320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    No anna andeks, aga see plakatijama oli ikka kabelimats. Mis selle eesmärk üldsegi oli? Anda kont vene propale, et nad ei peaks ise midagi välja mõtlema, vaid saaksid ikka korrektselt uudist teha?
    Seda teemat on suht lõpmatuseni arutatud. Eesmärk oli tõsta tähepanu meie arvates ühele lahendamata probleemile ühiskonnas, mis on jäänud arusaamatult arutudest välja. Kampaaniatiim oleks kindlasti võinud seda paremini teha, aga oli mis oli. See vene kaart on küll absurd, pigem kajastati seda vene meedias neutraalselt. Kui Venemaa tahaks siin rahutusi korraldada, siis küll ta hakkama saaks. Ja see on asja tuum, peaaegu 3 dekaadi on möödas ja endiselt on suur osa ühiskonnast teises inforuumis ja mõjusfääris.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Pigem peaks olema igas kümnes. Pooltel on märge karistusregistris, aga sinna peaks minema piletita sõit ja valesti parkimine ka.
      Ma pigem pidasingi seda silmas.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        anna teada siis mis arvatakse ka. võid ka privas kribada. Ja kas see teemagrupp on mingi ingroupi liikmetele või kuidas see asi käib? tahaks ka oma panuse anda äkki kunagi.
        Ikka, meil on avalik FB grupp kõikidele (Eesti 200 pikk plaan) ja siis suletud foorum ja grupp ainult liikmetele. Tean enamike valdkondade vedajaid juba ka isiklikult, niiet teen otsekontakti. A ja klikka rõõmsalt https://eesti200.ee/programm/

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Ma pigem pidasingi seda silmas.
          Kuna sa nüüd siin foorumis parteid esindad siis ootaks õigeid fakte, mitte lahmimist.
          Algselt postitas Iceman
          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

          Kommentaar


            Ses suhtes. viimased kaks nädalat on juttu olnud ainult EV200-st.

            Kommentaar


              Hannes Veskimäe, Margus Saar (ringkond nr 1, Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinn ja Kristiine), Ege Hirv, Maarika Pähklemäe, Sergei Svjatušenko, Hando Tõnumaa, Almar Gluštšenko (ringkond nr 2, Tallinna Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita), Veiko Tani, Kalju Mätik (ringkond nr 3, Tallinna Mustamäe ja Nõmme), Risto Nahkor, Kaido Kookmaa, Vello Kookmaa (mõlemad ringkond nr 4, Harju -ja Raplamaa), Harry Raudvere (ringkond nr 5, Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa), Jüri Malsub, Reio Laurits (ringkond nr 8, Järva- ja Viljandimaa), Meelis Kaldalu (ringkond nr 10, Tartu linn), Üllar Kruustik ja Tanel Häidkind (ringkond nr 11, Võru-, Valga- ja Põlvamaa).​ Postimehest

              Väga lahe seltskond, keegi neist võttis enda esitamiseks 500euri sulas kaasa.

              Kommentaar


                Algselt postitas Fc.
                Selle vastu ei vaidle ilmselt mitte keegi.
                Aga punkt üks. Tegevjuhi vend. See ei saa ju olla ainult selle liikme poolt valetamine.
                Punkt kaks suures koguses narkootikumide omamine. Mis saab veel räigemat olla? Ja ma loodan, et siit ei tule nüüd mingit roheliste moodi õigustust. A la kanep vms on tegelikult ju ohutu.
                Punkt kolm. Erakond kes lubab olla teistmoodi. Uus tuul meie poliitikas.
                Nii nagu mina aru sain, siis ta vend liitus tänu üleskutsele saada 500 liiget täis ja ta vend oli küll karistatud, aga mitte kehtivaga. Peale kõige muu on inimene oma vigadest õppinud ja praegu tavaline pereisa täiesti tavalisel ametikohal. Kas karistuse point ei ole see, et kui see on kantud, siis oled oma võla ühiskonna ees tasunud?
                Narkomuulast vähemalt minu jaoks krammi võrra räigemad on mõrvarid, pedofiilid, vägistajad, inimkaubitsejad.
                Eesti 200s on päris palju teistmoodi kui praegustes erakondades, mis see siia puutub?

