320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma tööl kasutan. Mis küsimus on?
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Küsimus robot muruniiduki kohta. Kas enne talve peab talle laskma ka mingi hoolduse tegema, kusagilt on nagu kõrva jäänud? Ja kas talveks peaks ka selle laadimisdoki ära pakkima?

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Ma tööl kasutan. Mis küsimus on?
        Sama. Mulle isiklikult jäävad need kapslid lahjaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          Ma tööl kasutan. Mis küsimus on?
          Küsimus on eelkõige kasutajamugavuses? Samuti, kuidas on näiteks maitse?
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Algselt postitas football2u Vaata postitust
            Küsimus on eelkõige kasutajamugavuses? Samuti, kuidas on näiteks maitse?
            mugavus on hea, maitse on sitt

            Kommentaar


              Algselt postitas qrat Vaata postitust
              Küsimus robot muruniiduki kohta. Kas enne talve peab talle laskma ka mingi hoolduse tegema, kusagilt on nagu kõrva jäänud? Ja kas talveks peaks ka selle laadimisdoki ära pakkima?

              jah. jah.

              Kommentaar


                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                Küsimus on eelkõige kasutajamugavuses? Samuti, kuidas on näiteks maitse?
                Kasutada on tegelt päris mugav, jah. Kohvi saab kiiresti ja värsket ning suht puhtaks jääb kõik. Kuigi, veepaak on suht väike. Et kui oled suur kohvitaja, siis peab seda tihti täitma.
                Maitse osas ei oleks nii kriitiline. Kuna valikut on päris palju, siis leiab igaüks omale midagi kindlasti.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  Kasutada on tegelt päris mugav, jah. Kohvi saab kiiresti ja värsket ning suht puhtaks jääb kõik. Kuigi, veepaak on suht väike. Et kui oled suur kohvitaja, siis peab seda tihti täitma.
                  Maitse osas ei oleks nii kriitiline. Kuna valikut on päris palju, siis leiab igaüks omale midagi kindlasti.
                  Kapsli hind ehk tassi maksumus on päris kõrge vs filtrikohvi, pätika vms võrreldes.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Kas ma saan midagi omalt poolt ka teha, et (lühikesed) videoklipid hakkaksid kohe algusest mängima max resolutsiooniga? Kui klipp on 20 sekundit pikk, millest esimesed 19 sekundit on lego multikas ja siis läheb HD-ks, siis sellest on väga vähe kasu. Algusesse kerimine ei aita, sest siis tuleb lego multika kordus. Halloo, mul on valguskaabel, mitte modem!
                    Praegu on pime sügis, valguskaabel ei toimi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                      Kapsli hind ehk tassi maksumus on päris kõrge vs filtrikohvi, pätika vms võrreldes.
                      Samas ka odavam kui Coffee In jms kohti sponsoreerida mitu korda nädalas.
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Kas ma saan midagi omalt poolt ka teha, et (lühikesed) videoklipid hakkaksid kohe algusest mängima max resolutsiooniga? Kui klipp on 20 sekundit pikk, millest esimesed 19 sekundit on lego multikas ja siis läheb HD-ks, siis sellest on väga vähe kasu. Algusesse kerimine ei aita, sest siis tuleb lego multika kordus. Halloo, mul on valguskaabel, mitte modem!
                        Ilmselt erinevad teenused käituvad erinevalt.
                        You'd think YouTube would realize you always want the highest possible resolution. Here's how to make sure you always get it.

                        This feature requires a paid plan on Vimeo. Embedded videos default to Auto mode, which picks the best quality video for each viewer’s playback environment. Vimeo paid members can default an embedd...
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                          Kapsli hind ehk tassi maksumus on päris kõrge vs filtrikohvi, pätika vms võrreldes.
                          Tassi hind tuleb mingi 20-40 senti. Ja mulle isiklikult ei meeldi see puru tassis, et ses suhtes on mugav ja mõnus see kapsel (ei pea filtri ja puruga ka pudistama).
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Tassi hind tuleb mingi 20-40 senti. Ja mulle isiklikult ei meeldi see puru tassis, et ses suhtes on mugav ja mõnus see kapsel (ei pea filtri ja puruga ka pudistama).
                            Mul kodus mingi kapslimasin. Ilma seadme hinnata tuleb kohivtassi hind ca 40senti. Tööl on miskisugune JURA masin, mis võtab ube ning seal on tassihind 30senti. Pätikas/presskann kindlasti soodsam, aga mugavus maksabki veits.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              jah. jah.
                              Kas oskad ka mõnda teenindust soovitada?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                                Mul kodus mingi kapslimasin. Ilma seadme hinnata tuleb kohivtassi hind ca 40senti. Tööl on miskisugune JURA masin, mis võtab ube ning seal on tassihind 30senti. Pätikas/presskann kindlasti soodsam, aga mugavus maksabki veits.
                                Klick müüs-müüb mingit Lavazza Jolie masinat kuhu lähevad n.ö Lvazza kapslid (mio-mio vms). Kapsel maksab a la 18 senti (kui osta mingi a la 150-ne pakk).
                                Hooldusest ei tea midagi.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X