320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Linnupoja on äärmusliberaal ja ilma naljata ta on reaalselt normaalselt toimivale demokraatiale sama ohtlik kui need äärmus konservatiivid ekre ridades.
    Ma olen kohe kindlasti pigem sots. See et ma täis peaga vist? ei mäleta enam, arvasin, et maailm oleks parem paik kui kõik ekre fännid maha lasta ei tähenda, et ma arvan, et me nii peaks käituma.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99
      ma küll arvan, et maailm oleks parem paik kui EKRE valijaid ei oleks...
      ega ma ei mõelnudki, et ma enam nii ei arva, maailm oleks minu arvates kindlasti parem paik nii.

      Ainukene põhjus miks äärmusliberaalid on ohtlikud ühiskonnale on see, et tänu liigsele idiootsusele tekib ekre suguste osside pealetõus.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Nojah, nii ei saagi su küsimusele ju vastata, kui sa kohe juba ette tead, et tegu siiski ei ole mõistusega inimestega.

        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Nojah, asi võib ilmselt selles ka olla, et ühe jaoks mõistusega inimene pole seda teise jaoks vms.

        Kommentaar


          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
          Nojah, nii ei saagi su küsimusele ju vastata, kui sa kohe juba ette tead, et tegu siiski ei ole mõistusega inimestega.
          Mu point oli pigem see, et kui ma oleks ekre fänn, siis enamus teistest ekre fännidest minu luulu järgi ehk kuuluksidki sinna kolmandasse gruppi. Samas kui mina kõrvalt seda juttu kuulaks oleksin teisel arvamusel, et see tõde jääb siin kuhugi vahele ma arvan, et erinevad inimesed erinev arusaam. Täiesti vabalt võib sul olla selliseid tuttavaid. Ma lihtsalt ei tahaks üldse uskuda su juttu, sest siiamaani pole ühtegi sellist kohanud.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            https://www.youtube.com/watch?v=mx-2...Xd-Wqzh9R2Eo98 Mees on nii hull, et isegi EKRE ei tahtnud teda erakonda.

            Kommentaar


              Keegi lasti haiglast jälle välja.

              Kommentaar


                Tänu Mõnule sai mingi tegelane jälle tasuta vaatamisi

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Tänu Mõnule sai mingi tegelane jälle tasuta vaatamisi
                  Saad sellest aru? Te ei saa sellest aru!

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Väga äge, kuid mida sa sellega öelda tahad? Et parem-vasak skaalat pole Eesti erakondade kujunemise tõttu seetõttu maailmas olemas?
                      Ma sönastan natuke paremini - kas sa julgeksid öelda, et Eesti peamised meediakanalid pole grammigi ühegi erakonna poole kaldu?

                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      väita, et Kuusik võeti maha valede ja kuulujuttudega, on täielik full retard.
                      Kuulujuttudeks nimetasin neid allikaid seetõttu, et polnud alustatud ei kriminaalmenetlust ega uurimist. Isiklikult arvan ka, et tõenäolisemalt on jutud töesed, aga kuna tegemist väga karmi süüdistusega avaliku elu tegelase suunas, oleks ennatlik enne uurimist suuri väiteid teha. Arvesse vötaks selle juhtumi puhul ka seda, et pole esimene kord EKRE teemalisest negatiivsest juhtumist nädal aega järjest jaurata. Nt. Krossi naise juhtum, kus väidetavalt ekrelased teda stroomi rannas kividega loopisid vöi mingi postiljoniga jaurav kaabakas öismäel, kelle ainus seos EKREga oligi vist loosung särgil. Kummalgi pmst seost ei leitud, aga ketrati pikalt ja klikid muudkui tulid.

                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Minu jaoks on parajalt müstiline, et siin foorumis on kaalasid päris mitu, aga mitte keegi neist "pole EKRE valija, aga...".
                      Kui inimese kogu argumentatsioon põhineb uutest uudistest, siis on küll väga keeruline mõista, kelle valija ta siis on.
                      üleeelmistel valimistel andsin hääle näiteks sotsidele. Hetkel oleks see ilmselt üks viimaseid valikuid. Mittehääletanute hulk oli muideks suurem, kui valimiste vöitnud reformi häältesaak, niiet isegi kui kellegi jutt meenutab sulle mingi erakonna valija oma, ei tähenda see automaatselt, et see isik selle erakonna valija on. vöi üldse valija.
                      Teiseks: Uutest uudistest kuulsin siit foorumist reaalselt esimest korda. Samasugune parteimeedia nagu Kesknädalgi, kodulehel esimese lausena kirjas. Arvata, et näiteks reformierakond ei kasuta meediat oma ideede läbi viimiseks on ka natuke naiivne.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        https://www.youtube.com/watch?v=mx-2...Xd-Wqzh9R2Eo98 Mees on nii hull, et isegi EKRE ei tahtnud teda erakonda.
                        Miks sa mind paljastasid
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Ma sönastan natuke paremini - kas sa julgeksid öelda, et Eesti peamised meediakanalid pole grammigi ühegi erakonna poole kaldu?
                          Kas sa oled mõnes meediakanalis töötanud ka või niisama lahmid? Jah, igal ajakirjanikul kui persoonil on maailmavaade. Aga Eestis on ainult 1 ajaleht, kes juhtkirjas enne valimisi kutsub otsesõnu üles kedagi valima. Ja see on Äripäev, mida vist eriti ei loeta niikuinii?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Igal ajakirjanikul kui persoonil on maailmavaade
                            Objektiivsel ajakirjandusel ei ole ajakirjaniku isikliku maailmavaatega suurt midagi pistmist.
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust


                              No kohe tundus, et tegu on staažika räppariga.



                              Muuseas, tegu on teeneka jooksjaga, omaaegse Eesti noorteklassi tipptasemega. Ehk siis Pullerits seda ei maini, mida jooksmine sinuga teha võib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Objektiivsel ajakirjandusel ei ole ajakirjaniku isikliku maailmavaatega suurt midagi pistmist.
                                https://en.wikipedia.org/wiki/Journalistic_objectivity
                                Üldiselt Eesti ajalehtede toimetuses teevad ühed ja samad inimesed nii uudiseid kui ka arvamuslugusid. Ning ma väidangi sulle, et uudised on täiesti objektiivsed, kallutamata ning faktidel põhinevad. Arvamuslood on muidugi inimese maailmavaate poole kallutatud ja nii peabki olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X