                Kommentaar


                  Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                  Kuna sa nüüd siin foorumis parteid esindad siis ootaks õigeid fakte, mitte lahmimist.
                  Ma olen ikka ennekõike foorumi kasutaja, kes mingi hetk astus erakonda ja kes väljendab enda isiklikku arvamus, aga üritan tulevikus täpsem olla. Minu tsitaat pärines ühe tuttava positusest, keda samuti hiljem parandati.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Nii nagu mina aru sain, siis ta vend liitus tänu üleskutsele saada 500 liiget täis ja ta vend oli küll karistatud, aga mitte kehtivaga. Peale kõige muu on inimene oma vigadest õppinud ja praegu tavaline pereisa täiesti tavalisel ametikohal. Kas karistuse point ei ole see, et kui see on kantud, siis oled oma võla ühiskonna ees tasunud?
                    Narkomuulast vähemalt minu jaoks krammi võrra räigemad on mõrvarid, pedofiilid, vägistajad, inimkaubitsejad.
                    Eesti 200s on päris palju teistmoodi kui praegustes erakondades, mis see siia puutub?
                    Kui sa oleksid piirdunud oma viiest lausest keskmisega, siis ei plõksiks. Aga jutt, et vend ei liitunud mitte "niisama" vaid selleks, et oli vaja 500 liiget täis saada - no anna andeks. Kõlab umbes nii, et me orgunnisime poe ees lonnit joovad mehed pudelite eest enda poolt hääletama mitte niisama lambist, vaid ainult selleks, et Riigikogusse sisse saada!
                    Või jutt, et narkomuulast krammi (! - miks mitte chrammi?) võrra kangem on pedofiil või mõrvar - antud kontekstis see on ikka niiiii parteibroilerlik demagoogia, et oigama ajab.
                    Ja siis veel lõppu, et Eesti200-s on palju asju teistmoodi, kui praegustes erakondades. On tõesti, mitte ükski uus erakond, Res Publicast alates, pole end suutnud mõne nädala jooksul sedavõrd täis lasta. Ühe viimase uuringu järgi selle kamba protsent juba langeski kahe peale. Annaks jumal, et sinna ka jääb.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Kui sa oleksid piirdunud oma viiest lausest keskmisega, siis ei plõksiks. Aga jutt, et vend ei liitunud mitte "niisama" vaid selleks, et oli vaja 500 liiget täis saada - no anna andeks. Kõlab umbes nii, et me orgunnisime poe ees lonnit joovad mehed pudelite eest enda poolt hääletama mitte niisama lambist, vaid ainult selleks, et Riigikogusse sisse saada!
                      Või jutt, et narkomuulast krammi (! - miks mitte chrammi?) võrra kangem on pedofiil või mõrvar - antud kontekstis see on ikka niiiii parteibroilerlik demagoogia, et oigama ajab.
                      Ja siis veel lõppu, et Eesti200-s on palju asju teistmoodi, kui praegustes erakondades. On tõesti, mitte ükski uus erakond, Res Publicast alates, pole end suutnud mõne nädala jooksul sedavõrd täis lasta. Ühe viimase uuringu järgi selle kamba protsent juba langeski kahe peale. Annaks jumal, et sinna ka jääb.
                      Minu jaoks on EV200 väga hea näide poliittehnoloogiast, kuidas end tähelepanu perifeeriast keskpaika mängida. Nad saavad sisse. Tänu sellele kampaaniale ka esialgse prognoositud viie pealt vähemalt kaheksale kohale. See näitab meie ühiskonna vildakust, aga nende PR-osakonna osavust. Vene hääled on ju saadaval - Savisaart pole. Pakutakse uut alternatiivi, kuna EKRE on idikad ja vabaerakond on läbi. Täielik case study tulevikuks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Minu jaoks on EV200 väga hea näide poliittehnoloogiast, kuidas end tähelepanu perifeeriast keskpaika mängida. Nad saavad sisse. Tänu sellele kampaaniale ka esialgse prognoositud viie pealt vähemalt kaheksale kohale. See näitab meie ühiskonna vildakust, aga nende PR-osakonna osavust. Vene hääled on ju saadaval - Savisaart pole. Pakutakse uut alternatiivi, kuna EKRE on idikad ja vabaerakond on läbi. Täielik case study tulevikuks.
                        Puutudes vähemalt korra nädalas kokku hinnatud PR-spetsialistidega Eestis, siis mitte keegi neist ei nõustuks sinuga.
                        EV 200 on pigem hea näide, et kuidas mitte asju tulevikus teha - seega case study tõesti.

