320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    Kas petti ka kuskil piimaletis veel on?
    On, just nägin Selveris (Arsenali Keskus). Isegi maitsestatud versioonid nüüd olemas - moodsad ajad (oli vist maasika ja mustika omad soodukaga).

    Kommentaar


      Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
      Nii huvi pärast küsin. Oletame, et valin baka lõputöö asemel lõpueksami. Kukun esimesel katsel läbi. Mis edasi? Kas saan uuesti proovida? Kas see lükkub järgmisesse õppeaastasse? Tänud ette.
      Rainer, sina või?

      Kommentaar


        Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
        Kas petti ka kuskil piimaletis veel on?
        Konsumis täna igatahes nägin. Jäi just silma samas kohas nende Skyr pooleliitristes pakkides toodetega.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Konsumis täna igatahes nägin. Jäi just silma samas kohas nende Skyr pooleliitristes pakkides toodetega.
          Skyr soolase karamelliga..... nomnomnomnom

          Kommentaar


            Võtsin aastaid tagasi õppelaenu. Küsimus, et kus ma saaksin teada kui palju ma kokku võtsin ja kui palju veel vaja maksta?
            Võtan enda pangaga ühendust? Või on mingi eraldi osakond, mis tegeleb õppelaenudega?
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              Võtsin aastaid tagasi õppelaenu. Küsimus, et kus ma saaksin teada kui palju ma kokku võtsin ja kui palju veel vaja maksta?
              Võtan enda pangaga ühendust? Või on mingi eraldi osakond, mis tegeleb õppelaenudega?
              Internetipangas saad vaadata kõiki detaile (laenusumma, jääk jne.).

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                .....Küsimus, et kus ma saaksin teada kui palju ma kokku võtsin ja kui palju veel vaja maksta?
                ....

                Selle nimi netipangas peaks olema koondülevaade, kus on kõik näha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  Võtsin aastaid tagasi õppelaenu. Küsimus, et kus ma saaksin teada kui palju ma kokku võtsin ja kui palju veel vaja maksta?
                  Võtan enda pangaga ühendust? Või on mingi eraldi osakond, mis tegeleb õppelaenudega?
                  wwwwwwwwwat.........
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Kas keegi tunneb isiklikult mõnda lõuna-ameeriklast, kes elab Eestis ja on väga väga huvitatud jalgpallist ja enda rahvuskoondisest?

                    Vene keele oskus mingilgi tasemel oleks superboonus.
                    See vastus on vist natuke liiga hilja, aga mul oli gümnaasiumis majanduse õpetaja Tšiilist, Henton Figueroa vms. oli nimi. Kui ma õigesti mäletan, siis ta käis eelmine aasta MMi ajal ka mingil hetkel stuudiost läbi(või oli see konföderatsioonide karikas, ma ei mäleta enam täpselt, sest MMil iseenesest Tšiilit polnud). Vene keele oskus kohta ei oska kommenteerida, eesti keelt oskab küll

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      wwwwwwwwwat.........
                      j-j-j-j-a-h-h?
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Oskab keegi öelda, mis lugu on taustaks ETVst tulevale naiste jalgalli MM reklaamile? Sama lugu oli minu teada eelmisel aastal ka WRC üheks theme songiks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          Oskab keegi öelda, mis lugu on taustaks ETVst tulevale naiste jalgalli MM reklaamile? Sama lugu oli minu teada eelmisel aastal ka WRC üheks theme songiks.

                          Kommentaar


                            Danke!

                            Kommentaar


                              Kui mul on Y tootja X-seeria kõlari toitejuhe kadunud, siis kas sama tootja x-seeria uuema mudeli toitejuhe võiks ka vanemale mudelile sobida? Eeldusel, et "laadija auk" on sama mõlemal mudelil. Ei, see pole tavaline USB juhe.
                              Jaaa- customer supporti kirjutasin, aga pole vastust saanud.
                              Eiii - väga googeldada ei viitsi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Kui mul on Y tootja X-seeria kõlari toitejuhe kadunud, siis kas sama tootja x-seeria uuema mudeli toitejuhe võiks ka vanemale mudelile sobida? Eeldusel, et "laadija auk" on sama mõlemal mudelil. Ei, see pole tavaline USB juhe.
                                Jaaa- customer supporti kirjutasin, aga pole vastust saanud.
                                Eiii - väga googeldada ei viitsi.
                                Jah, võiks sobida.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X