab mädanema peast
                😂😂+1 See on küll hea. Ei jäänud esialgu silma.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Jup. Taas see lumehelbekese käitumine. "Mulle ei meeldi iroonia, kuna ma ei oska seda nii hästi, seega ära tee seda, muidu oled värdjas, sest solvasid mind siin ja üleüldse."

                  Iceman ei saa sellest aru, kuna ta on nii tühm. Sa võiksid ju veidi rohkem üritada?

                  Ja kui sa vaataksid vanu postitusi, siis käiski siin irooniline huijamine. See oli kuidagi meeleolukam ja intelligentsem, kui sellised hüsteeritsemised.

                  Ja samuti oli siis inimesi, kes saabusid kohale ja hakkasid nõudma, et kõik austage nüüd minu maailmavaadet ja minu solvumisi, sest miks austatakse issisid? Noh, üldiselt harjuti toona kogu kommuuniga ära ja muututi ise paksunahalisemaks, õpiti lugema irooniat ja üleüldse. Praegu on siin pigem üks teine inimene, kes vaatab enda munni otsa ainult ja leiab, et kõik peavad tema moodi tegema, kuna ta on juba paar aastat olnud.
                  "Muidugi" oli muru rohelisem, pall ümmargusem, vestid karvasemad, kasutajad nägusamad ja naljad vaimukamad(ise peletasite Saveri minema) aga ka kerge mullahais(loodan, et see ikka on muld) imbub/mureneb siit tekstist põrandale. Juba Sokrates avaldas arvamust, et noored on hukas, rääkimata siinsetest seenioritest. Seega rahu seltsimehed, prostamol uno ja kalamaksaõli kokteil sisse ning küll uuesti lippab ludinal.

                  Lahjaks on jäänud need nomineerimised, kui juba selliseid asju siia topitakse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    (ise peletasite Saveri minema)
                    Kas tõesti on teised süüdi selles, et Väga Tähtsate Inimeste sõber võla maksmise asemel nahad tegi?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      "Muidugi" oli muru rohelisem, pall ümmargusem, vestid karvasemad, kasutajad nägusamad ja naljad vaimukamad(ise peletasite Saveri minema) aga ka kerge mullahais(loodan, et see ikka on muld) imbub/mureneb siit tekstist põrandale. Juba Sokrates avaldas arvamust, et noored on hukas, rääkimata siinsetest seenioritest. Seega rahu seltsimehed, prostamol uno ja kalamaksaõli kokteil sisse ning küll uuesti lippab ludinal.

                      Lahjaks on jäänud need nomineerimised, kui juba selliseid asju siia topitakse.
                      No sellest aasta kestnud issijutust võiks härra küll juba välja kasvada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                        Kas tõesti on teised süüdi selles, et Väga Tähtsate Inimeste sõber võla maksmise asemel nahad tegi?
                        MUIDUGI!!!!
                        Sa veel küsid.

                        a) ta oli ainukene siin foorumis, kes tundis tähtsaid inimesi.
                        b) ainult tema julges isadele vastu astuda ja meile rõhututele lootust süstida, et ka meie saame kunagi sellest ikkest vabaks (pre-production confirmed)*.
                        c) ilma temata kaotasid paljud oma majaka.

                        Ta lahkus, et lunastada meie patte aga kunagi tõuseb taas ja naaseb oma majja.
                        Midagi nii olulist ei saa ainult rahas mõõta**


                        *Saver... PÄÄSTJA... kokkusattumus? I don't think so.
                        **Sõnumit toetas Julianus Inkasso heategevusjooks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          No sellest aasta kestnud issijutust võiks härra küll juba välja kasvada.


                          Ahh ärge riielge.

                          Kommentaar




                            kas kuskil on allkirjastatud nimekiri teemadest, mis on ja püsivad tulevikus sellest pasast steriilsena?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust


                              kas kuskil on allkirjastatud nimekiri teemadest, mis on ja püsivad tulevikus sellest pasast steriilsena?
                              My bad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust


                                kas kuskil on allkirjastatud nimekiri teemadest, mis on ja püsivad tulevikus sellest pasast steriilsena?
                                Varem oli MMS ja DMSO Eesti grupp facebookis, seal olid kõik steriilsed aga see pandi kinni

                                Julgelt võib selle jauramise kuskile mujale tõsta, kellel selleks voli ja võimu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X