320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Käisin ja vaatlesin pea kolm tundi soo kuivendamist ja seda saatvaid tülisid. Ehk siis "Tõde ja õigus", mille eel mul eriti mingeid ootusi polnud, aga film oli see-eest suurepärane. Igav ei hakanud, pikka eestlaslikke kandva vaikuse stseene väga polnud, keegi üle käte ei mänginud. Ja sort of nägi kellegi tissi ka. Ilmselt Eesti aegade parim film.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Käisin ja vaatlesin pea kolm tundi soo kuivendamist ja seda saatvaid tülisid. Ehk siis "Tõde ja õigus", mille eel mul eriti mingeid ootusi polnud, aga film oli see-eest suurepärane. Igav ei hakanud, pikka eestlaslikke kandva vaikuse stseene väga polnud, keegi üle käte ei mänginud. Ja sort of nägi kellegi tissi ka. Ilmselt Eesti aegade parim film.
      Kui see sort of tiss kuulub Priit Loogile siis mine sa ka...
      Aga muidu erinevaid artikleid ja jutte juba kamaluga lugenud sellest filmist ja ootan huviga millal lõpuks kinno saab ja ära näeb.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        No see oli mingi imetamisstseen, kus tundus, et on kasutatud kellegi teise rinda, aga mitte Ester Kuntu oma.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Käisin ja vaatlesin pea kolm tundi soo kuivendamist ja seda saatvaid tülisid. Ehk siis "Tõde ja õigus", mille eel mul eriti mingeid ootusi polnud, aga film oli see-eest suurepärane. Igav ei hakanud, pikka eestlaslikke kandva vaikuse stseene väga polnud, keegi üle käte ei mänginud. Ja sort of nägi kellegi tissi ka. Ilmselt Eesti aegade parim film.
          Tiina Lokk korralik party pooper.

          Kommentaar


            Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
            Tiina Lokk korralik party pooper.
            Tiina Lokk on see "Püha Tõnu"-koolkond. Filmis peab olema valu ja kellelegi pähe kustama, siis on legit kunst.

            Kommentaar


              Kartsin natuke, et võibolla see 3 tundi tõe ja õiguse eest võitlemist võib natuke venivaks minna, aga kartused olid asjatud. Kogu aeg oli pinge sees, et mis nüüd järgmiseks ja nii lõpuni välja.
              Väga kõrgel tasemel meelelahutus. Respekt kogu tiimile.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                kuidas te "Tõe ja õiguse" puhul sellest üle saite, et hulk kaadrid oleks nagu fotošopatud? pean silmas ilmselget green screen'i kasutamist, kus tegelased oleksid nagu kleebitud taustale. oleksin tahtnud mitte märgata, aga polnud võimalik.

                muus osas on juba kõik ära öeldud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                  kuidas te "Tõe ja õiguse" puhul sellest üle saite, et hulk kaadrid oleks nagu fotošopatud? pean silmas ilmselget green screen'i kasutamist, kus tegelased oleksid nagu kleebitud taustale. oleksin tahtnud mitte märgata, aga polnud võimalik.

                  muus osas on juba kõik ära öeldud.
                  Noh, äkki oled liiga kriitiline, kuna suurem osa filme on samamoodi tehtud. Mind ausalt ei häirinud, aga ma läksin pmst kinno magama, aga siis sain elamuse.

                  Kommentaar


                    Võinuks ikka kaks asja üheks sulatada. Samas, elamust ei sega.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      aga ma läksin pmst kinno magama, aga siis sain elamuse.
                      Nii mööda minnes korra küsin, et kas lähtuvalt tööülesannetest pidid kinno minema s.t. tasuta ja sa läksid plaaniga seal magada?
                      Tööandja teab, et sa tudud kinos? Mul poogen, mis sa seal teed, aga kas pärast poolenisti maha magatud filmi selle kohta arvustust kirjutada on ok?
                      Suht läbivalt saab lugeda, et sa magad kinos.
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                        Nii mööda minnes korra küsin, et kas lähtuvalt tööülesannetest pidid kinno minema s.t. tasuta ja sa läksid plaaniga seal magada?
                        Tööandja teab, et sa tudud kinos? Mul poogen, mis sa seal teed, aga kas pärast poolenisti maha magatud filmi selle kohta arvustust kirjutada on ok?
                        Suht läbivalt saab lugeda, et sa magad kinos.
                        Jup, härra peatoimetaja ütles, et mitu korda selle filmi ajal uni peale tuleb. Mõistagi seepärast ma ka üritasin.

                        Kommentaar


                          Ainult üks küsimus,et kas lehm ikka sohu kinni jäi? Üritasin üle kolmekümne aasta uuesti raamatut lugeda ja lehma kinnijäämine on ikka tõsine sümbol!
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            Vaatasin TjÕ making-offi ja tekkis kysimus, et kas puugihirmu ei olnud kellegil? Terve crew aeles poolpaljalt rukkis koguaeg

                            Kommentaar


                              Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                              Ainult üks küsimus,et kas lehm ikka sohu kinni jäi? Üritasin üle kolmekümne aasta uuesti raamatut lugeda ja lehma kinnijäämine on ikka tõsine sümbol!
                              Jäi küll.

                              Kommentaar


                                Film "Tõde ja õigus" nähtud.

                                Nagu juba varem mainitud teiste poolt, siis pea kolm tundi läks lenneldes, sai naerda, mõelda ja oli ka kurvemaid hetki. Eks ma veel seedin seda kõike aga norida pole tõesti millegi kallal. Pärdi muusika, lummavad kaadrid ja hea näitlejatöö põimusid võrgutavaks tervikuks.
                                Minu jaoks oli suurim üllatus Priit Loog, kes suutis mind vast kõige rohkem üllatada - löön silmad maha ja tunnistan, et alahindasin tema võimeid tugevalt.

                                Lisaks rääkis Tanel Toom enne algust 10-15min protsessist, enda rollist ning vastas Lauri Kaare poolt esitatud küsimustele.

                                Soovitan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X