320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd võib küll öelda, et Eesti Meedia on siinsel turul vägagi jõuliselt lammutama hakanud, A-Team nüüd Kanal 12s.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Avastasin korraga, et Eestis on täpselt üks linn, kus ma pole käinud - see on Lihula. Keegi on sealt pärit ka? Kuidas sinna kõige parem saada on?
      Mine Särtsu baari.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Kui mingi aeg olin sunnitud kuulama Star FM tööjuures ja ilgelt tüütu oli see Pille Minev oma hülgemölaga, siis nüüdseks paar kuud on raadio vahetanud Sky Plusi peale ja Alari Kivisaar tundub samasugust hülgemöla tootvat ja üleüldse jube ebameeldiv tegelane tundub.
        Absoluutselt nõus, peaks panema püsti mingi liikumise et need kaks maha võtta. Õudsad. Õnneks ei satu nende kanalitele, aga kui kogemata juhtub, oehhh...

        Kommentaar


          Liivak 2015
          Kuna ma olen Hispaania mõistes veel noor, siis olen võtnud sihi, et kahe aasta pärast mängin suures liigas. Kõik alla selle on läbikukkumine,” ütles Liivak Linnalehele.

          Ja 2 aasta pärast
          Liivak ise väljendas Floraga liitumise üle suurt heameelt, öeldes, et ei tundnud vajadust ilmtingimata välismaal mängida. “Kuna olen üle poole oma karjäärist välismaal mänginud, siis on väga hea tunne kodumaal tagasi olla! Pakkumisi oli ka mujalt, aga tegin otsuse puhtalt mängulist poolt silmas pidades ja usun, et Flora on hea koht oma parima mängu leidmiseks,”

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Kui mingi aeg olin sunnitud kuulama Star FM tööjuures ja ilgelt tüütu oli see Pille Minev oma hülgemölaga, siis nüüdseks paar kuud on raadio vahetanud Sky Plusi peale ja Alari Kivisaar tundub samasugust hülgemöla tootvat ja üleüldse jube ebameeldiv tegelane tundub.
            Kas keegi üldse Sky Plussi kuulab? Reklaam, reklaamis kinni. Kivisaar ongi väga tüütu. Star FM laseb ainult 10 lugu ja see kõik. Kuulan parem Vikerraadiot või R2, Rapla Tre on ka päris kuulatav.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas budu Vaata postitust
              Kas keegi üldse Sky Plussi kuulab? Reklaam, reklaamis kinni. Kivisaar ongi väga tüütu. Star FM laseb ainult 10 lugu ja see kõik. Kuulan parem Vikerraadiot või R2, Rapla Tre on ka päris kuulatav.
              Ega ei tegelikult ongi nukker: Retro fm-i saatejuhid ajavad rämedat kelbast, playlist on imeväike, ainult nädalavahetuseti on ok, sest siis vaid muusika (vist); Raadio 2 samas üüratu playlistiga ja hommikuprogramm on hea, aga kui Koit Raudsepp õhtul suu lahti teeb, on jälle pahasti. No ja siis ongi läbukanalid, mida niikuinii ei kannata kuulata. Vähe pikem ots autoga ja insta spotify tööle.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                Ega ei tegelikult ongi nukker: Retro fm-i saatejuhid ajavad rämedat kelbast, playlist on imeväike, ainult nädalavahetuseti on ok, sest siis vaid muusika (vist); Raadio 2 samas üüratu playlistiga ja hommikuprogramm on hea, aga kui Koit Raudsepp õhtul suu lahti teeb, on jälle pahasti. No ja siis ongi läbukanalid, mida niikuinii ei kannata kuulata. Vähe pikem ots autoga ja insta spotify tööle.
                Spotify'le lisaks on ju (välismaised) veebiraadiod. Must miljon igale maitsele. Milleks piinata ennast mingi kodumaise lobaraadioga.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  See hüsteeria veganite poolt hetkel suud puhtaks saates on päris naljakas. Üliagressiivsed tegelased tunduvad, täitsa hirmus.

