320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul on Lenovo Thinkpad sülearvuti. Kas kahe monitori sellega ühendamiseks (nii, et pilt oleks laiendatud) on tõesti ainus võimalus dokk? Käisin Tartus Digimarketis ja Lõunaka Euronicsis ning nii seal väideti. Ehk siis kas äkki on ikkagi odavamaid variante, kui 65 eurine kasutatud dokk, mille ma ostsin?

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Mul on Lenovo Thinkpad sülearvuti. Kas kahe monitori sellega ühendamiseks (nii, et pilt oleks laiendatud) on tõesti ainus võimalus dokk? Käisin Tartus Digimarketis ja Lõunaka Euronicsis ning nii seal väideti. Ehk siis kas äkki on ikkagi odavamaid variante, kui 65 eurine kasutatud dokk, mille ma ostsin?
      Kas sellel VGA kaabli pesa ei ole? Siis peaks saama laiendada ka.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        Kas sellel VGA kaabli pesa ei ole? Siis peaks saama laiendada ka.
        Mkm. Üks hdmi pesa ainult.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Mkm. Üks hdmi pesa ainult.
          https://www.amazon.de/FOINNEX-Konver...y&sr=8-1-fkmr3
          Once a Gooner, always a Gooner

          Kommentaar


            Tallinnas iseteenindus autopesula kus korraliku mati pesu saaks teha?
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Kas see on halb toon, kui kandideerin kooli mitmele erialale? Põhimõtteliselt on kõik üks valdkond muidugi. Aga äkki ei saa esimese valiku puhul löögile, siis oleks nagu varuvariant ka. Too desperate?
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Kas see on halb toon, kui kandideerin kooli mitmele erialale? Põhimõtteliselt on kõik üks valdkond muidugi. Aga äkki ei saa esimese valiku puhul löögile, siis oleks nagu varuvariant ka. Too desperate?
                Hmm... kas nii mitte ei tehtagi?
                Kui omal ajal (hea kümme aastat tagasi, jah) kooli kandideerisin, siis nii valdavalt tehtigi.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas marcello Vaata postitust
                  Tallinnas iseteenindus autopesula kus korraliku mati pesu saaks teha?
                  Aquapesula Astangu ja Õismäe vahel raudteeülesõidu juures. Seal on matipesu aparaat, ise küll kasutanud ei ole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                    Aquapesula Astangu ja Õismäe vahel raudteeülesõidu juures. Seal on matipesu aparaat, ise küll kasutanud ei ole.
                    Seal oli viimati keegi vee pedaali "ära astunud" matipesu aparaadilt.
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Auto jätmine ülemiste keskuse parkimismaja ülemistele korrustele mitmeks päevaks on aktsepteeritav tegevus või kujad parkimiskontrollid kirjutavad trahvi välja?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Auto jätmine ülemiste keskuse parkimismaja ülemistele korrustele mitmeks päevaks on aktsepteeritav tegevus või kujad parkimiskontrollid kirjutavad trahvi välja?
                        trahvi saad, ei ole esimene lennujaama klient, kes selle peale tuleb....
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Auto jätmine ülemiste keskuse parkimismaja ülemistele korrustele mitmeks päevaks on aktsepteeritav tegevus või kujad parkimiskontrollid kirjutavad trahvi välja?
                          Kui tahad tasuta parkida, siis mõistlikum on Mõigu poole vaadata. Vianori/Peetri Pizza kant näiteks. Sisuliselt sama pik tee lennujaama kui Ülemiste keskusest.
                          308

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Auto jätmine ülemiste keskuse parkimismaja ülemistele korrustele mitmeks päevaks on aktsepteeritav tegevus või kujad parkimiskontrollid kirjutavad trahvi välja?
                            Minu soovitus kui oled nõus natukene maksma - jäta auto Ülemiste City parkimismajja, nt see uuem mis on täpselt lennujaama kõrval. Mõned päevad parkimist läks minuarust maksma ca 70€, aga automaadist saad otse vajutada nupule "Pilet kadunud" mis maksab 16€ ja saad kohe uue parkimiskaardi millega väljuda ehk 16€ pargi nii kaua kui ise soovid. Eelmine kord mul see süsteem igatahes toimis, ei tea kuidas nüüd mõned kuud hiljem on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              Minu soovitus kui oled nõus natukene maksma - jäta auto Ülemiste City parkimismajja, nt see uuem mis on täpselt lennujaama kõrval. Mõned päevad parkimist läks minuarust maksma ca 70€, aga automaadist saad otse vajutada nupule "Pilet kadunud" mis maksab 16€ ja saad kohe uue parkimiskaardi millega väljuda ehk 16€ pargi nii kaua kui ise soovid. Eelmine kord mul see süsteem igatahes toimis, ei tea kuidas nüüd mõned kuud hiljem on.
                              taksoga iisim poleks? Ok kui Munalaskmelt tulek, siis vast parem jaa oma autoga.

                              Kommentaar


                                Bettimissait www.bet2u.com (olen vahel seda kasutanud ja seni rahul olnud) ei avane mobiilis ühegi brauseriga, tuleb see Maksu- ja Tolliameti jama ette, et pole litsenseeritud hasartmänguleht jms.

                                Kõige lihtsam viis, kuidas sinna siiski saada? Ei ole itimees üldse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X