320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui üks inimene veel liituks, saaks ehk veel sel nädalal (N või R õhtul) kaheksaliikmelise liiga drafti ära pidada (kardan, et kümnest gruppi selle paari päevaga kokku ei saa).

    Kommentaar


      Nii, miinimumeesmärk on täidetud ehk lisandus ka kaheksas osaleja. Minupoolest võiks seega homme või ülehomme drafti ära pidada.

      Pakuks välja kas homme kell 20.30 või reedel 19.30

      Andke teada, kumb aeg teile rohkem sobib? Võib ka nihutada mõlemat kellaaega (reedel küll ainult ettepoole, kuna Liverpool-Norwich mäng algab 22.00)

      (Uutele liitujatele on liiga endiselt kuni drafti alguseni avatud)

      Kommentaar


        Algselt postitas moya Vaata postitust
        Nii, miinimumeesmärk on täidetud ehk lisandus ka kaheksas osaleja. Minupoolest võiks seega homme või ülehomme drafti ära pidada.

        Pakuks välja kas homme kell 20.30 või reedel 19.30

        Andke teada, kumb aeg teile rohkem sobib? Võib ka nihutada mõlemat kellaaega (reedel küll ainult ettepoole, kuna Liverpool-Norwich mäng algab 22.00)

        (Uutele liitujatele on liiga endiselt kuni drafti alguseni avatud)
        reede 19.30 (või varem) oleks minu jaoks üsna raske, homme 20.30 peaksin koju internetti jõudma küll

        Kommentaar


          Olen ka homse poolt.

          Kommentaar


            Homme ehk täna ma saan aru? Minule sobib. Reedel juba teine draft töös
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Ok, panin drafti algusajaks 20.30 täna õhtul. Loodetavasti kõigi osalejateni jõuab see info. Kellele see aeg ei sobi, siis soovitan RANK PLAYERSi alt teha oma isiklik mängijate paremusjärjestus (midagi salvestama ei pea) - sealt võtab arvuti draftilt puuduja eest automaatselt järjekaupa saadaolevaid mängijaid.

              Draftijärjekord kujunes juhuvalikul järgmiseks:

              1. PatrickBanaanholt
              2. Team dannar
              3. Team Robbbim
              4. Team j6u1uv4n4
              5. Team KermpZ
              6. moya
              7. FC Cariba United
              8. dazbooob

              Igaks valikuks on aega 1 min 1 sek.

              Kommentaar


                Mainiks ära, et punktisüsteemis on kaks pisikest täiendust selleks hooajaks:

                (1) Iga blokeeritud pealelöögi (Blocked shots (BS)) eest saavad kaitsjad nüüd 0,5 p asemel 0,75 p (ülejäänud positsioonid endiselt 0,25).
                (2) Lisasin uue kategooria Big Chances Missed (BCM) -1 p.

                Kommentaar


                  Algselt postitas moya Vaata postitust
                  Ok, panin drafti algusajaks 20.30 täna õhtul. Loodetavasti kõigi osalejateni jõuab see info. Kellele see aeg ei sobi, siis soovitan RANK PLAYERSi alt teha oma isiklik mängijate paremusjärjestus (midagi salvestama ei pea) - sealt võtab arvuti draftilt puuduja eest automaatselt järjekaupa saadaolevaid mängijaid.
                  Nagu ikka. Perekondlikud kohutused. Mingi listi soperdasin kokku. #ettenutmine
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Nagu ikka. Perekondlikud kohutused. Mingi listi soperdasin kokku. #ettenutmine
                    teeme 1h hiljem?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      teeme 1h hiljem?
                      Nii napilt enne drafti algust ei hakka aega muutma.

                      Kommentaar


                        Toetan moyat, teeme ära. Hommikul lennuk ja shit. Nagunii moya võidab ka.

                        Kommentaar


                          Jõuan u viieminutilise hilinemisega

                          Kommentaar


                            Saatsin Fantraxi supporti päringu, et mis võis olla põhjuseks, et kahel tiimil neli viimast valikut vahele jäid. Ise ma ei suuda kuidagi põhjust hetkel leida. Kõik drafti sätted on samad, mis eelmisel aastal ja siis möödus protsess probleemideta.

                            Igal juhul pean Cariba Utd ja Team Robbimi ees vabandust paluma, et asi lõpus pekki läks ja et ma ei suutnud operatiivselt probleemi lahendada. Kahjuks uuesti drafti lõppu ümber mängida pole vist enam aega ega võimalustki. Aga üks viis soovitud mängijaid endale saada on teha trade'i ettepanek selle/nende mängija/te praegusele omanikule. Või siis loodetavasti need vabaagendid, kelle te pärast üles noppisite ei jää neile mängijatele eriti alla, keda draftida tahtsite.

                            Kommentaar


                              Oi, aga mulle mu sats meeldib.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Automaatsed vahetused ei toimunudki esimesel mängupäeval?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X