320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Itaalia meedias oli eile jutt, et Conte värk jääb ära. Põhjuseid ma ei suutnud välja lugeda. Väga võimalik ,et bs.
    Itaalia meedia sõnutsi on probleem mängijates, kes ei taha Contet ja Conte tahab tänu sellele klubi juhtkonnalt kuulda, et kas nad on 100% tema seljataga. (laias laastus tahab Conte teada, kas klubisse tulles on okei Ramos m*nni saata või ei ole)

    Kommentaar


      Spekuleerin - probleem on Courtoisis. Pmst ju ainuke ost sel suvel - ja Contega täiesti tülis. Perez jätaks endast eriti lolli mulje, kui aasta teine suurost esimese kohe pingile istutab.

      Kommentaar


        Castilla treener polegi kohati halb idee esialgseks nädalaks (homme saavad CDR mängus niikuinii aga ka ehk nv Mariano ja Vincius mänguaega ta ju teab neid mehi rohkem )

        ei pea pahaks, et suuri nimesi mainite aga arvestades Reali viimaste hooaegade käekäiku treeneripingil ja väljakul siis usun, et võite oma Contet jms suured nimed unustada, võetakse mingi teine nkn.

        Allikas: Soccernet

        Eile kehvade tulemuste järel Real Madridist vallandatud Julen Lopetegui isa Jose Antonio polnud klubi tegutsemisega sugugi rahul.

        Antoniot segas fakt, et kuigi Cristiano Ronaldo müüdi 100 miljoni euro eest Juventusele, siis asemele ei toodud põhimõtteliselt mitte kedagi. Ainsana taasliitus klubiga Mariano Diaz.

        "Cristiano Ronaldo oli hea. Kas ta oli ka ülbe? Eks meil kõigil ole omad vead, aga tuleb välja, et ta lõi hooajaga 50 väravat. Real igatseb teda. Nad pole ostnud mitte ühtegi väravalööjat. Räägiti Neymarist ja teistest, aga mitte kedagi ei tulnud. Minu pojalt rööviti 50 väravat," teatas ta ESPN-ile.

        "Ta küll ütleb tavaliselt, et tal on head mängijad ja nad annavad endast kõik. Ta ei süüdista mängijaid, aga kui materjali ei ole, siis seda ei ole. Materjal oli olemas, aga ta lahkus," viitas Antonio taas Ronaldole.



        Oleme ausad, väga aus tekst. Vihjates Perezile!

        Erinevused Benitezi ja Lopetegui vahel ehk ongi need, et ühel oli hea meeskond aga perses taktika, teisel hea taktika aga perses meeskond ja juhatus.
        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

        Kommentaar


          Ma olen äärmiselt kindel, et selle kahenädala jooksul kus peab ametlik treener välja ilmuma, saab olema selleks üks Argentina mees.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Ma olen äärmiselt kindel, et selle kahenädala jooksul kus peab ametlik treener välja ilmuma, saab olema selleks üks Argentina mees.
            Maradona?

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Maradona?
              Tegelt ma arvan, et ühel tegelasel on hakanud külm seal kaugel ja kõledas riigis ja igatseb soojust ja hispaania keelt. Selleks ei ole ei keegi muud kui - Mauricio Pochettino

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Tegelt ma arvan, et ühel tegelasel on hakanud külm seal kaugel ja kõledas riigis ja igatseb soojust ja hispaania keelt. Selleks ei ole ei keegi muud kui - Mauricio Pochettino
                Kusjuures ma arvan, et ta oleks isegi Realile väga hea. Kindel filosoofia-kannatlikus ja hoopis teistsugune lähenemine ja taktika kui olnud eelnevatel. Sellest vast saavad kõik aru, et Realil on vaja tega korralik kannapööre ja tulla millegi uuega lagedale. Lope ei muutnud laias pildis isegi taktikat ega formatsiooni ja see on ennast juba nii ammendanud ja mängijatele ei ole see enam väljakutse. Eelneva edu toonud taktika aluseks oli ikkagi Ronaldo ja fakt, et Ronaldo oli suurem kui klubi.

                Kommentaar


                  Toredamaks läheb, Varane ja Mariano vigastatud.
                  Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Kusjuures ma arvan, et ta oleks isegi Realile väga hea. Kindel filosoofia-kannatlikus ja hoopis teistsugune lähenemine ja taktika kui olnud eelnevatel. Sellest vast saavad kõik aru, et Realil on vaja tega korralik kannapööre ja tulla millegi uuega lagedale. Lope ei muutnud laias pildis isegi taktikat ega formatsiooni ja see on ennast juba nii ammendanud ja mängijatele ei ole see enam väljakutse. Eelneva edu toonud taktika aluseks oli ikkagi Ronaldo ja fakt, et Ronaldo oli suurem kui klubi.
                    Ideeliselt viljeleb Pochettino üsna sarnast lähenemist Lopeteguile. See jutt, et Lopetegui taktikat ei muutnud, on puhas jama. Zidane ja ka eelkäijad mängisid oluliselt sirgjoonelisemalt ja enamasti ka kaitsesid passiivsemalt. Nii mitmedki panevad rainisele puid alla, kuna tema Pochettinot liiga kõrgelt ei hinda. Ma olen siiski mõnda tõsisemat mängu näinud ja päris mitmel juhul on mulle jäänud mulje, et Poch annab ise neid mänge pool-vabatahtlikult käest ära. Umbes nagu Lopetegui Atletico vastu. Sellist jama väga ei tahaks. Mulle tundub näiteks Jardim palju põnevam variant.