                        Kommentaar


                          Vaidlen vastu, E200 on hea näide, kus saata igasugused normid putsi ja sa saavutad mis sa soovisid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Minu jaoks on EV200 väga hea näide poliittehnoloogiast, kuidas end tähelepanu perifeeriast keskpaika mängida. Nad saavad sisse. Tänu sellele kampaaniale ka esialgse prognoositud viie pealt vähemalt kaheksale kohale. See näitab meie ühiskonna vildakust, aga nende PR-osakonna osavust. Vene hääled on ju saadaval - Savisaart pole. Pakutakse uut alternatiivi, kuna EKRE on idikad ja vabaerakond on läbi. Täielik case study tulevikuks.
                            Võimalik. Aga see, et nad vist sisse saavad, tundus esiteks juba suht tõenäoline juba kuu või kaks või kolm tagasi. Lihtsalt uudsuse fenomen. Teiseks, vene hääli pole midagi saadaval. Endiselt kuuluvad nende hääled Keskile ja laias plaanis ei oma tähtsust, kuidas ülejäänud erakonnad selle ülejäänud saiapuru ära jagavad.
                            Aga iseenesest on huvitav oodata järgmisi tulemusi. Üheltpoolt oldi pildil ja mitte vähe, teisalt osad senised pooldajad langesid ilmselt ära. Ei oska prognoosida, nagu öeldud, siis ühe uuringu järgi justkui toetus olevat langenud kõvasti. Aga see viidi läbi just siis, kui see skandaal oli haripunktis, kindlasti ei saa sellest suuri järeldusi teha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Kui sa oleksid piirdunud oma viiest lausest keskmisega, siis ei plõksiks. Aga jutt, et vend ei liitunud mitte "niisama" vaid selleks, et oli vaja 500 liiget täis saada - no anna andeks. Kõlab umbes nii, et me orgunnisime poe ees lonnit joovad mehed pudelite eest enda poolt hääletama mitte niisama lambist, vaid ainult selleks, et Riigikogusse sisse saada!
                              Või jutt, et narkomuulast krammi (! - miks mitte chrammi?) võrra kangem on pedofiil või mõrvar - antud kontekstis see on ikka niiiii parteibroilerlik demagoogia, et oigama ajab.
                              Ja siis veel lõppu, et Eesti200-s on palju asju teistmoodi, kui praegustes erakondades. On tõesti, mitte ükski uus erakond, Res Publicast alates, pole end suutnud mõne nädala jooksul sedavõrd täis lasta. Ühe viimase uuringu järgi selle kamba protsent juba langeski kahe peale. Annaks jumal, et sinna ka jääb.
                              Tüüp aitas oma õde. Nii nagu paljud teised sugulased ja tuttavad aitasid teisi. Nagu see oleks midagi enneolematut, meil on terve trobikond Helmeid ühes kohas ja Savisaare teises ja Kallaseid kolmandas. Erakonna moodustamiseks oli vaja kindel hulk inimesi, seadusandlus nõuab seda, nii lihtne see ongi.

                              Parteibroilerik demagoogia, hah, päris hea, ma listisin asjad, mis on minu arvates jälgimad kui narkomuul, kuna FC mainis seda ja ongi kõik.

                              Viimane uuring ei ole tõsiseltvõetav, selle MTÜ kohta võid siit lugeda: https://www.err.ee/587088/sotsioloog...e-instituudist.

                              Ja selle teema kohta üleüldiselt, 2017 ainuüksi Tallinnas kandideeris ligemale 30 kriminaalkaristusega tegelast. https://www.err.ee/619661/tallinnas-...statud-inimest
                              Aga hoidku jumal kui uues erakonnas neid mõni nimekirjas, täitsa pekkis ju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Tüüp aitas oma õde. Nii nagu paljud teised sugulased ja tuttavad aitasid teisi. Nagu see oleks midagi enneolematut, meil on terve trobikond Helmeid ühes kohas ja Savisaare teises ja Kallaseid kolmandas. Erakonna moodustamiseks oli vaja kindel hulk inimesi, seadusandlus nõuab seda, nii lihtne see ongi.

                                Parteibroilerik demagoogia, hah, päris hea, ma listisin asjad, mis on minu arvates jälgimad kui narkomuul, kuna FC mainis seda ja ongi kõik.

                                Viimane uuring ei ole tõsiseltvõetav, selle MTÜ kohta võid siit lugeda: https://www.err.ee/587088/sotsioloog...e-instituudist.

                                Ja selle teema kohta üleüldiselt, 2017 ainuüksi Tallinnas kandideeris ligemale 30 kriminaalkaristusega tegelast. https://www.err.ee/619661/tallinnas-...statud-inimest
                                Aga hoidku jumal kui uues erakonnas neid mõni nimekirjas, täitsa pekkis ju.
                                OK, olgu siis nii, et kui õde vaja aidata ja kasvõi terve kambri või tsooni magalaga tarvis 500 nime kokku saada, siis küll. Aga mis siin vaielda- aeg näitab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X