320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Natuke üllatunud, et ksf! saaaaaaar sellises kohas oma Guardiola onaloogiga lagedale tuleb. Igaks juhuks tuletan meelde, et Zidane on oma vähem kui kolme aasta pikkuse esindusmeeskonna treeneri karjääri juures suutnud juba võita rohkem Meistrite Liigasid kui Guardiola oma terve senise karjääri juures. Näiteks City'ga on ta CLi play-offis suutnud alistada koguni sellised suurklubid nagu Basel ja Schalke. Kolm kõrvadega pütti järjest moodsal ajastul, kus keegi teine pole isegi kahte suutnud võita, on minu jaoks pisut "suurem" saavutus, kui kõigi mikihiirte jms võitmine. Tänavune välja langemine ei olnud just esimene, kus "maailma parim treener" selgelt üle mõtles. Aga noh... Barca fännid, eksju.
    Korralik naljamees

    Sa oled kindlasti selline vend, pokerist paralleele tuues, kes võidab nädala jooksul 3 turniiri ning arvab peale seda, et on ilgelt kõva käsi ja võib elukutseliseks hakata. Not.

    Kommentaar


      Mina arvan, et Guardiola oli 8 aastat tagasi maailma parim treener ja Zidane oli viimased 2 aastat parim treener, aga neid väga võrrelda ei anna, sest minu arvates on jalgpall muutunud selle ajaga väga palju. Isiklikult mulle sümpatiseerib Zidane rohkem, aga see on lihtsalt minu personal opinion.

      Kommentaar


        Zidane on väga hea treener, aga nii tema kui Guardiola puhul kehtib ikka ka õigel ajal õiges kohas olemise fenomen. Guardiola sattus Barcasse hetkel kui Hispaania läbi aegade üks parim generatsioon tõusis võimsalt esile. Sellist keskvälja triot nagu Busi, Xavi, Iniesta ei sünni siia igapäev. Peale Barca, tegid nad ju tegusid ka rahvusmeeskonnas. Lisa sinna Messi suguse supertalendi esiletõus ja sul on once in a lifetime combo. See koosseis oligi mõeldud nii mängima nagu Pep tahtis ja nende tugevused tulid välja just Pepi taktikas. Kõik mehed olid noored, energiat täis ja tulemus oli üks parimaid meeskondi läbi aegade. Pep on üritanud seda uuesti korrata, aga sellist kooslust nagu vaja ei ole lihtsalt maailmas hetkel olemas.
        Sama juhtus ka Zidaneiga. Realil oli superhea koosseis, parimates mängijaaastates kokku mänginud mehed, kes vajasid autoriteeti ja kedagi, kes lubaks neil oma võimeid kasutada. Lisaks veel never give up mõttelaadi, mis tuli eriti hästi üliolulistes CLi mängudes välja, nagu Fergusoni effekt. Eks ole näha kuidas Zidane toimetab meeskonna uuenduskuuri läbiviijana.
        A ja see Realfan on selle alafoorumi kindel peatropp. Peale pideva vingumise ja hala ei tule sealt midagi mõistlikku.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Zidane on väga hea treener, aga nii tema kui Guardiola puhul kehtib ikka ka õigel ajal õiges kohas olemise fenomen. Guardiola sattus Barcasse hetkel kui Hispaania läbi aegade üks parim generatsioon tõusis võimsalt esile. Sellist keskvälja triot nagu Busi, Xavi, Iniesta ei sünni siia igapäev. Peale Barca, tegid nad ju tegusid ka rahvusmeeskonnas. Lisa sinna Messi suguse supertalendi esiletõus ja sul on once in a lifetime combo. See koosseis oligi mõeldud nii mängima nagu Pep tahtis ja nende tugevused tulid välja just Pepi taktikas. Kõik mehed olid noored, energiat täis ja tulemus oli üks parimaid meeskondi läbi aegade. Pep on üritanud seda uuesti korrata, aga sellist kooslust nagu vaja ei ole lihtsalt maailmas hetkel olemas.
          Sama juhtus ka Zidaneiga. Realil oli superhea koosseis, parimates mängijaaastates kokku mänginud mehed, kes vajasid autoriteeti ja kedagi, kes lubaks neil oma võimeid kasutada. Lisaks veel never give up mõttelaadi, mis tuli eriti hästi üliolulistes CLi mängudes välja, nagu Fergusoni effekt. Eks ole näha kuidas Zidane toimetab meeskonna uuenduskuuri läbiviijana.
          A ja see Realfan on selle alafoorumi kindel peatropp. Peale pideva vingumise ja hala ei tule sealt midagi mõistlikku.
          (Peaaegu) nõus kõigi 3 punktiga.
          Pep on taktikaline mastermind, kuid vahest kipub üle mõtlema ning lõikab endale näppu, aga selge on see, et tal on võrreldes teiste treeneritega väga teistsugune visioon jalgpalli mängimiseks. Ning nagu ütlesid, siis sattus väga andekas kooslus tema karjääri algusesse, mis omakorda sobis tema visiooniga nagu rusikas silmaauku.
          Zidane - 3 CL tiitlit järjest, muud polegi nagu vaja öeldagi. Tema tiim küll ei domineerinud ühelgi rindel jalgpalli mänge niimoodi nagu Pepi oma, aga õnn soosib tugevamaid (sama kehtis Pepi Barca puhul) ning seda 3 järjestikust CLi võitu vaevalt keegi kordab.
          RealFanist on jäänud mulje, et tegelikult seda jalkavärki jagab hästi, aga kunagine Barca domineerimine on vist nii rämedalt hinge läinud, et isegi enda tiimi CLi võitude taustal läheb rohkem energiat katalaanide vihkamisele või "ära panemisele". Või äkki torgib Barcelona LaLiga valitsemine nii tugevalt?
          La Liga 2020/21 ennustusmäng

