320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti Oscari kandidaat vist linastub ka lõpuks, treiler vol 2!!!

    Kommentaar


      Varsti peaks lõpuks head filmid ka välja tulema, ehk siis filmid mis sihivad Oscari nominatsioone.

      See aasta olen mõne hea teose õnneks leidnud.

      Leave No Trace oli päris meeldiv vaatamine. Debra Granik oskab selliseid keerulisi filme ja katkisi hingi hästi meieni tuua. Winter`s Bone oli üks tema meistriteostest, mis on väga alahinnatud fllm, kriitikud muidugi jagavad siinkohal asja, kuid rahvas ei saanud selle filmi ilust aru, vähemalt mitte piisavalt. Jennifer Lawrence oli seal vapustav ja tema üks esimesi rolle oli ka üks tema paremaid.

      Leave No Trace on jällegi üks raske lugu, kerge vaatamine see pole ja vahepeal on lausa veidi imelik. Leon oli ka kohati veidi imelik, aga tegu on ebareaalselt hea filmiga, ehk vahel võib/peab vaatajal ka ebamugav olema.

      Ben Foster on hea näitleja, aga talle pole usaldatud häid rolle. Hell or High Water oli hea, aga ta mängis jälle paha tegelast. Oma parimates filmides see on nii kippunud minema, seekord usaldati talle veidi teistsugune roll ja see mis ta tegi oli võimas.

      Thomasin McKenzie ei jäänud talle alla, väga minimalistlik näitlemine üpriski tundmatu Uus-Meremaa näitleja poolt.

      Kommentaar


        See nädal oleks olnud võimalik ilma rahata vaadata kolme filmi, kuid esimese (Star is Born) ajal olin EMO-s, teise (Põrgu Jaan) ajal olin raadios ja nii jäigi üle vaadata Venomit. Star is Born olla liiga pikk, Põrgu Jaan kõige eestilikum film ever (ehk pikad kaadrid, masendus, laibad ja shit) ja Venom oli selline, noh, kergelt tüütu popkornikas (esimene kord vaatasin kella pärast 20 minutit). Ehk siis Hardy mängib uurivat ajakirjanikku, kes on ilge ego, munn, alkohoolik ja ülbik, kes on valmis ükskõik keda loo pärast ära kasutama. Noh, ma ei saa aru, miks alati ajakirjanikke sellisena kujutatakse, sest see ju loob mingi eriti vastiku stereotüübi? Korraga saab ta töölt lahti, satub kokku rikkuri leitud ulmelimaga ja tema sisse tuleb venom, kes armastab inimestelt päid otsast haugata. Venom tundub esialgu kuri, aga pärast on selline irooniline alter-ego, mis teeb nalja ja on tegelikult hea. Ehk üks arusaamatu shit. Ei soovita.

        Kommentaar


          Võta või jäta. Oli üllatavalt hea film. Ei tekkinud tunnet, et tahaks kella vaadata palju lõpuni aega on. Arvestades, et tegu on tegelikult päris keerulise temaatikaga siis saadi hästi hakkama. Kohati tekkis tunne, et tahaks meespeaosalisele piki kukalt virutada. Kas BFM-is õpetatakse, et lisage filmidesse mingeid suvalisi kaadreid/plaane mis kuidagi filmiga ei seostus mistõttu saab filmi pikemaks? Enamikes filmides olemas need random kaadrid ning need on päris häirivad.

          Kommentaar


            Amatöörid. Õppige filme tutvustama. Näiteks Bayou Caviar.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              too much Brock + hero-Venom on jah pettumus. Riot oli norm. Carnage loodetavasti veab selle vankri õigesse kohta. üks hea autopauk oli ka.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Ise veel näinud pole, aga siiski peab mainima, et Mõnu poolt "hea" jutt - ta läks Venomit vaatama ning ei saanud aru miks ta nägi Eddie Brocki (kes oligi selline nagu eespool kirjeldatud) ning Venomit (kes koomiksis samuti selline hea/paha vahel päris tihti seega ka see pole eriline üllatus).

