320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jumala savi ju? Raha on praegu sitaks ja suvel hakkab nalja saama.

    Kommentaar


      Algselt postitas Olar Vaata postitust
      Jumala savi ju? Raha on praegu sitaks ja suvel hakkab nalja saama.
      Kahtlustan ka, et suvel võib tõesti nalja saada, aga peale hazardi ühtegi staari ei näe minemas reali. Ehk mõni eriksen üllatuseks.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Aus kaotus. Õnnitlused Ajaxile. Muidugi need tegelased kes tulevad siia oma" arvamust" avaldama peale igat reali suhkamit, võivad ilusti ühte suurt ja võimast võmpa imeda.
        Hahaha, tänan, et pakud Barca toetajatele seda emotsiooni mis ma ootasin

        Kommentaar


          Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
          Hahaha, tänan, et pakud Barca toetajatele seda emotsiooni mis ma ootasin
          Ole nüüd. Ma ei paku sulle mingit emotsiooni. Ma olen seda enne juba maininud, et see eesti barca-reali fännide huijamine üksteise vahel on sama fake, kui mingi bimbo geelküüned.

          edit - ja siin kohal on muidugi aus öelda, et ma ei imesta miks Lee ei viitsi teie teemas üldse viimasel ajal kaasa rääkida, te teete seda vastandamis teemat liiga palju. Mis muidugi ei määra ümber Ajaxi edasipääsu, noored kutid tulid ja tegid ja olid äärmiselt täkku täis ja väärisid edasipääsu. Õnnitlused veelkord, Inderkolen! Ainukene fänn, kes on reaalselt fänn

          Kommentaar


            Imelik oli see, et Ramos arvas kasulikuks lükkeks avamängu lõpus mängukeelde võtta.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Ole nüüd. Ma ei paku sulle mingit emotsiooni. Ma olen seda enne juba maininud, et see eesti barca-reali fännide huijamine üksteise vahel on sama fake, kui mingi bimbo geelküüned.

              edit - ja siin kohal on muidugi aus öelda, et ma ei imesta miks Lee ei viitsi teie teemas üldse viimasel ajal kaasa rääkida, te teete seda vastandamis teemat liiga palju. Mis muidugi ei määra ümber Ajaxi edasipääsu, noored kutid tulid ja tegid ja olid äärmiselt täkku täis ja väärisid edasipääsu. Õnnitlused veelkord, Inderkolen! Ainukene fänn, kes on reaalselt fänn
              Esiteks pean ütlema, et nii palju aega mul pole, et peale iga Reali suhkamit tulla siia arvamust avaldama. Ja kui avaldangi siis täpselt selleks see foorum ongi ju loodud. Sinu eneseväljendus jättis igastahes mulje, et natuke raske on sellist olukorda alla neelata ja minul kui suurima rivaalklubi fännil on igati õigust võtta seda olukorda huumoriga ja tunda head meelt selle üle, et lõpuks ometi on Reali luckbox lõplikult tühjaks jooksnud

              Sinu eksperthinnang "reaalsete" fännide kohta on väga tõsiseltvõetav. Jätka samas vaimus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Olar Vaata postitust
                Jumala savi ju? Raha on praegu sitaks ja suvel hakkab nalja saama.
                Vanahea Perez pidi hoidma raha staadioni jaoks, poliitika ka Realil teine ehk ei usu, et midagi hullu jälle tehakse.

                Ma oleks üllatanud ja veel kuidas hoopis kui Neymar või Hazard peaks Reali saabuma. Jätkuvalt on juba kaks üsna head mängijat meil (Asensio, Vinicius) kes juba omavahel mänguajas võistlevad ja nad on veel pealekauba kõigele noored!

                Meedias räägitakse mingist täna (06.03.2019) toimunud koosolekust Perezil kus Real Madridi peaks suvel tulema Zizou tagasi "ühe projekti" raames. Meedia ilmselgelt esimese asjana arvas peatreeneri rolli aga ma arvan midagi muud siin kui üldse on, lahkus siis miks peaks kohe tagasi tulema.. Juventusse ta sobiks küll.

