320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Milan mängib Allianzil paremini kui kodumeeskond. Haha

    Kommentaar


      Cristiano Ronaldo lahkus otsemaid staadionilt kui Dybala tema asemele toodi. Tekkis küsimärgid, kas Ronaldo lahkub Jaanuaris või siis kerge vigastuse pärast läks otsemaid riietusruumi.

      Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
      sarril oli mune, et ronalts välja võtta. tundub, et see hooaeg jääbki ronaltsi ehk viimaseks tipphooajaks
      Vaiki!

      Kommentaar


        Kuradi mängupilt on nii jube aga punktid kogunevad ja ollakse jätkuvalt meeskond kes pole kaotanud. See ei lõppe hästi, vaadates mehi kes pingil siis saaks paremini

        Sarri tõestab, et tegelikult on ta sitt ja kuulsust tegid talle oma suitsud, Chelsea suudab ka hullemas seisus Lampardiga hullu panna ja seda isegi paremini!

        Ronalts jälle välja, Dybalale andis käppa aga Sarrist kõndis kurjalt mööda tunnelisse. Kui see polnud just vigastus siis selle mehe püss hakkab varsti paukuma nii platsil kui ka meedias. Sitemal juhul pakib suvel kohvri

        61.minut hetkel. Mark my words juve võtab kuskilt persest 3. punkti.

        EDIT: to navas, olen isiklikult suurim Ronaltsi fänn, seda sa tead ilmselt Reali kategooriast aga no oleme ausad Sarri vähemalt selles osas mõistust on, et panna Dybala sisse, sest Ronalts mängis ikka väga sitasti täna, üldsegi viimased mängud. Ehk mõni Juve fänn oskab paremini öelda
        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

        Kommentaar


          Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
          Kuradi mängupilt on nii jube aga punktid kogunevad ja ollakse jätkuvalt meeskond kes pole kaotanud. See ei lõppe hästi, vaadates mehi kes pingil siis saaks paremini

          Sarri tõestab, et tegelikult on ta sitt ja kuulsust tegid talle oma suitsud, Chelsea suudab ka hullemas seisus Lampardiga hullu panna ja seda isegi paremini!

          Ronalts jälle välja, Dybalale andis käppa aga Sarrist kõndis kurjalt mööda tunnelisse. Kui see polnud just vigastus siis selle mehe püss hakkab varsti paukuma nii platsil kui ka meedias. Sitemal juhul pakib suvel kohvri

          61.minut hetkel. Mark my words juve võtab kuskilt persest 3. punkti.

          EDIT: to navas, olen isiklikult suurim Ronaltsi fänn, seda sa tead ilmselt Reali kategooriast aga no oleme ausad Sarri vähemalt selles osas mõistust on, et panna Dybala sisse, sest Ronalts mängis ikka väga sitasti täna, üldsegi viimased mängud. Ehk mõni Juve fänn oskab paremini öelda
          Ronaldol põlvevigastus.. Nüüd Matuidil läks mingi roie? Suht kohutav mäng siiani olnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Temp0 Vaata postitust

            Mark my words juve võtab kuskilt persest 3. punkti.
            1:0 võit!

            Nüüd ma mõistan miks Itaalia liiga on igav.
            Massiline kaitsetöö mõlemalt poolelt aga mis kõige tähtsam, mõlemad meeskonnast jooksid nagu peata kanad ringi, kas nagu Itaalias taktikaid ka luuakse? minu arvamus aga kui sul on Ronaldo, Dybala, Costa, Higuain, Mandzukic ja keskväljal Khedira, Ramsey, Matuidi, Pjanic siis võiks ju ründavalt mängida nagu Real ja Barca? Vähemalt tagaks meistriteliiga edu? 433? Väga huvitav mängijate valik nii Sarri kui ka Allegri puhul.

            kuidas oleks nt: (või siis poolkaitsjaga, seljuhul saaks Matudidi vkesiganes keskväljal olla). Ronaltsi positsioon vasakul suht vanusest tulevalt riskantne aga kaks ees Juves pointi ma ei näe ja kedagi teist sinna vasakule ei ole panna kui just Mandzukici. Sellise taktika puhul muidugi peavad ka tõusvad ja toetavad äärekaitsjad olema. Danilo on seda Realis ja mancitys tõestanud aga Alex Sandro koha pealt ei oska öelda

            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

            Kommentaar


              Jamh, Ronaldol on põlvega murekohad. Mees tahab hädasti mängida ja Sarri vajab teda ja sellepärast Ronaldo ei ole saanud oma põlvel puhata lasta. Äkki nüüd koondise pausilt naaseb tervemana. Samal ajal ei saa ma ka aru mis see Sarri pall(mäng) olema peaks. Ümmargune 0 tundub, aga eks alles kevadel loetakse tibusi. Anname aega.

