320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Äkki teete MuPo märkamise teavitusteks eraldi teema. Natuke ajab see minute trail närvi, teemale kohaselt.
    novat sellele pole enam paremat pealkirja võimalik mõelda kui siin juba olemas
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      (ise tegin kiire tasuvusarvutuse vahepeal ja leidsin, et Lääne-Viru kolkapatriotism enam ära ei tasu ja kirjutasin end Tallinnlaseks)
      Kuidas see arvutus välja nägi?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Aga väärt algatus siin, kogume stamp-kohad kokku ja võimaldame mitte-tallinna-sissekirjutatutel raha säästa (ise tegin kiire tasuvusarvutuse vahepeal ja leidsin, et Lääne-Viru kolkapatriotism enam ära ei tasu ja kirjutasin end Tallinnlaseks) -
        Reetur!

        Kommentaar


          Liis Haavel

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Parim oleks selline skeem.

            Vana-Juhan helistab Vana-Matile: "Õu, kuule, sa ei usu, mis praegu juhtus! Liis Haavel hakkas minuga rääkima!"
            Vana-Mati: "Lol @ Liis. Mis tahab?"
            Vana-Juhan: "Küsis, et kas mul maja ja lähedasi on. Ütlesin, et mutt on juba ammu mulla all ja lapsed Austraalias."
            Vana-Mati: "Hea troll oled "
            Vana-Juhan: "Oot, tule mu poole. Ma saadan Liisu sulle järgi, ütlen, et sul on ka mingi maja vanalinnas."
            Vana-Mati: "LMAO"
            Haaveli-Liis käib ja toob Mati Juhani poole: "Noh, härrad, kuidas ma saan teid aidata?"
            Vana-Juhan: "Kuule, ma kuulsin, et välismaal on sellised kohad, kus naised tantsivad muusika järgi ja võtavad riided seljast. On ka või?"
            vana-Mati: "Ma olen ka kuulnud. Kui keegi veel vanuigi mulle sellise vaatepildi pakuks, küll siis tänaks!"
            Haavli-Liis: "Oeh, jälle..."

            Õhtul viib Haavli-Liis Mati jälle koju. Mehed pärast omavahel: "Tra, see loll lehm mõtlebki, et saab mult pärandusega midagi kätte."
            Vana-Mati: "Lol, need noored lumehelbekesed on ikka lollid. Aga kenad tissid olid!"
            Vana-Juhan: "Aga kuidas tast lahti saada? Ei võta telefoni vastu?"
            Vana-Mati: "Ei, oota, ma kuulsin, et mingi Lusti-Katrin saab selles osas aidata."
            Vana-Juhan: "Sa, Mati, oled ikka üks nupumees!"
            Vana-Mati: "Höhöh, näpumees!"
            Vana-Juhan: "Lol!"

            Kommentaar


              Rag n sells.

              Ema elab Haapsalus tupiktänaval. Saadeti kiri umbes "kuna elate tupiktänaval a la teeotsast enam kui 150 vms meetri kaugusel, lisandub alates jaanuarist teie prügiveole 30 eur tagurdamistasu".
              Kas nad munni ei taha neelata? *
              *Ilmselt tuleb seda nende endi käest küsida. Küll mitte niisuguses sõnastuses

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Rag n sells.

                Ema elab Haapsalus tupiktänaval. Saadeti kiri umbes "kuna elate tupiktänaval a la teeotsast enam kui 150 vms meetri kaugusel, lisandub alates jaanuarist teie prügiveole 30 eur tagurdamistasu".
                Kas nad munni ei taha neelata? *
                *Ilmselt tuleb seda nende endi käest küsida. Küll mitte niisuguses sõnastuses
                30 eurot kord?

                Kommentaar


                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  30 eurot kord?
                  Jep
                  thmrgd

                  -e- vabandust. pean täpsustama, et lisaks oli öeldud, et kui prügikasti liigutada kuus meetrit tänava otsa poole, siis kõik okei.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Jep
                    thmrgd

                    -e- vabandust. pean täpsustama, et lisaks oli öeldud, et kui prügikasti liigutada kuus meetrit tänava otsa poole, siis kõik okei.
                    See on juba sama, kui sõita Viru Hotellist sadamasse piraat-taksoga, max 5-eurine ots tuleb 35.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Rag n sells.