                Meedias paljud taunikud arvavad, et enamus Realist peaks laialisaatma ja mõned ustavamad fännid, et mõni mees peaksid lahkuma. Mõtlesin siis selle asja endamisi läbi. Alles see meeskond eelmine aasta võitis ja veel kuidas UCLis favoriidi "PSG-d" ning tuli tiitlivõitjaks. Aga see selleks, põhiline on meeste vorm, ühe hooajaga MITTE KEEGI (eriti Real Madridis vihjates rasketele füüsilistele treeningutele) ei saa muutuda pasaks. Mis see Eesti koondise keskmine vanus oli kui peaaegu 2012.a EMile jõuti? Tõsi on see, et hispaania tempo on suur aga mu arust peaks olema võrdselt noori ja vanameistreid meeskonnas ja lausa liinides. Tõsiasi on see, et Real ei oska mängijad kohelda ja mul ausalt öeldes oleks hea meel kui Marcelo ja Navas lahkuksid (kujutan ette kuidas Juventuses Marcelo - Ronaldo - Costa sõprussuhe välja näeks, kusjuures nendest viimane pidevalt kommenteerib ka Marcelo positusi instagramis viimasel ajal). Minu arvates on lausa skandaalne ja häbiväärne kui endisel hooajal mingil positsioonil mängiv mängija (juhul kui just pole formatsiooni muudetud) lihtsalt istutatakse pingile.



                Solari ei istutanud aga ainult Marcelot pingile vaid ka eelmise hooajaga võrreldes toimus koosseisus 3-4 meheline vahetus kus pildilt kadus lisaks Marcelole Navas, Isco, Bale (+ronaldo lahkumine ehk LW positsioon) mis on viimaste hooaegade peale suurim muutus (kas ka vajalik? isiklikult kahtlen, antud isikud ju täitsa tasemel mängijad). Aga kas keegi tõesti pole enam vormis ega suuteline Realis jätkama? Väravas pole ilmselt muudatusi vaja, LB positsioonil samuti (Marcelo lahkubki siis ka Theo veel olemas), kaitsesse? Ilmselt keegi ei hakka asendama kaptenit ja selleks pole ka põhjust ( kui teine võiks oma käitumist muuta) ja Varane on üks parimatest maailmas, Vallejo ja Nacho pingil ja ega nemadki halvemad pole, RB positsiooni osas mulle tundub küll, et Carvajali aeg on vist läbi saamas aga personaalselt ta pole ilmselt isik kellest Real soovib lahti saada (oodata on rohkem mänguaega Odriozolale järka hooaeg?) Casemiro osas on niijanaa, õnneks ka Llorente olemas. Modric - Kroos, siit vist keegi lahkub see hooaeg ja ilmselt Kroos ja võibolla olekski aeg (Kovacic ja James võibolla naasevad), LW on ok, ründepositsioonist ei hakka rääkimagi, siin oleks kõigerohkem muutust vaja, RW? Kui just Bale ei lahku siis ilmselt jääb sama seis, imo vajaks uut värskust küll see positsioon aga samas keda sinna tuua, ehk kannataks Isco/Asensio või mingit lahendust seal?

                Mina näeksin järgmine hooaeg meeskonda sellisena, et Vinicius, Reguilon saaks mänguaega CDRis + UCLi alagrupis ja kergemates mängudes ning 50/50 liiga mängudes (Asensio, Marcelo põhis), Navas CDRis, mõningad liigamängud ja ehk ka UCL, Odriozola CDR ja mõningad liigamängud ning kergemad UCL mängud? Llorente CDRis ja 50/50 liigas, Mariano CDR ja 50/50 liiga. Sooviks teada saada ka teie pakkumisi ja milline peaks koosseis olema või milline formatsioon võiks Realil olla?