          La Liga Striker Mania 2020/21

          Kommentaar


            Väikestviisi kanakarja kambakas, uhke. "Vastuste" pealiskaudsus on samas pettumustvalmistav. Ma nende põhjal küsiks küll, et millal Barcale ka normaalsed fännid tekivad?

            Siia teemasse tuleb mingi Pepi kummardaja pehmelt öeldes ummamuudu jutuga, tuues argumentideks šedöövrid nagu "läks ajalukku kui üks parimaid meeskondi" ja kaotuste hulga. Vahetult pärast viimaseid Meistrite Liiga mänge, kui härra Pep ise (ma arvan, et ei liialda, kui ütlen) mitte just esimest korda sarnases situatsioonis ämbreid kolistas. Ma ei tea, minu arust nõuab antud ettevõtmine keskmisest teravamat vastust. Ma loen üle ja ei näe, et kuskil oleks lausvale kirja saanud.

            Algselt postitas wutt Vaata postitust
            Korralik naljamees

            Sa oled kindlasti selline vend, pokerist paralleele tuues, kes võidab nädala jooksul 3 turniiri ning arvab peale seda, et on ilgelt kõva käsi ja võib elukutseliseks hakata. Not.
            3 turniiri oli low-hanging fruit. Su saatusekaaslase jutt oli stiilis "mul on pikem, sest kunagi sain royal flushi" või et "kaotasin ühe käe vähem". Ma pigem suunaksin oma tähelepanu sinna, sest Pepi pärandit suudab isegi keskmine foorumi spambot paremini kaitsta.

            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            A ja see Realfan on selle alafoorumi kindel peatropp. Peale pideva vingumise ja hala ei tule sealt midagi mõistlikku.
            Kõlab kuidagi väga veidralt tegelase, kes ise võtab jalgpallialastel teemadel sõna võib-olla korra kuus ning samal ajal hädaldab, kui madal on kvaliteet, sulest. Ma vahepeal torkan ka aga ma arvan, et minu jalgpallialane väljund ületab sinupoolset nii kvaliteedilt kui kvantiteedilt. Ju siis on torge läinud õigesse kohta. Muu jutuga olen muidu nõus.

            Algselt postitas dinero Vaata postitust
            RealFanist on jäänud mulje, et tegelikult seda jalkavärki jagab hästi, aga kunagine Barca domineerimine on vist nii rämedalt hinge läinud, et isegi enda tiimi CLi võitude taustal läheb rohkem energiat katalaanide vihkamisele või "ära panemisele". Või äkki torgib Barcelona LaLiga valitsemine nii tugevalt?
            Millel see väide pärineb? Mul vähemasti on raske näha ühtegi adekvaatset alust nii sellele kui LeeRomeno urisemisele.

            Tol ajal läksid hinge pigem van Persie punane, ühe Tom Henningu elutöö ja sellised. Ma pole seni veel osanud hinnata puhtalt (väravale eelnenud) söötude arvu ja pallivaldamise erilisust, mis keskmise Barca toetaja arvates kõigil peaks märjaks ajama. Kohati jääb mulje, et see on isegi tähtsam kui lõppresultaat.

            La Liga olukord üldises plaanis torgib küll ning mul Barcelona ebaedu vastu pole ka midagi (ehk et kui nad ka vahepeal CLi võidavad, siis magada saan ikka), kuid see ei mängi minu eelmises postituses olulist rolli.

