320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma neid võiduparaade suuremat ei jälgi, küllap nad on mujalgi rahvarohked, aga tänased pildid on muljetavaldavad. Pole kahtlust, et kodulinnas seda klubi armastatakse.

    PS Augustis läheb tihedaks: Liverpool will play Chelsea in the first all-English Uefa Super Cup on 14 August in Istanbul.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Ma neid võiduparaade suuremat ei jälgi, küllap nad on mujalgi rahvarohked, aga tänased pildid on muljetavaldavad. Pole kahtlust, et kodulinnas seda klubi armastatakse.
      Tänavatel olla 750 000 inimest. Linn ise muidu selline 500 000 kandis.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Üli cool pilt ju. Aga eks solvumised ongi tänapäeval popid
        Püha karikaga niimoodi pilti ikka ei tehta. Küllap Klopp natukene tutistab Hendersoni.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Püha karikaga niimoodi pilti ikka ei tehta. Küllap Klopp natukene tutistab Hendersoni.
          Mees, kes on CL finaalis dressides? Vaevalt.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Mees, kes on CL finaalis dressides? Vaevalt.
            Kle see on spordi üritus ja mis dressidel viga? Ma ei saa aru miks kõik peavad panema endale ülikonnad selga? Klopp näitab seda, et see on ikkagi sport mitte mingi gala.
            ..ja nii ongi

            Kommentaar


              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Tänavatel olla 750 000 inimest. Linn ise muidu selline 500 000 kandis.
                Kõlab kahtlaselt. Evertoni ja Tranmere'i fännid ju välja ei tulnud.
                Kloppile pakutakse väidetavalt uut diili. Ei kõla halvasti, kuid ta ei pruugi vastu võtta. On varem öelnud, et aastal 2022 aeg minna.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                  Kloppile kõrge viis tehtu eest, aga Jordan Hendersoni instagram üllatas. Täielik tont.
                  ole rahulik
                  mc jünger.Anus Äärits.

                  Kommentaar


                    Divock Origiiiiiii !!!

                    Raske on siia isegi midagi kirjutada. Kogu eelmise aasta pahn ja selle aasta viimse veretilgani pingutused...

                    Fantastiline.

                    Me oleme suur Euroopa klubi ja nii jääb!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Kõlab kahtlaselt. Evertoni ja Tranmere'i fännid ju välja ei tulnud.
                      Kloppile pakutakse väidetavalt uut diili. Ei kõla halvasti, kuid ta ei pruugi vastu võtta. On varem öelnud, et aastal 2022 aeg minna.
                      Regioonis 2+ m inimest. Taolist massi ka varem nähtud... mingite suurte nukkude korral.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Palju õnne Liverpooli fännid!
                          Hea meel on näha sellist pilti. Just Klopp on see, kes on teinud Liverpoolist taas võitva klubi. Teda peame kõige rohkem kiitma ja tänama. Oskab mehi klubisse valida ja ka need korralikult mängima panna. Ja muidugi tema gegenpress, mis on paljuski edu võti.
                          http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

                          Kommentaar


                            Ma ei saa päris täpselt aru, mis siin toimub, kuid kindlasti on see omapäraseim hmmmm "õnnitlus"?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Ma ei saa päris täpselt aru, mis siin toimub, kuid kindlasti on see omapäraseim hmmmm "õnnitlus"?
                              https://twitter.com/2sporten/status/1134926970523926528
                              Ilmselt kui filme oleksid vaadanud siis saaksid aru ka.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Detsembris ootab Katar, sest klubide MM toimub siiski! Mõnusat õrritust hooaja keskpaika.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X