320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    No neljandas hooajas see osa, kus Princess Caroline'i lapselapsed temast ettekannet teevad, see oli mega. Aga, tõsi, kolmanda hooaja lõppu üle ei mängi ja viiendas oli näha suhtelist väsimust. Sellest hoolimata, võib-olla ka veidi äratundmisrõõmust lähtudes, on BoJacki esimesed kolm hooaega, osati ka neljas, minu sarjade triumviraadis BB ja The Shieldiga. Ehk tegelikult on seal äkki väike South Parki fenomen, et sari on super, aga lõpus üsna jama.

    Rick ja Morty jäi mul vist kuskil kolmanda hooaja poolel seisma. Ei suutnud vist sellist story arci leida enda jaoks. Aga enam ei mäleta ka, kuna see jäi pooleli vist paari aasta eest.
    Rick ja Morty absoluutselt parim episood oli 3 hooaja II pooles (The Ricklantis Mixup) kus R&M külastasid Tsitadelli. See võib olla üks kõige paremaid seriaali episoode mida ma üldse kunagi näinud olen . Tegemist oli 28. episoodiga, kokku on toodetud 31.
    Seega sellega, et kolmandast ära väsis ei tahaks kohe kuidagi nõustuda.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Rick ja Morty absoluutselt parim episood oli 3 hooaja II pooles (The Ricklantis Mixup) kus R&M külastasid Tsitadelli. See võib olla üks kõige paremaid seriaali episoode mida ma üldse kunagi näinud olen . Tegemist oli 28. episoodiga, kokku on toodetud 31.
      Seega sellega, et kolmandast ära väsis ei tahaks kohe kuidagi nõustuda.
      No ma ausalt ei mäleta, et kus see minu jaoks ammendas, aga kuskil see krõks käis ja enam ei viitsinud. Sama juhtus Archeriga.

      Kommentaar


        ega siin alafoorumis Big Bang Theoryst rääkimisega väga kaugele ei sõua?

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          ega siin alafoorumis väga Big Bang Theoryst rääkimisega kaugele ei sõua?
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            nii hull ka nüüd polnud, pärast tööd Tv6 pealt kannatas vaadata küll. Lõpuhooajad olid muidugi cringed, oli näha, et lihtsalt paychecki ootuses tehakse oma asi ära ja kõik olid abielus ja üldse booring.

            Kommentaar


              Algselt postitas cabron Vaata postitust
              nii hull ka nüüd polnud, pärast tööd Tv6 pealt kannatas vaadata küll. Lõpuhooajad olid muidugi cringed, oli näha, et lihtsalt paychecki ootuses tehakse oma asi ära ja kõik olid abielus ja üldse booring.
              Eks see nagu Kaks ja pool meest... Peale Sheeni lahkumist ja Kutcheri tulekut oli ka nagu see dead cow milking, et pappi tuli, aga reaalselt oli boring.

              Kommentaar


                Big Bang Theory vist kõige kringem ja piinlikum asi mis näinud

                Kommentaar


                  No ma ei tea. Tänu A-Rühma ja Tuvikeste omandamisele on K12 isegi õhtuti rohkem vaadatavam.

                  Kommentaar


                    TBBT esimesed 4-5 hooaega olid vist päris nunnud. Edasi läks kuidagi soustiks kätte ära.

                    Kommentaar


                      Ma mõne Bojacki episoodi ajal mõtlesin, et näiteks Da Vinci ja Mozart oleksid teispoolsuses päris uhked, nähes, kui geniaalset kunsti ka 21. sajandil teha suudetakse. Kindlalt minu isiklikus seriaalide edetabelis 1. kohal (nt Fargo ja Narcose ees).