            Kommentaar


              Seda Pepi domineerimist oli toona valus vaadata. Sest kolm Barca legendi olid keskväljal, nad ju arenesid sellest süsteemist välja. Ma pole fänn, kuid toonane domineerimine oli midagi väga haiget. Praegune Ajax meenutab seda lusti ja kirge. Real hakkas sellele vastu töötama kontrabaasil. Aga mida siin ikka vaielda. Tiitel võiks Hispaaniasse jääda. Kas ZZ on hea treener või mitte, selgub järgmise hooaja lõpus. Kuidas ja keda ta ostab ning mis on plaan, et Reali keskväli hakkaks palli liigutama kiiremini. See hooaeg on üks paras ōudus. Seda oligi oodata. Iga süsteem näritakse löpuks pilbasteks. Põhimõtteliselt on meil uut aju vaja keskväljale. Kui jätta Modric ja Kroos sinna jooksma, ei teki meil ka uuel aastal midagi. Vahepeal ju Casemiro ehitas rohkem, kui nemad. Mis on sama haige nagu see, et VJ oli tihtipeale kõige teravam pliiats, ta poleks pidanud olema. Ees on Benzema enda oma âra teinud aga teises on nulli peal. Bale vist kaob või pannakse kuhugi kaitsesse. Ta polnud just flop aga ega ta oma potensiaali ka pole realiseerinud. Asensio sära on ka lost. Isco kohta täpset hinnangut ei paneks, oli nagu oli.

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Väikestviisi kanakarja kambakas, uhke. "Vastuste" pealiskaudsus on samas pettumustvalmistav. Ma nende põhjal küsiks küll, et millal Barcale ka normaalsed fännid tekivad?

                Siia teemasse tuleb mingi Pepi kummardaja pehmelt öeldes ummamuudu jutuga, tuues argumentideks šedöövrid nagu "läks ajalukku kui üks parimaid meeskondi" ja kaotuste hulga. Vahetult pärast viimaseid Meistrite Liiga mänge, kui härra Pep ise (ma arvan, et ei liialda, kui ütlen) mitte just esimest korda sarnases situatsioonis ämbreid kolistas. Ma ei tea, minu arust nõuab antud ettevõtmine keskmisest teravamat vastust. Ma loen üle ja ei näe, et kuskil oleks lausvale kirja saanud.



                3 turniiri oli low-hanging fruit. Su saatusekaaslase jutt oli stiilis "mul on pikem, sest kunagi sain royal flushi" või et "kaotasin ühe käe vähem". Ma pigem suunaksin oma tähelepanu sinna, sest Pepi pärandit suudab isegi keskmine foorumi spambot paremini kaitsta.



                Kõlab kuidagi väga veidralt tegelase, kes ise võtab jalgpallialastel teemadel sõna võib-olla korra kuus ning samal ajal hädaldab, kui madal on kvaliteet, sulest. Ma vahepeal torkan ka aga ma arvan, et minu jalgpallialane väljund ületab sinupoolset nii kvaliteedilt kui kvantiteedilt. Ju siis on torge läinud õigesse kohta. Muu jutuga olen muidu nõus.



                Millel see väide pärineb? Mul vähemasti on raske näha ühtegi adekvaatset alust nii sellele kui LeeRomeno urisemisele.

                Tol ajal läksid hinge pigem van Persie punane, ühe Tom Henningu elutöö ja sellised. Ma pole seni veel osanud hinnata puhtalt (väravale eelnenud) söötude arvu ja pallivaldamise erilisust, mis keskmise Barca toetaja arvates kõigil peaks märjaks ajama. Kohati jääb mulje, et see on isegi tähtsam kui lõppresultaat.

                La Liga olukord üldises plaanis torgib küll ning mul Barcelona ebaedu vastu pole ka midagi (ehk et kui nad ka vahepeal CLi võidavad, siis magada saan ikka), kuid see ei mängi minu eelmises postituses olulist rolli.
                Enamik sinu postitustest on kiun ja ving teemadel kuidas Barcelona on kõikides maailma hädades süüdi ja neile on ma ei tea mis kokku lubatud ja tegelikult on Real viimased 10 aasta domineerinud, kuigi selle aja jooksul on nad konkreetselt 2 korda kohaliku liiga võitnud.
                Üleüldiselt olen ma ka selline, kelle jaoks on nati tobe mingit rivaliteeti kuskil kaugel Eestis üleval hoida. Mul on päris mitu Reali fänni head sõbrad ja mul on Reali võitude üle, eriti kui need on tulnud selliste meeskondade nagu Liverpool või Juventus vastu, väga hea meel.
                Sorry, aga sinu igal võimalusel kiun kui halb Barcelona on ja neile on ma ei tea mis lubatud, sest sa oled ju Reali fänn, on lihtsalt nõme ja häirib.

                Kommentaar


                  Ou, kaagid! Riiilax nüüd. Pakun, et võiks pigem kõik koos minna ja ühed õlled teha 7 päeva pärast ja loota, et Messi lõpetab Kloppi märja unenäo ära.

