320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Vaatasin järelvaates ETV+ saadet "Kto Kovo", ehk siis Kes Keda, kus vaieldi uue koalitsiooni teemal ja televaatajatelt küsiti, kas uut koalitsiooni tuleks karta. Suhtega 51%-49% arvasid vaatajad, eeldavasti siis venekeelsed, et pole vaja karta.
    Omaette teema on muidugi see, et inimestelt peab küsima, kas nad kardavad nende enda poolt valitud valitsust.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Omaette teema on muidugi see, et inimestelt peab küsima, kas nad kardavad nende enda poolt valitud valitsust.
      Meedia on valinud hirmutamiskampaania. Vanemad inimesed mäletavad kampaaniat "Vabadus Angela Davisele", vanaproua ise elab endiselt ja loodetavasti ka õnnelikult USA-s.

      Ja lootused, et venelased seda ei toeta ning üle jooksevad, on ka kaheldavad, pigem lootusetud.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Omaette teema on muidugi see, et inimestelt peab küsima, kas nad kardavad nende enda poolt valitud valitsust.
        Rahvas ei vali mingit valitsust.... hetkene koalitsioonikōnelus on teatud mōne isiku meelevaldne tegutsemine.

        Kommentaar


          Üks probleem, mis e-valimistega kaasneb, on asjaolu, et enda elektroonilise identifitseerimise korral pole mingil viisil võimalik kindel olla, et inimene arvuti taga on see, kellena ta ennast identifitseeris. Ei usu, et selle nõrkuse kuritarvitamine seni eriti levinud ja valimistulemustele märgatavat mõju avaldanud on, kuid põhimõtteliselt ei ole valimiste salajasuse nõue e-valimiste korral 100%-liselt täidetud. Vähemalt mõnevõrra on paratamatult ohutust mugavusele ohvriks toodud.

          Eks üsna palju on neidki inimesi, kelle jaoks jaoskonnas valimas käimine on põhimõtte küsimus ja neid ei leidu sugugi ainult vanema põlvkonna hulgas.

          Kommentaar


            Algselt postitas diver Vaata postitust
            Üks probleem, mis e-valimistega kaasneb, on asjaolu, et enda elektroonilise identifitseerimise korral pole mingil viisil võimalik kindel olla, et inimene arvuti taga on see, kellena ta ennast identifitseeris. Ei usu, et selle nõrkuse kuritarvitamine seni eriti levinud ja valimistulemustele märgatavat mõju avaldanud on, kuid põhimõtteliselt ei ole valimiste salajasuse nõue e-valimiste korral 100%-liselt täidetud. Vähemalt mõnevõrra on paratamatult ohutust mugavusele ohvriks toodud.

            Eks üsna palju on neidki inimesi, kelle jaoks jaoskonnas valimas käimine on põhimõtte küsimus ja neid ei leidu sugugi ainult vanema põlvkonna hulgas.
            No see on see sama, et viinapudeli eest häälte ostmine küla poe taga.. Loll on loll on loll. Need mõned üksikud hääled ei taga veel mingeid suuri anomaaliaid tulemuses - kuigi võttes arvesse näiteks tehnoloogia arengu eriti nutitelefonide puhul - siis FaceID või sõrmejäljelugeja tehnoloogia kasutamine oleks näiteks tulevikus võimalik.

            Kommentaar


              Ameerika Ühendriikide Texase osariigis esitati seaduseelnõu, millega soovitakse trahvida end rahuldavaid mehi. Seaduseelnõu eesmärk on tõmmata tähelepanu naiste õigustele seoses abordiga.


              Ameerika Ühendriikide Texase osariigis esitati seaduseelnõu, millega soovitakse trahvida end rahuldavaid mehi. Seaduseelnõu eesmärk on tõmmata tähelepanu naiste õigustele seoses abordiga.

              Et noh, tundub loogiline. Kui EKRE tahab sisuliselt aborte keelustada või siis õigemini piirata neid läbi selle, et riiklik rahastus tagant ära tõmmata ja kui arvestades ka Martin Helme loogikat, mida ta on avaldanud, kuidas paljud inimesed jäävad abordi tõttu sündimata jne, siis võiks seda loogikat jätkates keelustada meil ka eneserahuldamise. Loodetavasti Martin Helme järgime kord mõtleb selle peale, kui kuskil end rahuldades oma seemnerakud salvrätti, kraanikaussi või jumal teab veel kuhu kihutab.

              Kommentaar


                Eneserahuldamist võrrelda abordiga on üsna kehva Sci-Fi.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Tean Eestiski inimesi kellel €7000 maksev Cayenne liisingus aga korralike rehve ei suudeta osta ning elatakse kuskil pisikeses korteris, seega see eraldi pole veel mingi näitaja edukusest või jõukusest.
                  ma saan aru millele sa viitad, minu viga et ei täpsustanud postis, kuid tegu ei olnud 10+ vanuse autoga, vaid 2-3 aastat vana autoga.
                  teine asi on see, et Norras ei osta lihtinimene ka 10 aastat vana luksautot, olgugi et selle saaks ta juba kätte. miks ei osteta, ma arvan et me oleme sel teemal siin kusagil foorumis juba kirjutanud
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas diver Vaata postitust
                    Üks probleem, mis e-valimistega kaasneb, on asjaolu, et enda elektroonilise identifitseerimise korral pole mingil viisil võimalik kindel olla, et inimene arvuti taga on see, kellena ta ennast identifitseeris. Ei usu, et selle nõrkuse kuritarvitamine seni eriti levinud ja valimistulemustele märgatavat mõju avaldanud on, kuid põhimõtteliselt ei ole valimiste salajasuse nõue e-valimiste korral 100%-liselt täidetud. Vähemalt mõnevõrra on paratamatult ohutust mugavusele ohvriks toodud.