                      Kaardimaja 6. hooaeg oli nagu SAF-i-järgne United. 95% asjaosalistest ja tegelastest tegid peremehe kadumise järel läbi eksistentsiaalse kriisi, ei saanud ise ka aru, kes nad on ja mida nad tahavad ning tulemuseks olid korralikud pudrud ja kapsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                        Ma mõne Bojacki episoodi ajal mõtlesin, et näiteks Da Vinci ja Mozart oleksid teispoolsuses päris uhked, nähes, kui geniaalset kunsti ka 21. sajandil teha suudetakse. Kindlalt minu isiklikus seriaalide edetabelis 1. kohal (nt Fargo ja Narcose ees).
                        Jup, kolmanda hooaja lõpp, see oli midagi imelist. Samas Fargo mulle sort of meeldis, aga teist hooaega ikka vaatama ei hakanud. Samamoodi jäi Narcos kolmanda ajal pooleli.

                        Mul oli kunagi 15 aastat tagasi enda elukaaslasega, kes on nüüdseks tunnustatud kirjanik, et mingit teost tehes peaks olema lõpp valmis ja siis sa tuled kirjutamisega sealt tagasi. Tema vaidles vastu, et pigem peaks olema algus hea ja siis lõpp tuleb kuidagi. Et sarjadega on samamoodi, et sa pead mõtlema välja hea lõpu, siis tuleb ka hea sari. Kui on hea algus, siis lõpuks vajud sa ära ja jääd venima. Või kuidagi nii.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                          Mul oli kunagi 15 aastat tagasi enda elukaaslasega, kes on nüüdseks tunnustatud kirjanik
                          sorri offtopicu pärast, aga see on seesama legendaarne elukaaslane, kes...kui sa ärkasid...ju nõu?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Mul oli kunagi 15 aastat tagasi enda elukaaslasega, kes on nüüdseks tunnustatud kirjanik, et mingit teost tehes peaks olema lõpp valmis ja siis sa tuled kirjutamisega sealt tagasi. Tema vaidles vastu, et pigem peaks olema algus hea ja siis lõpp tuleb kuidagi. Et sarjadega on samamoodi, et sa pead mõtlema välja hea lõpu, siis tuleb ka hea sari. Kui on hea algus, siis lõpuks vajud sa ära ja jääd venima. Või kuidagi nii.
                            Breaking Badi põhjal vist see näide väga ei päde? Seal vist oli veel enne viienda hooaja filmimist lahtine, et kuidas need nöörid kinni seotakse ja töölaual oli erinevaid variante. (Shieldi osas pole ka kindel, et seal lõpp oli enne kui algus või tuli lõpp töö käigus)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Breaking Badi põhjal vist see näide väga ei päde? Seal vist oli veel enne viienda hooaja filmimist lahtine, et kuidas need nöörid kinni seotakse ja töölaual oli erinevaid variante. (Shieldi osas pole ka kindel, et seal lõpp oli enne kui algus või tuli lõpp töö käigus)
                              Shieldis oli lõpp ikka üsna varakult kindel. Lihtsalt küss oli see, et kuidas sinna jõuda. Sama BB-ga, et Walti minek oli selge. Ja tema oli kogu sarja niiöelda tüvi. Teised detailid olid vaieldavad.

                              Kommentaar


                                The Big Bang Theory on täiesti normaalne vaatamine.

                                Ei ole päris sama žanr kui enamus neid siin mainitud teemasid, aga sellel on oma võlu endiselt olemas. Vaatan ikka nädala jooksul selle uue tulnud episoodi ka ära tavaliselt.

                                Selle bashimisega tegelevad peamiselt need inimesed, kes tahava 9gagis lahedad olla ja pärast postituse lõpetamist vaatavad üle õla lootuses, et keegi teine patsutab õlale ja tunnustab "õige jutu" rääkimise eest imho.

