320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Holland (09.09.2019 @A. Le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SunWolf Vaata postitust
    peeti sedasi ligi pool tundi vastu kuni saadi esimene sisse.
    15 minti
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Ma peatuks korra sellel, et mis krdi mõttes tegi Holland sitta kanti rohkem vigu kui Eesti? See näitaja peaks risti vastupidi olema. Eesti koondis peaks olema suurte vastu see vastik pitpull kes ei anna sentimeetritki ära ja kes vajadusel sõidab suurema tseremooniata kossi kui vastane hakkab mööda triblama. Särgist rippuda, vastasele inetuid asju öelda, lükata-tõmmata, mida iganes! Sellise vastase mängu tuleb LÕHKUDA ja staaride mängu(ja elu?)isu ära võtta. Vigu ja kaarte ei tohi karta, sellises mängus eriti.

      Ja siis Voolaid vabandab Koemani ees, et meie poiss tegi teie omale liiga, sorry. Minu rumal pea ei suuda seda lahti raalida.

      Kommentaar


        Vaatasin just järgi kuidas me 8:1 Belgialt kotti saime. Tegelikult võiks Anier meie Pukki olla täitsa! Kardan arvama, et Lääne-Euroopa liigad kahjuks Anieri seal aasias ei märka..
        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

        Kommentaar


          Algselt postitas MNa Vaata postitust
          Ma peatuks korra sellel, et mis krdi mõttes tegi Holland sitta kanti rohkem vigu kui Eesti? See näitaja peaks risti vastupidi olema. Eesti koondis peaks olema suurte vastu see vastik pitpull kes ei anna sentimeetritki ära ja kes vajadusel sõidab suurema tseremooniata kossi kui vastane hakkab mööda triblama. Särgist rippuda, vastasele inetuid asju öelda, lükata-tõmmata, mida iganes! Sellise vastase mängu tuleb LÕHKUDA ja staaride mängu(ja elu?)isu ära võtta. Vigu ja kaarte ei tohi karta, sellises mängus eriti.

          Ja siis Voolaid vabandab Koemani ees, et meie poiss tegi teie omale liiga, sorry. Minu rumal pea ei suuda seda lahti raalida.
          Ilmselt Pohlak teab, et varsti hakatakse Rahvuste Liigale lisaks EMile laskma ka ühte FairPlay meeskonda.

          Ausalt rääkides, siis ma olen rahul, et meil pole Andorra koondist, mis teeb mängus umbes 30 viga. Olen kunagi kommenteerinud õnnetut Läti mängu Andorraga, kus anti kahe peale kokku üle 55 vea. Neist mingi 40 oli Andorra poolt. Kindlalt oleks see koondis ikka ilgem, kui lihtsalt meie koondis, mis väravaid ei löö.

          Kommentaar


            Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
            Vaatasin just järgi kuidas me 8:1 Belgialt kotti saime. Tegelikult võiks Anier meie Pukki olla täitsa! Kardan arvama, et Lääne-Euroopa liigad kahjuks Anieri seal aasias ei märka..
            Sisuliselt samad rundajad Jah, ainult siukse väikse vahega, et üks lööb väravaid ja teine on Anier.

            Kommentaar


              Algselt postitas baller Vaata postitust
              Sisuliselt samad rundajad Jah, ainult siukse väikse vahega, et üks lööb väravaid ja teine on Anier.
              Üks on premmi väravalööjate tipus ja teine on Korea rahvaliigas

              Kommentaar


                Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                Ise arvan just vastupidi, et on mis seal kaitses on, peame ükskord jalgpalli mängima hakkama. Ma tõsiselt eelistaks mingit võimaluste rohket ilusate kombinatsioonidega 3-10 kaotust tuimale ühe pealelöögiga 0-4 kaotusele. Nii saaks peale mängu öelda, et õnne korral oleks seis võinud olla 10-10, sest võimalusi ju oli.
                Arvan, et tuleks leppida selliste Belgia laadsete kaotustega mõnda aega, kus mindi suure hurraaga peale, aga võeti ise hoopis välja. Nii järjepidevalt mängides küll ükskord endal ka rohkem tulema hakkab.
                Nõustun. Näiteks Kosovo tänast mängu vaadates läheb meel natuke kadedaks küll.