                    Eks üsna palju on neidki inimesi, kelle jaoks jaoskonnas valimas käimine on põhimõtte küsimus ja neid ei leidu sugugi ainult vanema põlvkonna hulgas.
                    Huvitav, et se e-turvalisus siis valimiste kontekstis nii suur probleem on. ID-kaardi ja paroolidega saaks palju rohkem kurja ju teha - lepinguid sõlmida, laenusid võtta jms, mis minumeelest palju valusam laks. Aga siis on kõigil justkui chill ja hea ja mugav see e-värk.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      ma saan aru millele sa viitad, minu viga et ei täpsustanud postis, kuid tegu ei olnud 10+ vanuse autoga, vaid 2-3 aastat vana autoga.
                      teine asi on see, et Norras ei osta lihtinimene ka 10 aastat vana luksautot, olgugi et selle saaks ta juba kätte. miks ei osteta, ma arvan et me oleme sel teemal siin kusagil foorumis juba kirjutanud
                      See on see Taani nali, et kui keskklassi rajoonis ükshetk su tuttav naaber Ferrari ostab, siis selle asemel et uurida ja küsida masina kohta, helistab naaber politseisse.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        ma saan aru millele sa viitad, minu viga et ei täpsustanud postis, kuid tegu ei olnud 10+ vanuse autoga, vaid 2-3 aastat vana autoga.
                        teine asi on see, et Norras ei osta lihtinimene ka 10 aastat vana luksautot, olgugi et selle saaks ta juba kätte. miks ei osteta, ma arvan et me oleme sel teemal siin kusagil foorumis juba kirjutanud
                        selliseid inimesi on igal maal, pole mõtet eraldi välja tuua et eestlane eriti loll on või nii. tema jaoks on auto eneseväljenduse vahend, teine kasvatab samas pikad juuksed ja teeb tätoveeringuid. see teiste rahakotti piilumine ja arvustamine on üsna väiklane tegelikult ja selle üle naermise taga on tihtipeale enda võimetus samas olukorras olla (s.o. Cayenne osta/liisida).

                        kui ma olin 20ndate keskel, siis avanes ka võimalus püss-BMW liisida ja tegingi seda - kuigi ei olnud firmaboss vms. Lõpuks mõtlesin et fuck it, miks pean kellegile tasuma ja nüüd sõidan Grandisega (väljaostetud, odav).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          https://www.postimees.ee/6550218/usa...ga-vordsustada

                          Ameerika Ühendriikide Texase osariigis esitati seaduseelnõu, millega soovitakse trahvida end rahuldavaid mehi. Seaduseelnõu eesmärk on tõmmata tähelepanu naiste õigustele seoses abordiga.

                          Et noh, tundub loogiline. Kui EKRE tahab sisuliselt aborte keelustada või siis õigemini piirata neid läbi selle, et riiklik rahastus tagant ära tõmmata ja kui arvestades ka Martin Helme loogikat, mida ta on avaldanud, kuidas paljud inimesed jäävad abordi tõttu sündimata jne, siis võiks seda loogikat jätkates keelustada meil ka eneserahuldamise. Loodetavasti Martin Helme järgime kord mõtleb selle peale, kui kuskil end rahuldades oma seemnerakud salvrätti, kraanikaussi või jumal teab veel kuhu kihutab.
                          Ilmselgelt ju üle vindi keeratud teema... Abort ja eneserahuldamine( millega muuseas tegelevad ka naised) on ikka väga erinevad asjad... Mis järgmiseks mingi lesbofeministolinmeeslõikasinmunnimahanüüdolenhams ter tuleb ütlema, et seks( mis on nii enda kui partneri nautimise parim vorm) tuleks ka keelustada.
                          Kõigile kes pooldavad aborti mõttekäik: oleks teie ema seda teinud poleks teid... :P
                          ROHE-VALGE SURMANI

                          Kommentaar


                            Aga mis annab mehele õiguse oma spermat kuskile taskurätti hukata ? Diftongile siit mõttekäik: oleks sinu isa paugutanud sinuni viinud sperma kuskile kraanikaussi, mitte sinu emasse, poleks ka sind. Naiste eneserahuldamine seejuures ei ole võrreldav, sest protsess ei tapa kedagi. Tõsi, iga kuu nad siiski mõrvavad.

                            Ehk et kõik oleneb, kust maalt tõmmata piir, et nüüd äkitselt räägime me elust. Spermatosoid on ka elus rakk, millel on potentsiaal muunduda täiskasvanud inimeseks. Katolik kirik jms tõmbab piiri viljastumise hetkest, ent viljastunud munarakul pole tehniliselt rohkem elu kui suvalisel seemnerakul. Südamelöök? Ajutegevus? Võime otsustada? Viimane on eriti pull argument, sest kui me räägime, et abordi läbi mõrvatud loote käest ei küsinud keegi, mida tema tahab, siis sündides võtame niiehknaa lapselt kogu otsustusõiguse.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Lahendus on see, et steriliseerime kõik ennetavalt ära.
                              Kas tänapäeval enam koolis bioloogiatunde ei olegi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                Lõpuks mõtlesin et fuck it, miks pean kellegile tasuma ja nüüd sõidan Grandisega (väljaostetud, odav).
                                Shanti?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X