                  Kommentaar


                    Umbes nii nagu vanaema kirjeldas oma lapselast. Ju siis on sümptomaatiline.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      nii, raadiote teemal jälle saag käima pandud. skyd-powerid ja muu kommertssaast ei ole ainus, mille vahel peab valima. Raadio 2 on peale hommikust-lõunast programmi õhtuti vägagi häid ja erinevaid saateid täis, mis kõik hakkavad peale Koidu tiiru pihta. Ja alati on võimalik järele kuulata ja podcastida omal ajal, õhtuses vööndis on kõvasti huvitavat. Siis on veel ERRi katuse all korralik Viker ja kui Klassikaraadio jutu ja klassikalise muusika programmid ei huvita, on seal õhtuti Fantaasia, kus võivad erinevad külalisjuhid teab-mida-põnevat korraldada.
                      Lisaks sündis see kevad meil kohalik netiraadio, kus mõned üksikud jutusaated, aga enamjaolt päris tihedalt muusikat ja peamiselt Tallinna diidžeiskonna või noorema põlvkonna melomaanide valikust. Kanal veel noor, niiet koguaeg ei tärista, hetkel E-R ja paistab et 10st hommikuti kuni õhtuni. See asjandus asub: www.idaidaida.ee
                      Ja nagu macca mainis, siis alati on pääsetee otsida lihtsasti kättesaadavaid välismaa netiraadioid. Ja kui ei viitsi otsida, siis ma näitan kätte kindlalt ühe parima netiraadio, kus erinevaid saateid ja saatejuhte nagu muda ning kvaliteet tip-top (kusjuures tihti on külalisjuhtideks mõnede nimekate bändide esindajad). See kullaauk asub: https://www.nts.live/
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        See hüsteeria veganite poolt hetkel suud puhtaks saates on päris naljakas. Üliagressiivsed tegelased tunduvad, täitsa hirmus.
                        Ma ükskord provotseerisin mingit veganite gruppi ja panin sinna üles video, kus mingid räuskajad tungivad plakatite ja ruuporitega kuskil välismaal restorani sisse ja hakkavad seal rahulikult einestavaid inimesi pmst terroriseerima ja sõimama. Arvasin, et kõik ütlevad, et need on mingid hullud jne. Aga ei, umbes kolmandik leidis, et täitsa mõistetav, kui elajalikud loomasööjad/piinajad muust jutust aru ei saa. Õnneks siinkandis ähvardab oht lennata taolise sigaduse korral sama kiiresti nägupidi uksest välja asfalti peale ja hullud teavad seda.
                        Peab vist rõhutama, et ma ei pea hullude all silmas mitte inimesi, kes lihatooteid ei söö vaid ikka eelmainit kretiine. Saadet kahjuks ei näinud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Spotify'le lisaks on ju (välismaised) veebiraadiod. Must miljon igale maitsele. Milleks piinata ennast mingi kodumaise lobaraadioga.
                          A ma pidanuks täpsustama, et kuulan raadiot ainult ja ainult autoga lühemaid otse sõites ning siis ei viitsi hakata telefonist mingiks 10-30min perioodiks midagi eraldi välja otsima.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Ainuke raadio, mis kannatab kuulata on HitFM. Jah vahepeal mängivad totaalset saasta, aga erinevalt teistest raadiotest on vähemalt valik ikka meeletult suurem ja ei ole needsamad 15-20 lugu päev otsa mis mujalt.
                            Aga muidu jah enda Spotify listide vastu on raske saada või siis suure hulga soovituslistide, mida leida saab.

                            Kommentaar


                              Asjalikku jutusaadet tahate, siis auxi juhe telefoni ja õhtulehe jalka podcast.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Ainuke raadio, mis kannatab kuulata on HitFM. Jah vahepeal mängivad totaalset saasta, aga erinevalt teistest raadiotest on vähemalt valik ikka meeletult suurem ja ei ole needsamad 15-20 lugu päev otsa mis mujalt.
                                Aga muidu jah enda Spotify listide vastu on raske saada või siis suure hulga soovituslistide, mida leida saab.
                                Sama kvaliteetne väide nagu ainuke auto on audi ning parim klubi maailmas on Manchester United.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X