320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    West Brom 1-[1] Leeds: Bamford


    26. mäng
    1. Leeds United, 52 punkti
    2. West Bromwich Albion, 52 punkti
    ---
    3. Brentford, 43 punkti
    4. Nottingham Forest, 43 punkti (25 mängu)
    5. Fulham, 42 punkti
    6. Millwall, 40 punkti
    ---
    7. Sheffield Wednesday, 39 punkti
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Olime mitte väga erapooletu silma läbi kriipsu võrra paremad, samas tegi Kiko seekord kaks väga head tõrjet, nii et peab rahul olema. Poolajal tehtud vahetus Bamford Nketiah vastu näitas, kui erinevad need kaks mängijat on. Nketiah võib väljakul olla silmnähtavalt nõrgemate oponentide vastu, kus tekib ridamisi võimalusi - tal on kiirust ja ta realiseerimine on parem Bamfordi omast. Kuid eilses võrde-võrdsega pusimises jäi ta täiesti abituks - palli hoida ei suutnud, söödud välja ei tulnud ja nii pärast 45 minutit Bamford sisse toodidga. Pilt oli kohe teine, Bamford hoidis kenasti palli, andis seda kaaslastele edasi, lõi värava ja mängupilt oli palju sujuvam kui esimesel poolajal.

      Seega, kuigi eile kutsuti Nketiah Arsenali tagasi, siis mina eriti ei muretse. Usun, et leiame kellegi samaväärse või isegi tulemuslikuma ilma probleemideta. Kedagi on kindlasti asemele vaja, sest ründajatest on meil veel ainult Roberts ja sellest jääb napiks.

      Jack Clarke kutsuti ka vaikselt Tottenhami tagasi. Liigas tema saldoks sel hooajal ainult 19 minutit jäigi. Kahju, mõnes mõttes, aga mis teha, kui teised laenatud nii head on olnud ja laenumeeste piirangute tõttu peale ei saa.
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Kas 6. jaanuari Arsenali näitab kuskil televusseris ja kui näitab, kas koguneme kuhugi, et väike uue aasta tuisutopsike teha?
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Kas 6. jaanuari Arsenali näitab kuskil televusseris ja kui näitab, kas koguneme kuhugi, et väike uue aasta tuisutopsike teha?
          Mina suure tõenäosusega tuleks. Aga kus vaadata saab ... ei teagi enam ... pole 10 aastat käinud
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Algselt postitas oku Vaata postitust
            Mina suure tõenäosusega tuleks. Aga kus vaadata saab ... ei teagi enam ... pole 10 aastat käinud
            Ma ikka täna ei saa õue mängima Järgmist karikaringi vaatame kindlalt!
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Algselt postitas oku Vaata postitust
              Ma ikka täna ei saa õue mängima Järgmist karikaringi vaatame kindlalt!
              krt Oku, ajasin hommikul isegi puhtad arsenali trussikud jalga, sinuga õhtu veetmise ootuses. milline dauner :-(

              Kommentaar


                Meeletu kui hea Leeds esimesel poolajal on olnud. Tehniliselt, taktikaliselt, motivatsioonilt super sats.

                Kommentaar


                  Algselt postitas COYI Vaata postitust
                  Meeletu kui hea Leeds esimesel poolajal on olnud. Tehniliselt, taktikaliselt, motivatsioonilt super sats.
                  Noh, tasub vaadata ka, kellega mängitakse. Ilmselt Divaris on pooltes mängudes keerulisem vastane...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Noh, tasub vaadata ka, kellega mängitakse. Ilmselt Divaris on pooltes mängudes keerulisem vastane...
                    Mulle meeldis vutikohtu podcastis, et eksperdid leidsid, et Arsenal on suunaga üles.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas COYI Vaata postitust
                      Meeletu kui hea Leeds esimesel poolajal on olnud. Tehniliselt, taktikaliselt, motivatsioonilt super sats.
                      Räägi nüüd teisest poolajast ka. Arsenal täielikult üle.

                      Kommentaar


                        Mängu kokkuvõttes kõik stats siiski Leedsil parem välja arvatud kõige olulisem. Aga see selleks, mu point on, et kui Leeds üles tuleb siis selle mängu järgi otsustades on neil pigem kvaliteeti hakata Euroopa kohti ründama (nagu Wolves) kui jääda relekavõitlusse nagu Villa ja Norwich.

                        Kommentaar


                          Te olete päris head :P

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Mulle meeldis vutikohtu podcastis, et eksperdid leidsid, et Arsenal on suunaga üles.
                            Kaks jutti taga 0 ja W - see on ikka ulme areng, ei? 🙂

                            Kommentaar


                              Algselt postitas COYI Vaata postitust
                              Mängu kokkuvõttes kõik stats siiski Leedsil parem välja arvatud kõige olulisem. Aga see selleks, mu point on, et kui Leeds üles tuleb siis selle mängu järgi otsustades on neil pigem kvaliteeti hakata Euroopa kohti ründama (nagu Wolves) kui jääda relekavõitlusse nagu Villa ja Norwich.
                              Hehe, naljatilk.

                              Kommentaar


                                Game of two halves.
                                Aga noh, mis seal ikka. Kokkuvõttes võrdne madistamine ja kvaliteedilt kõvem võttis oma. Arteta ja Arsenal ei saanud esimel pooltunnil Bielsapallist aru või lihtsalt ei osanud madalamalt liigatasemelt nii kõrget ja aktiivset pressi oodata. Nii et oleks ühe võinud ikka kogu sellest võimalustepudrust ära lüüa.
                                Aga ka siis, kui Leeds oleks saanud 1:0 pealt teisele poolajale minna, oleks see arvatavasti suht samasugune välja näinud. Arteta oli sõnad peale lugenud, Leedsil olid patareid 45 minutilisest surumisest veidi tühjad ja Arsenali mehed võtsid pärast peapesu jalad kõhu alt välja.
                                Vahva mäng. Sisendab optimismi, et võiks ikka top kahes lõpetada sel aastal. Eriti kui nüüd enam karikatele keskenduma ei pea ...
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X