320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Brozovic on julm flopp olnud. Mõlemad Parma väravad tema arvele. Dortmund võttis mahlad välja meestel, nii intensiivne mäng oli. Aga sellepealt minna vs Parma ja oodata default võitu. Eieiei. Parma on ilma oma parimate ründajateta ja kiired 3ne eesliin tekitab ainult peavalu meile. Kulusevski on väga huvitav tegelane. Aga Atalanta omand.

    2pa peab kokku võtma ennast!

    Kommentaar


      Muidugi teeb Karamoh elumängu.

      Kommentaar


        Midagi pole teha kui vahetusest pole kedagi peale super-kaigas Politano ja noore Esposito võtta. Brozovicil on kumm juba enne jõule maas.

        Kommentaar


          Njah. 1 poolaja sitt sai otsustavaks. 2 pa tehti Parmale tormtuld , aga ei tulnud seda 3ndat väravat. Esposito võinuks kangelaseks saada, 1 puute volley lendas napilt postist mööda ja 96' BigRommi eest rikkus peapalli. Pink pink pink vs Rube. Vot nii on.

          Nii väga on Sensit vaja tagasi, kuigi Gags on soliidne olnud. Aga Sensi viib tiimi kohe leveli võrra edasi.

          Homme Kataloonias tuleb eestlastele loodetavasti häid uudiseid. Jalka võib korraks vasakule lûkata!

          Kommentaar


            Biraghi oli ikka kohutavalt sitt ja samuti Brozovic, kuigi see vend pole puhkust saanud, sest talle pole pingilt kedagi asenduseks tuua. Oli selline mäng, kus oli hädasti Alexist vaja. Politano on liiga ettearvatav. Sensit kiiresti vaja tagasi. Sellise õhukese pingiga läheb raskeks, loodetavasti saab vähemalt jaanuaris täiendusi.

            Kommentaar


              Kui kaua oleks Interi fännid skaalal "mõned päevad" kuni "hooaja lõpuni" nutnud ja kõiki ära ostmises süüdistanud, kui Juventusele oleks selline värav jõusse jäetud?

              Kommentaar


                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Kui kaua oleks Interi fännid skaalal "mõned päevad" kuni "hooaja lõpuni" nutnud ja kõiki ära ostmises süüdistanud, kui Juventusele oleks selline värav jõusse jäetud?
                  Millise hooaja?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Kui kaua oleks Interi fännid skaalal "mõned päevad" kuni "hooaja lõpuni" nutnud ja kõiki ära ostmises süüdistanud, kui Juventusele oleks selline värav jõusse jäetud?

                    image uploading site

                    Mitte üheski meediaväljaandes ei tulnud kisa ja kära selle kohta, mäng seisis 5 minutit ja VARi kohtunikud olid põhjalikud ja niisama kergelt see otsus vastu ei võetud nagu Rube mängudes tavaliselt. Asi praadis pikalt. Võid vähem oma twitteri insidereid ja toriino tuttoprügi uskuda. Vaata parem enda murulapi poole. Dybala lumehelbekesel on juba 9 mänguga nii palju musta materjali mida saaks balletikoolis värsketele õpilastele nt. Hooaja lõpuks saab vist 2h video kokku panna.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jr Vaata postitust
                      kergelt see otsus vastu ei võetud nagu Rube mängudes tavaliselt./--/Vaata parem enda murulapi poole. Dybala lumehelbekesel on juba 9 mänguga nii palju musta materjali mida saaks balletikoolis värsketele õpilastele nt. Hooaja lõpuks saab vist 2h video kokku panna.
                      Öhöhö, sellest ma räägingi. Otsus oli õige muidugi. Lihtsalt küsimus, et oli kaua Interi lumehelbekestest fännid nutaksid. Mu pakkumine oleks hooaja lõpuni.

                      See 5 minut üle nurisemine muidugi ka täiskuld. Oligi keeruline olukord, kus lõppeks Interile penalti välja uuriti. Aga, jep, loomulikult kõikide teiste puhul ju olukordi nii kaua ei vaadata. Ja Dybala kallal nutmine ka äge kontekstis, et Lautaro suutis kasvõi Parma vastu kastis paar korda pikali visata. Müstiline jutt ikka

                      Kommentaar


                        Ooot. Kas ma olen pime või ei tea suluseisust midagi. Aga mismoodi see sulu ei ole? Sellest itaalia keelsest jutust ei saa ma midagi aru.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Ooot. Kas ma olen pime või ei tea suluseisust midagi. Aga mismoodi see sulu ei ole? Sellest itaalia keelsest jutust ei saa ma midagi aru.
                          Sööt läks ju Candrevale, kes polnud sulus. See et Lukaku seal sulus sel hetkel vahtis, ei koti kedagi
                          ...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Ooot. Kas ma olen pime või ei tea suluseisust midagi. Aga mismoodi see sulu ei ole? Sellest itaalia keelsest jutust ei saa ma midagi aru.
                            Kaitsja jalg katab väidetavalt sulu ära. See, mis itaalia keelses pildis on kastiga tähistatud. Üldiselt tundub küll selline olukord olevat, et kui oleks sulg vilistatud, siis keegi ei nuriseks. Ja vastpidi ka muidugi, et kui leiti see kand sealt üles, siis ju kaeti ära. Üldiselt igati keeruline olukord (täpselt see mis Linnupoja pöördesse ajab) JA kui Juventusele oleks selline algselt suluks loetud värav legaalseks loetud, siis sa ei jõuaks seda Interi fännide nuttu ära lugeda erinevatest teemadest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SoccerWorld Vaata postitust
                              Sööt läks ju Candrevale, kes polnud sulus. See et Lukaku seal sulus sel hetkel vahtis, ei koti kedagi
                              Sellest ma aru ei saagi, kuidas Candreva sulus pole

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Sellest ma aru ei saagi, kuidas Candreva sulus pole
                                jalg ja käsi samal joonel - punasel.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X