320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kahtlustasin, et Watford oli vaid üksik päikesekiir. Nii nõrga satsi nagu Everton vastu pole nullile jäämiseks mingit õigustust. Klassiga tsenderdused olid äkki kadunud, nurgalööke mängiti lühikeselt lahti ja Salahi pallipuude läheb ainult hullemaks.
    Olen pessimistlik. Punkte korjub piisavalt teiseks kohaks liigas, aga see on ka kõik. Järjekordne trofeevaba hooaeg.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Kui kellelgi on statse siis mitu kastist väljas lööki/väravat oleme me see hooaeg saanud? Mulle tundub, et seda on häbiväärselt vähe.
      Kastist väljast Premmis 151 , CLis 33 lööki. Väravaid 4, TAA, Sturridge, Milner ja Shaqiri kõik ühega , seda siis whoscored.com andmetel
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Kahtlustasin, et Watford oli vaid üksik päikesekiir. Nii nõrga satsi nagu Everton vastu pole nullile jäämiseks mingit õigustust. Klassiga tsenderdused olid äkki kadunud, nurgalööke mängiti lühikeselt lahti ja Salahi pallipuude läheb ainult hullemaks.
        Olen pessimistlik. Punkte korjub piisavalt teiseks kohaks liigas, aga see on ka kõik. Järjekordne trofeevaba hooaeg.
        Vastased nõrgad küll polnud.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Vastased nõrgad küll polnud.
          No ma ei tea. Ei näinud neilt küll vähimatki loovust. Muidugi tuleb nende kasuks öelda, et surusid meile samasuguse ajuvaba lahmimise peale. Mängisime nende mängu, mitte enda oma.
          Lähimad kolm-neli liigamängu on meie jaoks otsustavad. Punkte enam kaotada ei tohi - City'l tuleb takjana tagumikus püsida. Ehk kaotavad Mäntsesteri darbis või kusagil punkte. Kui juba nelja punktiga maha jääme, on mäng mängitud.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            No ma ei tea. Ei näinud neilt küll vähimatki loovust. Muidugi tuleb nende kasuks öelda, et surusid meile samasuguse ajuvaba lahmimise peale. Mängisime nende mängu, mitte enda oma.
            Lähimad kolm-neli liigamängu on meie jaoks otsustavad. Punkte enam kaotada ei tohi - City'l tuleb takjana tagumikus püsida. Ehk kaotavad Mäntsesteri darbis või kusagil punkte. Kui juba nelja punktiga maha jääme, on mäng mängitud.
            Nõrk sats ju enda mängu peale ei suuda suruda.

            Loovus on oluline, kuid see ei väljendu ainult võimalustes, väravates.

            City juba punkte ei kaota. Nad on nii vaimult, kui ka füüsiliselt piisavalt karastunud.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Räägitakse, et Ox olevat usinasti U-23'ga palli taga ajanud ja olevat olnud laual isegi optsioonina eilseks mänguks. Kui see nii peaks olema, siis mingi lootus värskust juurde tuua on olemas. Peaasi, et ei kiirustaks ja teda uuesti katki ei teeks, aga ....

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Räägitakse, et Ox olevat usinasti U-23'ga palli taga ajanud ja olevat olnud laual isegi optsioonina eilseks mänguks. Kui see nii peaks olema, siis mingi lootus värskust juurde tuua on olemas. Peaasi, et ei kiirustaks ja teda uuesti katki ei teeks, aga ....
                Päris nii see veel ei ole. Echo väidab, et selle nädala reedeses U23 mängus Derby vastu võib ta platsile joosta. See oleks kahtlemata imetore kui nii läheb.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Top 4 ju suht kindel?. Mis te pōete siin? Usun, et ei Liverpool ega City ei tee 9 st 9. Ma hakkaks kuskil 2-3 vooru enne lōppu muretsema, kui siis ka vahe 1 punkt on. Enne seda nautige sōitu lihtsalt.

                  Kommentaar


                    Peaks hakkama nüüd CL'ile keskenduma, sest sealt osad koljatid juba kukkusid ning Prem taas juba libises käest

                    Kommentaar


                      Kas rahvas teeb peent nalja siin foorumis, et tiitel lännu ja mul miskit tähelepanuta jäänud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        Kas rahvas teeb peent nalja siin foorumis, et tiitel lännu ja mul miskit tähelepanuta jäänud?
                        Jaa ja ei
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Klopp istus mikrofoni ees. Lovren ja Gomez on hakanud trenni tegema ja paari-kolme nädala pärast on vast mänguvalmis. Ox mängib täna õhtupoolikul noortemängus Derby vastu. Milneriga on mingi jama, aga ehk pühapäevaks ikka valmis. Ja Rhian Brewster võib samuti veel enne hooaja lõppu mänguplatsi puudutada.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Ox pidas 40 minti vastu. Läheb veel aega. Derby võideti lõpuks 3:1.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              ?

                              Kommentaar


                                Nüüd eksisid kohtunikud rämedalt. Kindel viga Alissoni vastu ja olemegi maas.
                                Aga seekord polnud vastaste kaitse eriti tugev ja võit käes. Kuidagi väga palju ruumi oli seekord keskel.
                                Tiitliks on meil rohkem vaja kui enda hea mäng.
                                Last edited by Will; 10.03.19, 18:30. Põhjus: Infot tuli juurde
                                http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X