                    Ronaldo on mängulises mõttes asendamatu ja eks see eeldab selle võrra ka meeskondlikumat mängu. Aga Lopetegui variant sellest oli enam kui lahja.

                    Kommentaar


                      Tänase mänguga võib rahul olla, olenemata meeskonnast ja turniirist saime ka üle pika aja suurema võidu. Suht pasasel väljakul.

                      Vinciusest ja Marianost võib midagi huvitavat tulla, Vincius meenutas täna kergelt Ronaldot, nii liigutuste kui väljaku nägemise poolelt. 2 assisti ja lattilöök. Benzema oli suhteliselt "Peab lööma" situatsioonis, õnneks sellega hakkama ta ka sai. Asensio värav oli nagu ta oli, ülejäänud mäng suhteliselt isetses ja lahja tase. Odriozolast ei hakka rääkima, sest isiklikult see mängija mulle ei meeldi aga assisti ja värava ta sai. Suht kinda Hakimi, Danilo segu aga võibolla isegi saab asja ja mahub Carvjali kõrvale. Cristo debüütvärav oli kirss tordil.

                      Üks mäng ja eriti CDR-is ei tähenda küll midagi, aga see treener teab Realist ja juuretest väga palju, ka intervjuu põhjal jutt on hea, isegi parem kui Zizoul oli. Sobiks võibolla isegi pikemaks ajaks aga eks näis. Juhtida kriisis olevat meeskonda kus Carvajal, Varane, Mariano, Marcelo on vigastatud pole vist just kõige tõmbavam.

                      Solari: "I don’t like to put a mark on the performance. The team played with a smile on their faces, they were keen and committed. The final score is a result of that."

                      "It wasn’t easy, but we worked hard and played with those characteristics. The pitch was heavy and they pressed very high."

                      "We have to be happy. The players are committed to the shirt and to the fans who are with them. I'm now a part of this group."

                      "Vinicius Jr. is a great young talent who has just arrived. He’s living in a new country, adapting to another style of football and to a new world at Real Madrid. We can all see his talent, but football is made up more things."

                      “Ramos was very keen to start. He’s the captain of this ship and it was important for him to come and set an example today. This is how we get through a tough spell."

                      "This is a team of champions who know how to get out of these situations. I’m thrilled with the character they’ve shown."

                      “We knew it was going to be difficult because it’s a tough place to come. I’m coming up from the Segunda B and know all about the difficulty of the competition, against some very good teams that play great football."

                      "They pressed very well, played at an impressive pace and there’s a reason they’re high up in their group. The fans were great, but the pitch was heavy and that took some quality out of the game."



                      mis iganes lähiajal ei toimu, ma loodan, et ma oma soccerneti allkirja ei pea muutma
                      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                      Kommentaar


                        Mis silma jäi (vastane oli muidugi nagu ta oli, eriti teine poolaeg). Mõlemad äärekaitsjad olid väga head rünnakute toetamisel - eriti Odriozola. Vaat et parim mees eile. Super platsinägemine, söödud, murdis läbi. (aga jah - vastane oli ka selline).
                        Vinicius - natuke nagu tagasihoidlik, üritas liiga palju Benzemale sööta - kes oli järjekordselt täielik käkk. Istus lihtsalt suluseisus ja isegi oma värava puhul pidi Odriozola tast mööda mängima kõigepealt, et sööta - muidu oleks ss olnud. Aga muidu meeldis.
                        Kiirust on, tahet ka ja ebaharilikult - ei kuku iga asja peale (loodame, et nii jääb). Mängis olukorrad lõpuni.

                        Negatiivselt üllatas Vazques - muidu keskväljal väga hea mäng, aga pmst kolm 100% väravat käkerdas ära, sest kas ei julgenud lüüa, mängis üle, või võttis lihtsalt kõige rumalama otsuse vastu. Selgelt just finishing, kui kaugelt peale just ei löö - pole mehe tugevam külg.

                        Llorente ja Ceballos olid ka kindlad, just kaitsetöö meeldis. Kohe peale ja pall tagasi.
                        Ramos ei saanud ka ühegi lollusega hakkama ja juhtis mehi suht hästi.

                        Esimene poolaeg oligi jalgpall ja siis mängisid ikka mõlemad - teine poolaeg oli see tempo Melilla mehed hävitanud ja siis istuti ainult kaitses lootes mõne üksiku kontra peale.
                        Loodame, et mehed said boosti ja krdi kahju, et Castillast ei ole ühtegi pädevat tipuründajat tuua, kes Benzema välja vahetaks. Solari teeks selle lükke kohe ära.

                        Kommentaar


                          Teil kaitses tulevad järgmine mäng väljakul mehed kellest pole kuulnudki veel. Kaua Marcelo väljas on esialgsete uudiste järgi?

                          Edit, kes teil nüüd väravaid lööma hakkab?
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Cristo
                            Felix: Oh, bollocks!
                            Elmo: Dog's bollocks?
                            Felix: No, just plain fucking bollocks!
                            Elmo: No dog involved?

                            Kommentaar


                              Vinicious tuli ja tegi. Mängis sirgjoonelisemalt, peabki sisse ründama ja kohe tuli. Tema löögist omavärav pluss otsustav avang Benzemale, millest tekkis penalti. Vägev, andke rohkem minuteid.

                              Kommentaar


                                Enamus mängust peksti suvalisi tsenderdusi. Isegi all polnud kedagi. Lihtsalt äärelt joosti ja huupi väga kehv pall üritati alla anda (enamus juhud rämedalt üle).
                                Vastasel kaks korda latti. Väga õnnega pooleks. Aga no mees tuli ja lõi peale, mitte ei peksnud huupi - nii tulebki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X