              Kommentaar


                16 MÄNGU KAOTUSETA!


                postiivne
                * Kolm punkti. Raskelt tulid, aga peamine, et tulid.
                * Dybala. Tuli, nägi, võitis.
                * De Ligt. On vist jalgu alla saamas, sest tuli teine väga korralik mäng järjest.
                * Šešni. Mängust on nüüd viimase 400m jooksul ühe värava sisse saanud ja tegelikult on poolakas kenasti mängudes pildis olnud. Mis teisalt muidugi natuke negatiivne ka.
                * Higuain. On viimases kolmes mängus väravasöödu kirja saanud. Mis nagu pole palju, aga teisalt on nends kolmes mängus ainult neli väravat löödud ka. Kahju ainult, et Pipita väravale enam kuidagi pihta ei saa,.

                negatiivne
                * Mängupilt. Nõme on viriseda, kui tervel hooajal pole meeskond kaotust saanud. Aga. Hooajal saadud 13st võidust on vaid kaks enam kui üheväravalised (2:0 vs SPAL ja 3:0 vs Leverkusen). Ja mullegi tundub, et pigem on mängupilt veel kangutavam kui varem. Pallita liikumist toimub minimaalselt, kõrge press on väga episoodiline ja väravad tulevad pigem juhuslikult (standarditest või ühe mängija geniaalsusest) kui meeskondliku mänguga.
                * Ronaldo. Oli sitt. Aga väidetavalt mängib vigasena, et võib vist andeks anda.
                * Keskväli. Kohe üldse ei saanud söödumängu kenasti käima. Jube palju oleneb see mängupilt ikkagi Pjanicist ehk kui Bosnialane teeb asju, siis mäng lippad. Aga kui Pjanic võetakse kinni, siis ei suuda kaaslased tekkinud ruumi ära kasutada.

                Peale koondispausi sõidetakse liigas külla Atalantale & Meistrite Liigas tuleb külla Atletico Madrid. Paberil ikka maru rasked mängud.

                Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
                kuidas oleks nt: (või siis poolkaitsjaga, seljuhul saaks Matudidi vkesiganes keskväljal olla). Ronaltsi positsioon vasakul suht vanusest tulevalt riskantne aga kaks ees Juves pointi ma ei näe ja kedagi teist sinna vasakule ei ole panna kui just Mandzukici. Sellise taktika puhul muidugi peavad ka tõusvad ja toetavad äärekaitsjad olema. Danilo on seda Realis ja mancitys tõestanud aga Alex Sandro koha pealt ei oska öelda

                Kuidas oleks väga ründavate äärekaistjate JA kaitseoskuseta keskväljaga mängimine JA lisaks 4 väga ründava mängijaga mängitamine? Räige läbikäiguhoov kaitses oleks. Reali fänn võiks aru saada küll, et Casemiro on hispaanlaste üks võtmemängijaid. Itaalias on enamik peatreenereid taktikaliselt piisavalt pädevad, et sellised augud karistataks kiiresti ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  negatiivne
                  * Ronaldo. Oli sitt. Aga väidetavalt mängib vigasena, et võib vist andeks anda.
                  ajastab oma tippvormi järgmiseks kevadeks/suveks.

                  Kommentaar


                    Üldiselt olen astumas eikaga samasse paati, et Bentancur ja Rugani ei ole Juventuse tase ja on aeg neist meestest loobuda. Samas Demiral tundub olevat nokkimisjärjekorras veelgi kaugemal kui Rugani. Väga kahju on, et Mandžukic on meeskonnast välja külmutatud. Olukorras, kus väravaid ei tule, võiks teda ju proovida. Ja kui Bernardeschist asja ei saa, siis tehke vahetus Fiorentinaga ja küsige Chiesa vastu, aitäh.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Üldiselt olen astumas eikaga samasse paati, et Bentancur ja Rugani ei ole Juventuse tase ja on aeg neist meestest loobuda. Samas Demiral tundub olevat nokkimisjärjekorras veelgi kaugemal kui Rugani. Väga kahju on, et Mandžukic on meeskonnast välja külmutatud. Olukorras, kus väravaid ei tule, võiks teda ju proovida. Ja kui Bernardeschist asja ei saa, siis tehke vahetus Fiorentinaga ja küsige Chiesa vastu, aitäh.
                      Olles super adekvaatne Itaalia liiga spets ehk Kanal12* mängud.

                      Siis eile Fiorentina mängu koha pealt ma ei oska küll seda Chiesa armastust jagada, veidi Andros Townsendi meenutas.. Aga kogu Viola oli kohutav.

                      Kommentaar


                        Egas see Chiesa mingi eriline väravamasin nüüd ka pole, pigem selline keskpärane Perisici laadne ollus. Njah mõned üksikud sähvatused on aga see on ka kõik.

                        Kommentaar


                          Eks Chiesa osas on armastajaid ja neid, kes viimase 1,5 aasta pealt skeptiliseks muutunud. Ma personaalselt olen viimases paadis, sest sellise "iga 25 löök läheb väravasse" vägistamise pealt on raske neid lootusi üleval hoida.

                          Ja kuigi siin hala on päris palju mängupildi osas, siis fikseerime ära ka selle:

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Ja kui Bernardeschist asja ei saa, siis tehke vahetus Fiorentinaga ja küsige Chiesa vastu, aitäh.
                            Juve ju kujutab ette, et Berna hirmus palju raha väärt + fännid ootavad teda Firenzesse tagasi kõige vähem
                            Mu pärast võib vanamehe soovi ju täita ja Chiesa Juvele hea papi eest pingile hallitama parseldada küll, sest ma praegu küll ei näe kohta, et mida ta tiimile juurde peaks andma.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Ronaldo pidi vigane olema ju?
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Ronaldo pidi vigane olema ju?

                                ilmselt ainult peast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X