320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks seda tingi inimese imeline loomakene - rünnata ja hävitada on meile ikka meeldinud.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Selle diskussiooni jätkuks:

      Derek Eaton(see härra, kes lipu tõstis) pidi esialgselt ka tänasel Sheff Utd-Norwich mängul joonekohtunik olema. Vahetati välja. Tundub, et sellega tunnistatakse, et ta tegi vea.

      Kommentaar


        Täna oli hea kohtunik. + Var tegi kõik otsused õigesti. Ei antud pehmo penalteid ja värki.
        + nurgalöök mängiti iseendale lahti ja kohtunik pani tähele seda.

        Kommentaar


          Mind (ja Kloppi) häiris see, et Hendole anti rünnaku mahavõtmise eest kollane (väga sikutama ei jõudnudki hakata, kui vastane juba lootuse kaotas). Kui aga Salahil korduvalt riputi otsas ja temaga maad püüti künda, siis selleks ajaks olid kollased lehed kõdunenud.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Inglise VAR omas mahlas jälle. Arvestades, kui olematuid kontakte viiekastis rutiinselt väravavahtide kasuks vilistatakse, siis oli Evertoni värava jõusse jätmine... silmapaistev.

            Kommentaar


              Täielik De Gea oma pask. Ma kohtunikuna oleksin ka selle värava ära lugenud.

              Kommentaar


                Algselt postitas United Vaata postitust
                Täielik De Gea oma pask. Ma kohtunikuna oleksin ka selle värava ära lugenud.
                Iseenesest pole mul ka probleemi selle väravaga. Lihtsalt võrreldes kohtunike üldise lähenemisega viiekastis väravavahiga toimuvate kontaktide osas, on see otsus väga silmatorkavalt erinev. Tundub olevat selline olukord, kus VAR-i protokolli jäikus takistas kohtunikul otsust muutmast. Üsna kindel, et Mandri-Euroopa VAR-i reeglite järgi tegutsedes oleks see värav tühistatud.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Minumeelest ka selge viga De Geale ja Manule nssiti nägemisse.

                      Kommentaar


                        Eks vaadati panuste olukord üle.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Huvitav otsus uuesti pennalt lööma saata city-wolvesi mängus, city mängija oli esimene kes kasti spurtis.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Huvitav otsus uuesti pennalt lööma saata city-wolvesi mängus, city mängija oli esimene kes kasti spurtis.
                            Peaks olema, et kes palli esimesena mängis “varastest”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ev0luti0n Vaata postitust
                              Peaks olema, et kes palli esimesena mängis “varastest”
                              Reeglitest:
                              a player of both teams infringes the Laws of the Game, the kick is retaken unless a player commits a more serious offence (e.g. illegal feinting);

                              Häiriv on see, et üsna kindel, et poleks uuesti löödud kui oleks sisse läinud. Peaks igavusest kõik premi eelnevad pendlad läbi vaatama.

                              Mälu järgi võin öelda, et rashfordi vs crystal palac' penalti ajal oli 3 venda juba jalaga kastis enne kui ta palli lõi, ei löödud uuesti. Ühesõnaga mitte mingit ausust meilt premis pole kohtunikelt, ilmselt järgneva 3 aasta jooksul asi ei muutu ka. Unistused on ikka, et vile muutub ausaks kunagi.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                                Häiriv on see, et üsna kindel, et poleks uuesti löödud kui oleks sisse läinud. Peaks igavusest kõik premi eelnevad pendlad läbi vaatama.
                                Ei olekski uuesti löödud. Aga ilmselt oleks uuesti löödud kui reboundi oleks Man City mängija sisse löönud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X