                  Kommentaar


                    kuulsite ve, suurepärane ettepanek! kõik reali ja barca fännid ühinegem ning elagem koos rõõmsalt kaasa barca teekonnale cl võidu suunas! kui kellegil reali omadest barca särki pole, siis võib vabalt laenata!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jermor Vaata postitust
                      kuulsite ve, suurepärane ettepanek! kõik reali ja barca fännid ühinegem ning elagem koos rõõmsalt kaasa barca teekonnale cl võidu suunas! kui kellegil reali omadest barca särki pole, siis võib vabalt laenata!
                      Ma muide mõtlesin seda täitsa tõsiselt, jaalo. Nagu siin Lee juba ennist mainis, oleks ka mul heameel Barca võidu üle CL. Ja ei mõista ka mina seda huijamist üksteise vahel. Ma olen seda plaati varemgi kerinud. Ühed õlled Barca fännidega oleks absoluutselt kiiduväärt ettevõtmine.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Enamik sinu postitustest on kiun ja ving teemadel kuidas Barcelona on kõikides maailma hädades süüdi ja neile on ma ei tea mis kokku lubatud ja tegelikult on Real viimased 10 aasta domineerinud, kuigi selle aja jooksul on nad konkreetselt 2 korda kohaliku liiga võitnud.
                        Üleüldiselt olen ma ka selline, kelle jaoks on nati tobe mingit rivaliteeti kuskil kaugel Eestis üleval hoida. Mul on päris mitu Reali fänni head sõbrad ja mul on Reali võitude üle, eriti kui need on tulnud selliste meeskondade nagu Liverpool või Juventus vastu, väga hea meel.
                        Sorry, aga sinu igal võimalusel kiun kui halb Barcelona on ja neile on ma ei tea mis lubatud, sest sa oled ju Reali fänn, on lihtsalt nõme ja häirib.
                        Enamus sellest jutust on puhas EKRE retoorika, eriti need tumendatud kohad aga ilmselt on minu poolt naiivne loota, et ka see sulle endale kohale jõuab. Eks ma vingun natuke ikka, vahel ilmselt ka põhjuseta. Oma klubi kohta ka. Vastumeelsus Barca osas tuleneb siiski isiklikust kogemusest, mitte mingisugusest rivaliteedist kuskil Hispaanias.

                        Kommentaar


                          Zidane ütles, et liiga võit on tema jaoks kõige tähtsam ja järgmise aasta eesmärk nr. 1
                          Selle saavutamiseks tuleb suvel ikka roppu moodi kulutama hakata...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                            Vastumeelsus Barca osas tuleneb siiski isiklikust kogemusest, mitte mingisugusest rivaliteedist kuskil Hispaanias.
                            Milline see isiklik kogemus siis oli, kui küsida tohib?

                            Kommentaar


                              ofc pigem las võidab Barca UCLi kui mingi järgmine hooaeg tühjaks jooksev Ajax või suurte sõnadega Liverpool. Ilmselt Spurs ainus hardworking tiim ja neil ka meiega üks sarnasus, turul pole oste tehtud, ehk teevad mida tegi Zizou.

                              Zizoust rääkides siis teadsin alati, et see vend on rahulik aga viimase intervjuuga tõestas ta muud.

                              Zidane: "We have won 33 league titles, how many have Barcelona won? They've been doing well lately and you have to congratulate them and recognize this. But if we're talking about our figures, we have more league titles."

                              also ZZ tahab vist Sanchot tuua Reali. Kujutate ette, kaks parimat talenti Realis. Kõlab hästi ? Pigem mitte. Vinicius ja Sancho ühest tiimis, no ei sobi.. las arenevad eraldi.
                              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                              Kommentaar


                                Ma nägin esimest korda kummitust aga olen vist teda juba varem näinud, las ma tutvustan. Gareth Bale

                                mängija kes pidi olema see hooaeg tuumaks on hoopiski meheks kes lihtsalt söödab palli nagu Kroos.

                                Navas MOTM

                                Brahim taaskord hea

                                Mängu tähelepanek ja ehk ka osa mis maksis punkte. Enamus rünnakuid üritati mängida keskelt läbi. Ehk ka siin põhjus miks Bale palli ei saanud.

                                Hooaeg ammu läbi. Üritame lihtsalt punkte noppida ja mängud viisakalt ära mängida aga kas see ei peaks just see koht olema kus tavaliselt siukses seisus meeskonnad just löövad vastastel puurid täis? Praegu nagu ikka lähme mängule sama ettevaatlikult kui oleksime tabelitipus ja neid väravaid ei tule kuskilt kui just Benz palli ei saa, kes, mainin ka ära, oli ka täna suurepärane.
                                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X