                kaugtulevik tundub küll neid nimesi jälgides suurepärane, eks näeme mis saab

                *****Vinicius - uus ründaja või Diaz/Mariano - Asensio
                *************Ceballos - Kovacic
                *********Llorente CDM & Isco CAM/CF
                Reguilon - Varane - Ramos (või Militao vkesiganes) - Odriozola
                *****************Courtois
                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                Kommentaar


                  Eino nii me saame edasi tala. Ikka ette ja keskkaitsesse kindlast midag vaja pluss Modric juba vana. Igale poole vajaka

                  Kommentaar


                    nonii, Pepe ja Iker said edasi. Pepel oli Dzekoga kerge asjaajamine ka

                    loodame, et Ronalts saab ka edasi. Siis päris öelda, et Realiga UCLis kõik öelda ei saa.

                    Ajax, Manu, Spurs, Porto hetkel siis edasi, üks kuradi huvitav UCL hooaeg. Ilmselt Atletico ka edasi, kui Liverpool suudab Bayerni välja lükkata ja keegi Barca siis puhas euroopa liiga
                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      Vaatasin ka, et ikka tasub edasi ML hooaega vaadata ja San Ikerile pöialt hoida (Pepe edukad sigatsemised on ainult boonuseks).
                      Felix: Oh, bollocks!
                      Elmo: Dog's bollocks?
                      Felix: No, just plain fucking bollocks!
                      Elmo: No dog involved?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                        nonii, Pepe ja Iker said edasi. Pepel oli Dzekoga kerge asjaajamine ka

                        loodame, et Ronalts saab ka edasi. Siis päris öelda, et Realiga UCLis kõik öelda ei saa.

                        Ajax, Manu, Spurs, Porto hetkel siis edasi, üks kuradi huvitav UCL hooaeg. Ilmselt Atletico ka edasi, kui Liverpool suudab Bayerni välja lükkata ja keegi Barca siis puhas euroopa liiga
                        Jamesi unustasid, kes veel paberitega teie mängija ning ilmselt suvel tagasi saadetakse.

                        Kommentaar


                          Carvajal mõneks kuuks väljas vigastuse tõttu. Vinicius võimalik, et isegi 3 kuud.

                          vanahea kui mängid ühe ja sama koosseisuga ja veel 3 rasket mängu nädal+ jooksul.

                          meedia sõnul on marcelo - juve diil tehtud. 4a leping ja närused 12milj (parim lb ongi seda väärt?)
                          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                          Kommentaar


                            Ma Ramost hukka ei mõista, turniiri lõpuni ta nagunii poleks ilma kollaseta hakkama saanud. Kui kodus kaheväravalisest eduseisust eeldatavalt oluliselt nõrgemalt suhu saadakse, siis on häda kuskil mujal. Nüüd vist ei ole ka suu kinni hoidmise üle mõtet jaurata.

                            Lisaks hooaja "pidulikule" lõpule lõppes ka vist Viniciuse hooaeg, Lucas ja Carvajal samuti mõneks ajaks väljas. Benzema võib sõrmeopile ära saata. Saavad ehk Marianod ja Brahimmid ka vahelduseks peale. Paistab, et Solarit niisama lahti ei taheta lasta. Meedias räägitakse üsna kindlas kõneviisis juba.... Mourinhost

                            Algselt postitas Toni Kroos
                            "This week we lost everything. Every opportunity to win a trophy, we lost in this week. And this is hard and it's hard to accept. For me people forget very fast about what happened in the past because I said now, it's not usual that a team wins three Champions Leagues in a row and it will never happen again, I tell you now."

                            Kommentaar


                              Loodame, et Vinicius jõuab hooaja lõpus ikkagi paar mängu teha, ma küll ei tea kuna Copa America hakkab, aga ta võiks mängida ikkagi seal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                                Loodame, et Vinicius jõuab hooaja lõpus ikkagi paar mängu teha, ma küll ei tea kuna Copa America hakkab, aga ta võiks mängida ikkagi seal
                                14 June – 7 July COPA

                                Kommentaar

                                Working...
                                X