320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Portugali liiga ja koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui tõsine on krissu vigastus?

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Kui tõsine on krissu vigastus?
      Reielihas. Pakuks puusalt 2-4 nädalat?

      Kommentaar


        Cancelo ja Guerrero olid väga head, aga veidi jäi individuaalsest meisterlikusest ja loovusest puudu. Oleks ise tahtnud näha sellist tiimi poolkaitses Ruben Neves-Renato Sanches-Bernardo Silva ning ründes Guedes-Ronaldo-Gelson Martins. Teisel pool ajal küll domineerisime, aga ei tekitatud piisavalt lubavaid võimalusi. Lisaks Santose valikud olid ka väga imelikud üldse jt miks võeti see 29 aastane Braga ründaja kui sama hästi oleks võinud võtta selle hooaja Prantsusmaa liiga ühe parima ja tehnilise and ründaja Rafael Leao kellel on potentsiaali tõusta maailma parimate hulka samal ajal pole Braga ründajal mingisugustki potentsiaali.

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Reielihas. Pakuks puusalt 2-4 nädalat?
          Härra Ronaldo ise teatas, et tema ei muretse ja nädala v kahe pärast on ta tagasi. Järelikult UCL ajaks on mees lives.

          Danilo Pereira värav oli ikka korralik kuul!

          Kommentaar


            Keegi benfica vöi sportingu kodumängudel on käinud? plaanis benfica - frankfurt ära vaadata ja vöibolla sportingu liigamängu. Vöib kogemusi jagada
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              Keegi benfica vöi sportingu kodumängudel on käinud? plaanis benfica - frankfurt ära vaadata ja vöibolla sportingu liigamängu. Vöib kogemusi jagada
              Sportingu mängu olen vaadanud korra Alvaladel. Kuigi oli tähtis mäng, hooaja viimane, ja Braga vastu, siis ikkagi sai pileti mängupäeval staadioni kassast.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                Sportingu mängu olen vaadanud korra Alvaladel. Kuigi oli tähtis mäng, hooaja viimane, ja Braga vastu, siis ikkagi sai pileti mängupäeval staadioni kassast.
                vaatasin ka, et viimaste mängude täituvus 26-31k vahemikus, aga aasta tagasi oli 40-50k. Arvestades seda fännide rünnakut mängijate vastu eelmine aasta ja kehvemaid tulemusi, siis võibolla osad fännid boikoteerivad. Nende kodulehelt sai lisbon - rio ave mängule 25 euroga, lisbon-benfica ja muud taolised populaarsemad on ainult klubikaardi omanikele kättesaadav. Porto - Liverpool sain kalli hinnaga viagogost
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Yo mehed ma tean, et see on ikka väga-väga vale koht kust küsida seda, aga see on seotud mingil määral Portugali jalgpalliga. Nii ma lihtsalt tahaks teada kas siin on mingeid foorumeid U-17 EM ( algab 3.mail, Portugal jõudis sinna) ning U-20 MM ( Portugal euroopa meister ning sai otse sinna). Tahaks teada saada kas siin on mingeid foorumeid U-20 MM-i või U-17 EM-I kohta kus saaksin nt arutada või kajastada tulemusi seal?

                  Kommentaar


                    Ma satun olema karikafinaali ajal Lissabonis. Kas kellelgi on piletite saamisega kogemusi sellele mängule? Kui reaalne see on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MadDoctor Vaata postitust
                      Ma satun olema karikafinaali ajal Lissabonis. Kas kellelgi on piletite saamisega kogemusi sellele mängule? Kui reaalne see on?
                      viagogo.com . vöi kohalikust soov.ee st. Isiklikult sain Benfica - Frankfurt mängule tutvuste kaudu ja kasutasin ühe tuttava membership kaarti.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Nii kui me räägime Portugali liiga suurimast staarist Bruno Fernandes'est siis ta tegi Lampardi 10 aasta taguse rekordi üle ehk kõige rohkem väravaid keskpoolkaitsja poolt tema lõi 28, aga Bruno Fernandes'el on juba 31 käes sellist asja pole küll ammu näinud kõige tõenäolisemalt on €50M ja Manchester City tema sihtpunkt, aga elame näeme.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                          Nii kui me räägime Portugali liiga suurimast staarist Bruno Fernandes'est siis ta tegi Lampardi 10 aasta taguse rekordi üle ehk kõige rohkem väravaid keskpoolkaitsja poolt tema lõi 28, aga Bruno Fernandes'el on juba 31 käes sellist asja pole küll ammu näinud kõige tõenäolisemalt on €50M ja Manchester City tema sihtpunkt, aga elame näeme.
                          City juba ütles ju, et nemad ei tea kust see jutt tulnud on, aga neil pole olnud ühtegi kontakti ei Bruno ega Sportinguga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            City juba ütles ju, et nemad ei tea kust see jutt tulnud on, aga neil pole olnud ühtegi kontakti ei Bruno ega Sportinguga.
                            A okei minu viga ei ole nii kursis olnud, ei tea kuhu ta mahuks isegi vb David Silva
                            asemele?
                            Aga jah siis selge

                            Kommentaar


                              Nii Portugali koondis Rahvuste Liigaks
                              Väravavahid
                              Beto,Rui Patricio,Jose Sa
                              Kaitsjad
                              Joao Cancelo,Pepe ,Ruben Dias,Jose Fonte,Raphael Guerreiro,Mario Rui,Nelson Semedo
                              Poolkaitsjad
                              Bruno Fernandes,Ruben Neves,Pizzi,Joao Moutinho,Danilo Pereira ,William Carvalho
                              Ründajad
                              Goncalo Guedes,Cristiano Ronaldo,Diogo Jota ,Dyego Sousa,Bernardo Silva,Rafa Silva

                              Kuigi mulle väga meeldib Nelson Semedo siis siiski peaks tema asemel olema koondises Ricardo Pereira kui vaadata statistikast ja üldse mängupilti ning valiti ka Leicesteri parimaks mängijaks see hooaeg, üldiselt ei muudaks see väga palju, sest Joao Cancelo on nkn põhis.
                              Ideaalis sooviks näha nii Renato Sanches`t kui ka Joao Mariot kuid neil on mänguaega vähe olnud ja minu jaoks jääb arusaamatuks miks on Monaco hooaja päästja Gelson Martins välja jäetud.D7QGHWaXoAArtAo.jpg

                              Kommentaar


                                Kõigist võimalikest teemadest, tundus see kõige õigem kuhu see postitada - igatahes oli huvitav lugemine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X