320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juhuslikult kuulsin, et üks inimeste poolt palavalt armastatud raadiomees on teinud comebacki ja teeb nüüd Äripäeva raadios spordisaadet.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
      Juhuslikult kuulsin, et üks inimeste poolt palavalt armastatud raadiomees on teinud comebacki ja teeb nüüd Äripäeva raadios spordisaadet.
      Esimene saade oli nii kaos, et palavalt armastatud raadiomees pole seda julenud isegi üle kuulata.

      Kommentaar


        Mu arust polnud väga vigagi. Ühtegi DJ Heiki nalja ei tulnud ehk success!
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Nats proovisite Sõõrumaad seal panema pikantseid väljaütlemisi tegema, aga no ega ta nii lihtsalt tripsuks ka ei läinud.
          Eriti see noor lootustandev teivashüppaja. Iseenesest ju täitsa jälgitav saade, kaost küll tunda polnud.
          Mis ta nüüd muidugi nendele kahele olemasolevale podcastile juurde annab... Kas teil hakkavad olema seal sellised vähem-aktuaalsed, ajatumad ja üldisemad teemad?

          Kommentaar


            On siis Otto Oliver Olgo nii armastatud?

            Kommentaar


              Kord kuus, seega päevakaja pole. Põhirõhk külalisel.

              Kommentaar


                Jäämees tahab selle armastatud halloomehe perse saata, aga ta ise ei julge siin. Põhjuseks siis Itaalia ja CL.

                Kommentaar


                  Ei mis, julgen ikka. Minu jaoks selle lausega kaotas see podcast tõsiseltvõetavuse. Algus oli juba kahtlane, kui kuulsin selle tüübi häält aga kui ütles veel, et ei näe mingit shanssi juvel, siis.........sellist venda ei saa tõsiselt võtta.

                  Aga nädalavahetusest juhtunu kohta võib ka tähelepaneku elust enesest siia panna.

                  Kui midagi varastad, tuleb see sulle ringiga tagasi. Mina sain oma karma kohe peale kuritegu. Ehk siis kuna olin pettunud, et mu lend hilines ja jäin maha sellepärast järgmisest lennust, võtsin Air France´lt pleedi endale, panin kotti. Vastutasuks siis Air France kaotas kohe mu kohvri ära....2 päeva olen juba kodus aga kohvrist pole siiani haisu. Ehk siis loo moraal, ärge varastage.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Peekri baar on veel elus või? Pääsesid ilma molli saamata ära sealt?
                    Pärast seda, kui suur-karja ööelule pidurit tõmmati, kolis suur osa eesrindlikust linnarahvast peekrisse. Nende äri õitseb nagu poolitamata pelmeen
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      See Sõõrumaaga podcast oli kohati täitsa huvitav, aga konstruktiivselt öeldes

                      Alguses see Kanteri mantlipärija teema tundus selline kiiruga kuskilt võetuna, sest kui hakati rääkima, et kes võiks hakata tema asemel medaleid tooma, siis lahati Kupperit ja Magnus Kirtist mitte ühtegi sõna ja selleasemel mindi üle Tänakule. See oli nagu veidikene arusaamatu.

                      Muidu Sõõrumaaga jutt oli huvitav ja asjakohane.

                      Kommentaar


                        Ma kõnnin igal hommikul poole kaheksast Peekri baarist mööda, tööpäevadel. Kevadel igav, suvel värvikas, sügisel igav.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Ma kõnnin igal hommikul poole kaheksast Peekri baarist mööda, tööpäevadel. Kevadel igav, suvel värvikas, sügisel igav.
                          Heh, ma mainisin Peekri baari siin viimati mõne aasta eest, kui seal lokaalis keegi lubas pommi lõhata ja terve Tatari tänav oli suletud.
                          Ja täna, just praegu juhtus sama asi. Mitte küll Peekri baariga seonduvalt. Kõndisin koju aga terve Veerenni tänava Liivalaia poolne ots oli suletud, sealhulgas ka ühistranspordile. Tuli mehine ring teha, et koju jõuda. Öeldi, et pommioht.
                          Arusaamatu on aga see, et kui proovisin Delfi või Postimehe vahendusel sotti saada, mis jama see on, pole ei kippu ega kõppu. Krt, igast sitta avaldatakse aga kui osa kesklinnast on suletud, siis seda mitte.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Heh, ma mainisin Peekri baari siin viimati mõne aasta eest, kui seal lokaalis keegi lubas pommi lõhata ja terve Tatari tänav oli suletud.
                            Ja täna, just praegu juhtus sama asi. Mitte küll Peekri baariga seonduvalt. Kõndisin koju aga terve Veerenni tänava Liivalaia poolne ots oli suletud, sealhulgas ka ühistranspordile. Tuli mehine ring teha, et koju jõuda. Öeldi, et pommioht.
                            Arusaamatu on aga see, et kui proovisin Delfi või Postimehe vahendusel sotti saada, mis jama see on, pole ei kippu ega kõppu. Krt, igast sitta avaldatakse aga kui osa kesklinnast on suletud, siis seda mitte.

                            Kommentaar


                              See on kiiduväärt, et kodanike postitustele reageeritakse.

                              Kommentaar




                                Siis kui #metoo feilis täiega ja karma maksis kätte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X