                      Ema elab Haapsalus tupiktänaval. Saadeti kiri umbes "kuna elate tupiktänaval a la teeotsast enam kui 150 vms meetri kaugusel, lisandub alates jaanuarist teie prügiveole 30 eur tagurdamistasu".
                      Kas nad munni ei taha neelata? *
                      *Ilmselt tuleb seda nende endi käest küsida. Küll mitte niisuguses sõnastuses
                      Oh jah @ Ragn-Sells
                      Mul on naabritel prügipäev sama mis mul pakendipäev.
                      Prügi veab Jäätmekeskus ja Pakendit RagnSells.
                      Kastid asuvad kõrvuti meil.
                      Jäätmekeskus on mu pakendikoti ära vedanud ja RagnSells mulle selle eest tühisõidu arve esitanud.
                      Eile, vedasid isegi õiged vedajad ära, aga RagnSells peab panema uue pakendikoti siis mulle postkasti, kui vana minema vedasid. Nad panid naabrite postkasti
                      Tea, kas ma peaks kah nõudma tühisõidu arvetr või naabri postkasti rüvetamise tasu?
                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Jep
                        thmrgd

                        -e- vabandust. pean täpsustama, et lisaks oli öeldud, et kui prügikasti liigutada kuus meetrit tänava otsa poole, siis kõik okei.
                        Ehk siis reaalselt on põhjus see, et teenuse osutaja üritab enda tegevust muuta efektiivsemaks.

                        Kommentaar


                          See ei ole ju efektiivsuse suurendamine, kui sa pool töölõigust teenuse ostjale delegeerid. Või, kuidas see mõeldud on siis?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            See ei ole ju efektiivsuse suurendamine, kui sa pool töölõigust teenuse ostjale delegeerid.
                            kui kassapidaja töö teeb ära klient ise, nii et tööandjal jääb hulk palgaraha üle, on see just efektiivsuse suurendamine

                            Või, kuidas see mõeldud on siis?
                            aga mis prügivedu puudutab, oleneb see tihti mitte firmast, vaid enamasti konkreetsest inimesest rooli taga:
                            eelmisel aastal veel sai suure tee pealt ühistu teele sisse tagurdada ja piisas prügikasti veeretamisest oma krundi serva,
                            sel aastal enam mitte ja veeretama peab 10m asemel 50 meetrit,
                            - aga järgmisel aastal on kõik jälle vanaviisi
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Ehk siis reaalselt on põhjus see, et teenuse osutaja üritab enda tegevust muuta efektiivsemaks.
                              Ei, teenuse osutaja üritab kolmandilult tänavalt raha sisse kasseerida, kokku 300 eur ringi pealt. Äkki hakkaks kõik oma prügi kogumispunktidesse viima ja sealt siis veo firma korjab prale. Noh, teenuse osutajal suurem efektiivsus ja nii.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Ei, teenuse osutaja üritab kolmandilult tänavalt raha sisse kasseerida, kokku 300 eur ringi pealt. Äkki hakkaks kõik oma prügi kogumispunktidesse viima ja sealt siis veo firma korjab prale. Noh, teenuse osutajal suurem efektiivsus ja nii.
                                Ma eeldan, et autojuhil on kindel ring, mille peab ära tegema. Tema ringi mõõdetakse nii ajaliselt, kütuse kulumise pealt kui võimalike muude tegurite pealt (kahjustatud vara, auto seisukord jms). Mida kiiremini ja väiksema kütusekogusega ring tehtud saab, seda parem firmale (loe:kasumlikum). Minu teada peaks KOV olema see, kes korraldab hanke ning hankevõitja siis pakub teenust, seega on kohati tegemist monopoliga, aga kui tarbijal on tunne, et tehakse liiga, siis on võimalus KOVi poole pöörduda, kes teenusepakkujaga suhtleb ja vajadusel lepingut meelde tuletab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X