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Ise veel näinud pole, aga siiski peab mainima, et Mõnu poolt "hea" jutt - ta läks Venomit vaatama ning ei saanud aru miks ta nägi Eddie Brocki (kes oligi selline nagu eespool kirjeldatud) ning Venomit (kes koomiksis samuti selline hea/paha vahel päris tihti seega ka see pole eriline üllatus).
                  Miks ma seda enne teadma peaks?

                  Kommentaar


                    Kui sa oled natukenegi koomiksimaailmaga kokku puutunud siis sa tead seda.
                    Aga ükskõik kas sa ei teadnud seda või üritasid lihtsalt mitteteadjat mängida:


                    Ma ise muidu jõudsin vahepeal Deadpool2 ära vaadata. Esimene meeldis rohkem, aga parem kui enamik x-men filme ikka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Ise veel näinud pole, aga siiski peab mainima, et Mõnu poolt "hea" jutt - ta läks Venomit vaatama ning ei saanud aru miks ta nägi Eddie Brocki (kes oligi selline nagu eespool kirjeldatud) ning Venomit (kes koomiksis samuti selline hea/paha vahel päris tihti seega ka see pole eriline üllatus).
                      fuck you talking about now - Venom oli villain first. pluss
                      Venom was ranked as the 22nd Greatest Comic Book Villain of All Time in IGN's list of the top 100 comic villains
                      kas juba pole koomiksifännide poolt aplaava, et karakter nimega tigedus/mürk lambist lihtsalt hakkab antiheroks? kui pole, siis on kohe oodata ...
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Kui sa oled natukenegi koomiksimaailmaga kokku puutunud siis sa tead seda.
                        Miki Hiir ka loeb? Igatahes esimest korda kuulen samuti.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust

                          Ma ise muidu jõudsin vahepeal Deadpool2 ära vaadata. Esimene meeldis rohkem, aga parem kui enamik x-men filme ikka.
                          See on film, mis mul pooleli jäi. Ostsin isegi Elisa videolaenutusest, aga absoluutselt ei klikkinud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            See on film, mis mul pooleli jäi. Ostsin isegi Elisa videolaenutusest, aga absoluutselt ei klikkinud.
                            Deadpool2 viga oli minumeelest see, et kuna esimene osa oli ikkagi niivõrd hea ja omapärane ja latt oli ikkagi väga kõrgel, siis teine osa oli lihtsalt pettumus samas eks see mure on olnud paljude järjefilmidega ja seda tuleb arvestada. Jäi filmist tunne, et üritati lihtsalt seda rahakat lehma lüpsta muud midagi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              See on film, mis mul pooleli jäi. Ostsin isegi Elisa videolaenutusest, aga absoluutselt ei klikkinud.
                              oi see oli kannatuste rada, esimest korda vaatasin pool tundi ja siis võtsin end kokku, et vaatan lõpuni, aga tuli kõigest +10 minsa lisa. kokkuvõttes ikka ilge boredom, nalja ei saand, tulistamised igavad, minge pekki oma DC ja Marveli universedega - ma saan aru et USAs on terved generatsioonid üles kasvanud nende karakteritega, aga Eestis ju sellist sidusust pole. enamus tegelaste surematus on ka tüütu

                              Kommentaar


                                Sellesmõttes, et üldse ei taha kaitsta igasugu lüpsik-frantsiise ja koomiksiuniversumeid treivat Hollywoodi aga ... mille kuradi pärast te reaalselt üldse vaatama hakkate neid filme kui iga kokkuvõte hakkab sõnadega "et ma pole koomiksimaailmaga tuttav" või pole tuttav eelnevate filmidega samas "universumis". Ilmselgelt mingi kontekst või siis vähemasti tahe aru saada nendest maailmadest on nõutud, et neid nautida. Ning ei, nad ei olegi ju mõeldud olema eraldiseisvad filmid üksteisest, et iga jorss tänavalt saaks suvalisest kohast sisse astuda ja nautima hakata. Need suured universe'id on teatud mõttes nagu telesarjad - sa ei saa ju hakata sarja vaatama poole hooaaja pealt ja siis kurta, et sittagi ei saa aru.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X