320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jube häbi on, ei salgagi üldse. Nagu paljude, väga paljude postituste pärast. Kui Joeliga viimast intervjuud tegin, siis mõtlesin, et peaks talle tunnistama, et mina olin ka üks neist, kes teda maapõhja kirus tol perioodil, aga ei tekkinud kuidagi seda õiget hetke. Joel ilmselt oleks muidugi irvitanud selle peale vaid.

    Eks mees muidugi näitas, mida viie aasta tagused põhulõuad, siinkõneleja kaasaarvatud, väärt. Tuli ja tegi ja kuidas veel.

    Kommentaar


      bump.

      elulooraamat "Joel Lindpere: "Mina otsustan mänge!"
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Katkend raamatust
        Joel on lihtne poiss. Joelile meeldivad lihtlaused. Joel pole ise raamatuid lugenud. Tugev spordimees ja-hing, aga selle raamatu oleks võinud küll kirjutamata jätta.
        Once a Gooner, always a Gooner

        Kommentaar


          Palju ta sellest ise kirjutas?

          Kommentaar


            Noh, olgu mis oli, aga vähemalt Eesti koondise jalgpallurite autobiograafiates läheb see kindlasti kahe parima hulka.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Kumb siis kolmandaks jääb? Poomi raamatut vist laitsid omal ajal?
              Poomi raamat oli selline harju keskmine. Lindpere oma pole lugenud

              Kommentaar


                Algselt postitas mongol Vaata postitust
                Katkend raamatust
                Joel on lihtne poiss. Joelile meeldivad lihtlaused. Joel pole ise raamatuid lugenud. Tugev spordimees ja-hing, aga selle raamatu oleks võinud küll kirjutamata jätta.
                Mõnus, peale lihtlausetele tähelepanu juhtimist oli Postimehes olevat katkendit pea võimatu lugeda.

                Kommentaar


                  Tra, mis kuradi põimlausetega süvafilosoofilsit teksti te sportlase eluloolt ootate? Küll kulturnikud kirjutavad selliseid. Kui lood on huvitavad, siis on korras.

                  Kommentaar


                    Kui Poomi raamat on vägagi Poom, siis Lindpere raamat on vägagi Lindpere. Selles mõttes on mõlemad portreedena õnnestunud.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Eks Schwede jäljendas Lindpere stiili osavalt. Juki minu arust räägib ka nii

                      Algselt postitas Stok
                      Jaa ma pean sama nentima, et kuni seniajani oli täitsa ok, aga pärast mongoli postitust hakkasid lihtlaused häirima. See peaks küll rohkem ghostwriter'i või toimetaja kapsaaeda minema? Joel oli lihtsalt diivanil selili, jõi kohvi ja rääkis lugusid.

                      Kommentaar


                        Ma ei näe ka lihtlausetes probleemi.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Mida vitukest tõesti, tuleb ericbanaga nõustuda. Jätke see diibitsemine ikka Oshodele/Bukowskidele ja Jürgen Roostedele tõesti. Elus enesest lihtsad lood sobivad ideaalselt siia paska talve ilma.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Kusjuures ma mõtlesin Su peale, aga ei hakanud esimese hooga välja tooma. Sinu huvitavad postitused "Mängu vaatama" teemas on ka kõik lihtlausetes.
                            Novot. Nädala pärast saad Hispaania alafoorumis jälle ühte sellist lugeda

                            Kommentaar


                              Kui Nobeli kirjanduspreemiale ei kandideeri, siis pole mõtet lugeda?

                              Kommentaar


                                Eks tuleb aru saada, et kriitiline hulk jalgpallifänne on niivõrd rumalad, et nende jaoks tuleb tekst võimalikult lihtne hoida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X