                                Selles mõttes, et uudsus muidugi kaob ära- isegi viimaste aastakümnete globaalsele kultuurile ehk kõige kõvema põntsu pannud Simpsonid väsisid ära 7-8 hooaja juures. See on täiesti paratamatu ja juhtub alati (neid "what whent wrong with X", "day that Y died" jne videoid on absull kõikide sitcomide kohta tehtud YTsse muide). TBBT loojad nägid seda ette ja viisid temaatika teisele pinnale - puhtast nerd situatsioonikomöödiast eemalduti ja hakati tegelema tegelaste arendamisega ning lisati sellega kõvasti draama elemente päris basic sitcomile.

                                --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                Muidu selle väsimise teemal olen ise juba viimasel ajal mitu korda mõelnud, et see toimub ju kõige loovaga mis on järgnev. Täpselt sama targalt ju tullakse puusalt kohe mingi Metallicaga seotud teema juures rääkima (khm, Mõnu), kuidas nad X või Y aastat pole midagi uut teinud. Aga boo-dy-fcking-whoo, selline on elu - kui keegi tuleb ja mingi uue ning huvitava asjaga ukse lahti lööb, siis see on igati fine. Aga kui Metallica 83 Kill 'em Alliga välja tuli ning pärast 88' aasta Ride the Lightningut pole midagi samaväärselt värskelt teinud siis... see on jumalast normaalne. Inimesed on oma unikaalsete nägemuste, kogemuste ja oskustega. Enamasti enne tippu jõudmist on ca 20 aastat neid kogenud, läbi elanud ja seedinud. Kust kurat nad peaks iga järgmise aastaga võtma uuesti 20 aasta jagu kogemusi? Okei, tavaliselt ongi tõeliselt väärt materjali rohkem kui 1 plaadi / seriaali / raamatuseeria jaoks. Aga seda pole lõputult. Kaks minu lemmikkirjanikku, keda olen tõesti palju lugenud on Erich Maria Remarque ja Kurt Vonnegut. Ma tõesti olen nautinud nende loomingut, aga mingi hetk järjest lugedes kadus nendest raamatutest ka uudsus ja mingid teemad hakkasid tugevalt korduma. Üsna universiaalne nähtus ikkagi.

                                Lõpuks on muidugi need väsimiskurvid ka erinevad. See eelkirjutatu ei tähenda, et ei oleks mingit kogust loovinimesi, kellel tõesti ehk polegi juba pärast kahte sähvatust enam absoluutselt midagi öelda. Kuid enamikul siiski on, ehk veidi väiksemas kontsentratsioonis.
                                Nüüd on nähtavasti kahte sorti inimesi nende jälgijate osas. On need, kelle jaoks on "värskus", "uudsus" jne ülioluline ja kes peavad olema alati on top of it. Ja siis on teised (nagu mina), kes ehk on kuulanud Metallica vana aja laule edasi, tagasi, poole pealt, rõõmsal hetkel, kurval hetkel, nooremana ja vanemana ja kelle jaoks see muusika ja looming on saanud juba omaette väärtuseks. Ma ei oodanudki, et 'Tallica Death Magneticuga teeks midagi täiesti pööraselt uut vms. Aga nende looming on minusse juba nii sügavalt juurdunud, et tellisin ikka plaadi ette ja käisin Sakus näppu viskamas. Ikka oli kurat äge. Ja suure tõenäosusega lähen Tartusse ka. Ja saab ka äge olema. Selle pärast, et nende muusika tähendab mulle midagi. Selle pärast vaatasin omal ajal ka Two and a half men'i lõpuni, vaatan lõpuni ka The Big Bang Theory kunagi ammu Sõbrad jnejne. Usun, et vaatan sp ka BoJacki ikkagi lõpuni ära, aga selle seriaali erisuseks antud kontekstis pigem oli see, et avastasin seriaali siis kui oli 48 osa väljas, vaatasin need üsna kiirelt ära ja siis oli vaikus. Samas kui mitmed teised seriaalid / muud meediumid jõudsid kusagile juurduda / settida pikema aja jooksul.

                                --------------------------------------------------/Rant over/--------------------------------------------------------------

                                Kommentaar

                                Working...
                                X