320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Kui väljas on -15 või alla selle, siis ma eeldan, et proletariaat käib valdavalt ringi (talve)jopega + selle all mingisugune kampsuni moodi asi. +25 eeldab nende mõlema eemaldamist, minu arust pole just kuigi mugav kuskil poodides ringi möllata, kui käed niigi juba kraami täis. 10-15 juures kannatab lahtise jopelukuga ka, poetegelased saavad vajadusel mingi fliisi vms selga tõmmata. Klient pidi ju kuningas olema, rohkem ruumi käe otsas poekraami jaoks.
    Palju sul tööjuures kraade on?

    Kommentaar


      Tallinna TV netiversioon on väga mõnusaks ja kiireks tehtud, erinevalt ETV-st, mis pidevalt muutub ja mitte just alati paremaks.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Tallinna TV netiversioon on väga mõnusaks ja kiireks tehtud, erinevalt ETV-st, mis pidevalt muutub ja mitte just alati paremaks.
        ETV oma on päris jaburaks tehtud jälle, jah. iPadis ei saa enam täisekraanil või siis all nurgas eraldi aknana vaadata. Vahepeal sai, nüüd tehti taas ümber.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz
          Siin on palju erinevaid vutifänne, kes jagavad vutti erinevalt.

          1- Tüübid kes näevad asja objektiivselt, olenemata kellele nad pöialt hoiavad.
          2- Ah minge vittu türavitupead, see oli puhas kollane või siis punane, mängu ka nägid kohtunik?
          3- Tegelt mul on pohhui kes võidab, ma olen väiksema poolt.
          4- Mind tegelt ei huvita vutt üldse, lihtsalt vaatan, et kõik sõbrad ka vaatavad
          5- Türa jõin ennast sitaks täis ja arvan, et tean vuti mängimisest sitaks, pohhui, et ma pole kunagi jalgpalli puutunud ka ja üldjuhul kommenteerin Delfis/Soccernetis, kes oli parem.

          Otsusta ise milline sa oled.
          See Delfi ja Soccerneti võrdlus on solvav kogu foorumi jaoks. See on kindel punane.

          Kommentaar


            2 minuti deklar hommikukohvi kõrvale on ikka nii ilus, et annab imetleda.

            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Küll need tartlased on ikka huvitav rahvas. Tahtsin uurida, et kuidas seal linnas ühistranspordiga lood on, et ehk sõidaks takso asemel sellega. Noh.. kust seda infot otsida, äkki tartu.ee aitab? Ja aitaski, sealne otsing andis kenasti viite alamlehele "bussiliiklus", mille ainus sisu on "Bussitrahvid", no hea seegi.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Küll need tartlased on ikka huvitav rahvas. Tahtsin uurida, et kuidas seal linnas ühistranspordiga lood on, et ehk sõidaks takso asemel sellega. Noh.. kust seda infot otsida, äkki tartu.ee aitab? Ja aitaski, sealne otsing andis kenasti viite alamlehele "bussiliiklus", mille ainus sisu on "Bussitrahvid", no hea seegi.
                moovit.com tõmba äpp endale ja voilaa.

                Kommentaar


                  Minu poolsed vabandused ka kohe, seal on siiski palju rohkem infot, lihtsalt esmapilgul jäi mulje, et kogu lugu.
                  Liinid saaks jah erinevatest kohtadest kätte aa mind huvitas just piletiinfo, et kuidas ostmine käib.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Eestis kindlasti mingi bussipileti äpp ka olemas?

                    Kommentaar


                      Nagu ma lugesin, siis Tartus peaks Tallinna ühistranspordi kaart töötama, 0,83 € lugu.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Nagu ma lugesin, siis Tartus peaks Tallinna ühistranspordi kaart töötama, 0,83 € lugu.
                        Töötab.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Eestis kindlasti mingi bussipileti äpp ka olemas?
                          Ainus, mis ma tean, on tpileti äpu.
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Shameless on kõva sari. Elämä on laiffii!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Shameless on kõva sari. Elämä on laiffii!
                              Shameless on ainult alguses kõva sari, viimased hooajad on kohutavad, üks tegelane häirib rohkem kui teine, head ideed on ammu otsa saanud ja piinlik on vaadata. Vahel vaatan lootuses, et äkki keegi nendest ära rikutud tegelastest sureb or something.

                              Sama fenomen mis Viikingite ja elavate surnutega. Liiga pikaks on see asi veninud, viimati nimetatud sarjas toodi lõpuks vähemalt üks põnev teema sisse ja viimane hooaeg on vaadatav. Viikingid on wtf, ilmselt Ragnari surmaga oleks pidanud ka sari lõppema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                                Shameless on ainult alguses kõva sari, viimased hooajad on kohutavad, üks tegelane häirib rohkem kui teine, head ideed on ammu otsa saanud ja piinlik on vaadata. Vahel vaatan lootuses, et äkki keegi nendest ära rikutud tegelastest sureb or something.

                                Sama fenomen mis Viikingite ja elavate surnutega. Liiga pikaks on see asi veninud, viimati nimetatud sarjas toodi lõpuks vähemalt üks põnev teema sisse ja viimane hooaeg on vaadatav. Viikingid on wtf, ilmselt Ragnari surmaga oleks pidanud ka sari lõppema.
                                Elavad surnud vaadatav jälle jep aga ilmselt pidanuks kvaliteedi huvides juba hingusele minema või hakkama lõpetama. Päris totter on, et ühe pahalase ümber on nüüdseks keerelnud pea, et pool sarja elueast. Samas on see amc suurim rahalehm endiselt, so ive heard.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X