                Suurtelt saaks koslepeid edasi, aga tõenäoliselt oleks paremad eeldused omasuguste ja nõrgemate koondiste alistamiseks.

                Kommentaar


                  Mõtetu teema. Meil on Euroopa Top5 liigades ainult 1 mees mängimas. Isegi Top15 liigades pole ühtki meest lisaks pallimas...
                  Samal ajal ise olema 50. koha juures ja isegi leedukad ning lätlased on meist pea 15 kohta eespool.
                  Aluseks siis Kassiesa tabel
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Meil on 10 mängijat Premium Liigast koondises ja järgmine hooaeg mängime me mitte nelja vaid kolme Euroopa klubisarjade koha peale. Kuldsel play-offi aastal oli meil vaid üksikud mängijad koduliigast.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ilmselt Pohlak teab, et varsti hakatakse Rahvuste Liigale lisaks EMile laskma ka ühte FairPlay meeskonda.

                      Ausalt rääkides, siis ma olen rahul, et meil pole Andorra koondist, mis teeb mängus umbes 30 viga. Olen kunagi kommenteerinud õnnetut Läti mängu Andorraga, kus anti kahe peale kokku üle 55 vea. Neist mingi 40 oli Andorra poolt. Kindlalt oleks see koondis ikka ilgem, kui lihtsalt meie koondis, mis väravaid ei löö.
                      Ega Andorra tasemele pole muidugi vaja laskuda, aga just suurte vastu mängime me hetkel liiga pehmelt. Me teeme nende elu mugavaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        Mõtetu teema. Meil on Euroopa Top5 liigades ainult 1 mees mängimas. Isegi Top15 liigades pole ühtki meest lisaks pallimas...
                        Samal ajal ise olema 50. koha juures ja isegi leedukad ning lätlased on meist pea 15 kohta eespool.
                        Aluseks siis Kassiesa tabel
                        Lol@lätlased.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas toi Vaata postitust
                          Nõustun. Näiteks Kosovo tänast mängu vaadates läheb meel natuke kadedaks küll.

                          Suurtelt saaks koslepeid edasi, aga tõenäoliselt oleks paremad eeldused omasuguste ja nõrgemate koondiste alistamiseks.
                          Kosovo suhteliselt diasporaa koondis. Enamus on neist ikkagi tugevate jalgpallmaade kooli läbinud.
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MNa Vaata postitust
                            Ma peatuks korra sellel, et mis krdi mõttes tegi Holland sitta kanti rohkem vigu kui Eesti? See näitaja peaks risti vastupidi olema. Eesti koondis peaks olema suurte vastu see vastik pitpull kes ei anna sentimeetritki ära ja kes vajadusel sõidab suurema tseremooniata kossi kui vastane hakkab mööda triblama. Särgist rippuda, vastasele inetuid asju öelda, lükata-tõmmata, mida iganes! Sellise vastase mängu tuleb LÕHKUDA ja staaride mängu(ja elu?)isu ära võtta. Vigu ja kaarte ei tohi karta, sellises mängus eriti.

                            Ja siis Voolaid vabandab Koemani ees, et meie poiss tegi teie omale liiga, sorry. Minu rumal pea ei suuda seda lahti raalida.
                            Ma teadsin, et selline postitus siia tuleb lõpuks. Kas see oleks hullult parem kui oleksime kaotanud 0:4 aga vigu rohkem teinud? Või mõnele Hollandi mängijale vigastuse põhjustanud?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Ma teadsin, et selline postitus siia tuleb lõpuks. Kas see oleks hullult parem kui oleksime kaotanud 0:4 aga vigu rohkem teinud? Või mõnele Hollandi mängijale vigastuse põhjustanud?
                              Kas taktikaliste vigade ja kõige selle point pole mitte vastase mängutempo (ja mööndustega mängutuju) lõhkumine? Ei tea, kas see tulemus oleks "hullult parem olnud", aga mängupilt oleks vastastel vast ikka hullem olnud, mis oleks juba pool võitu.

                              Kommentaar


                                Nice guys finish last.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X