320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küsimus arvutigurudele. Veel paar tundi tagasi töötas mu Acer läpakal heli õlitatult. Nüüd arvuti lahti tehes toimib see ainult kõrvaklappidega. Milles asi võib olla? Mingeid seadeid enda arust näppinud pole ja kerge googeldamine ka mingit abi ei andnud. Anyone?
    Koondise põhimängija

    Kommentaar


      Nimelt, eile helistas mulle üks ettevõtte, et tahab töövestlust, aga mul läks meelest ära, mis kell see oli? Kas on viisakas helistada tagasi ja küsida või näitab mu mälu halvenemist tööandjale?

      Kommentaar


        Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
        Nimelt, eile helistas mulle üks ettevõtte, et tahab töövestlust, aga mul läks meelest ära, mis kell see oli? Kas on viisakas helistada tagasi ja küsida või näitab mu mälu halvenemist tööandjale?
        Mis see alternatiiv on? Mitte kohale ilmuda? Tulla kella 8-st ukse ette ja loota, et sinu aeg tuleb?

        Helista muidugi.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Ütle, et olid sellel hetkel välismaal ja kuna ajavahe, siis pole kindel, et märkmikusse õiges ajavööndis kellaaja panid
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            TaskuSebra töötab A. Le Coqil probleemideta?

            Kommentaar


              Ainult minul on viimased nädal? aega EPL digiversioonis artiklite järjekord nihkesse läinud? Varem oli stiilis - eesti - välismaa - veel eesti asja - mingi pikk artikkel - kultuur - sport ja kuskil vahel veel arvamus ja juhtkiri. Nüüd on välismaa - sport - välismaa - kultuur - arvamus - eesti - välismaa jne.
              Eilses ekspressis oli ka keegi lehti segamini tõstnud.

              Kommentaar


                Kas Tallinnas on endiselt olemas jalgrattarendi punktid, nagu eelmisel suvel, a la viskad mündid sisse ja saad ratta vastu?
                Koondise põhimängija

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Ainult minul on viimased nädal? aega EPL digiversioonis artiklite järjekord nihkesse läinud? Varem oli stiilis - eesti - välismaa - veel eesti asja - mingi pikk artikkel - kultuur - sport ja kuskil vahel veel arvamus ja juhtkiri. Nüüd on välismaa - sport - välismaa - kultuur - arvamus - eesti - välismaa jne.
                  Eilses ekspressis oli ka keegi lehti segamini tõstnud.
                  Ei ole ainule. Minul sama kala, et kõik nihkes. Uus versioon sakib suht.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                    Kas Tallinnas on endiselt olemas jalgrattarendi punktid, nagu eelmisel suvel, a la viskad mündid sisse ja saad ratta vastu?
                    Need olid need Sixti punktid? Millalgi aasta algul oli lugu, et see leping lõppes ära ja Sixt rohkem sellega ei toimeta, kuid väidetavalt pidi nende koostööpartner asja veelgi suuremalt ette võtma. Mina pole sel aastal ühtegi punkti Tallinnas näinud.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                      Ma eelmine nädal liigutasin oma kontode vahel raha (LHV-st Swedi) ja läks nii, et tegin LHV-s ülekande ära, logisin Swedi sisse ja juba oli raha üle tulnud (mingi 30 sekundit max). Ma ei tea kas trehvasin täpselt mingile õigele ajale või käivadki asjad nüüd nii.
                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Ei ole ainule. Minul sama kala, et kõik nihkes. Uus versioon sakib suht.
                      Kas EPLi äpp on Ekspressi omaga sama platform? Ekspressis on ka kõik topelt ja nihkes. Ja "tagasi" nupp annab mingi errori. Nii et enam ei saa lehte algusest lõpuni lapata vaid pead iga kord algusesse tagasi minema ning siis sealt iga kord uuesti otsima hakkama.

                      Kommentaar


                        Kui palju maksab puugi vaksiin tänapäeval? Saab seda apteekis ka teha?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
                          Kui palju maksab puugi vaksiin tänapäeval? Saab seda apteekis ka teha?
                          Saab. Tegin umbes 3 nädalat tagasi benu apteegis ära. Maksumus oli vist 37 eurot. Ma tegin puukentsefaliidi vastu. Kuna mul oli eelmine aasta puukborrelioos ja see põdemine oli korralik ajudekepp. Ma isegi ei tahaks neid tunnuseid kirjeldada, sest noh, kõigil lööb see erinevalt välja ja paljudel ei löögi üldse.

                          Kommentaar


                            Läbi perearsti peaks soodsamalt saama. Mul läks koos lapsega 52 eurot.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Läbi perearsti peaks soodsamalt saama. Mul läks koos lapsega 52 eurot.
                              Jep, vaatasin apteekis saab tänaseni teha, aga ma perearstis juures saan odavamalt ka. Kiiremini kah.

                              Kommentaar


                                Mul on Bialetti presskann mille sõel on omadega suht õhta ja laseb kohvipuru läbi. Kust ma uue saan?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X