320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Äkki annavad märku, et Sul on uut jopet vaja?
    No Rimist ma seda ostma ei hakka ju.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Sõbral oli just sama asi peale eelmist aastavahetust. Lapse käru hakkas igas poes piiksuma äkki ja mingit ravimit sellele polnudki, poest kust asi osteti ka selgitust ei osatud anda. Päris mitu korda sai ka läbi poogitud, ega see mingi aastane laps miski meistervaras ole.

      Kommentaar


        Nice try.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Teab keegi, kas Ari Matti teeb enda stand-up turneel iga kord sama seti või sõltuvalt linnast/kohast see muutub?

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            Sõbral oli just sama asi peale eelmist aastavahetust. Lapse käru hakkas igas poes piiksuma äkki ja mingit ravimit sellele polnudki, poest kust asi osteti ka selgitust ei osatud anda. Päris mitu korda sai ka läbi poogitud, ega see mingi aastane laps miski meistervaras ole.
            puldiga üle lasta ja näed mis asi piniseb, easy ju?
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas allars Vaata postitust
              Teab keegi, kas Ari Matti teeb enda stand-up turneel iga kord sama seti või sõltuvalt linnast/kohast see muutub?
              Kuna see on eelnevalt kirjutatud tunnine show, siis ikka sama, küll aga ta ilmselt vahepeal riffib lihtsalt vabalt - oleneb mis vahepeal juhtunud on.

              Kommentaar


                Ari Matti on naljakas?

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Ari Matti on naljakas?
                  Mulle meeldib. Tal tundub olevat korralikult materjali ja kui tal mingil hetkel katus ära sõidab, siis on suht hea. Mingi osa muidugi, mis puudutab seksuaalseid nalju, nii hea ei ole. Mu meelest on see stand-up koomikule lihtsama vastupanu teed minemine. Ehk kui midagi enam rääkida ei oska, siis kepist, riistast, tussidest jne saab ikka rääkida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas allars Vaata postitust
                    Mulle meeldib. Tal tundub olevat korralikult materjali ja kui tal mingil hetkel katus ära sõidab, siis on suht hea. Mingi osa muidugi, mis puudutab seksuaalseid nalju, nii hea ei ole. Mu meelest on see stand-up koomikule lihtsama vastupanu teed minemine. Ehk kui midagi enam rääkida ei oska, siis kepist, riistast, tussidest jne saab ikka rääkida.
                    Ma olen ka täitsa vaadanud. Eks selle pundi kõige toredam kuju on Sander Õigus, Ari Matti tundub pigevat lootvat liiga palju enda lavalisele olekule ehk siis ta pigem kõlab naljakalt, kui räägib nalja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma olen ka täitsa vaadanud. Eks selle pundi kõige toredam kuju on Sander Õigus, Ari Matti tundub pigevat lootvat liiga palju enda lavalisele olekule ehk siis ta pigem kõlab naljakalt, kui räägib nalja.
                      Ari teeb tõesti naljakaks tema kehakeel ja miimika. Samas on seal pundis ka väga kringleid vendi.

                      Kommentaar


                        Tema liigutused ei lähe selle mölaga kokku ju mida ta toodab, täitsa umbes vehib seal.
                        Ta nagu Amy Schumeri meesversioon, aga isegi veel vähem naljakas, kuigi see tundub suht voimatu. Ja no koige rohkem naerab publik alati siis kui keegi ropendab, mis naitabki selle publiku ja nende "naljameeste" taset komoodiamaastikul.

                        Ja no koige haigem vant see paks, kes koguaeg räägib kuidas ta nikku ei saa ja kui raske on elu lasnamäel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Alates sellest aastast ajab mu jope erinevate poodide turvaväravad errorisse. Jopet kannan juba neljandat aastat. Mis võib põhjuseks olla?
                          Triipkoodiga turvakleebis? Mul oli see jope sisetaskus, eemaldasin selle ja enam ei piiksu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas baller Vaata postitust
                            Tema liigutused ei lähe selle mölaga kokku ju mida ta toodab, täitsa umbes vehib seal.
                            Ta nagu Amy Schumeri meesversioon, aga isegi veel vähem naljakas, kuigi see tundub suht voimatu. Ja no koige rohkem naerab publik alati siis kui keegi ropendab, mis naitabki selle publiku ja nende "naljameeste" taset komoodiamaastikul.

                            Ja no koige haigem vant see paks, kes koguaeg räägib kuidas ta nikku ei saa ja kui raske on elu lasnamäel.
                            Ah ole nüüd ikka.
                            Karl-Alari on jumala ladna. Eks mis meelel see keelel

                            Ainus, keda ei ole nõus raha eest ka kuulama on Asperk. Minu meelest kliiniliselt mittenaljakas tüüp.

                            Ari Mattist meeldivad rohkem mainitet Õigus ja Ari kamraad Meema (kes on oluliselt arenenud viimasel ajal). Rohkem tahaks kuulata Roger Andret, aga ilmselt ta vist proovis kätt, aga ei viitsinud edasi tegeleda?
                            Ari Matti ropendab kuidagi mõttetult palju. Ei anna see sisule juurde vaid pigem häirib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Ah ole nüüd ikka.
                              Karl-Alari on jumala ladna. Eks mis meelel see keelel

                              Ainus, keda ei ole nõus raha eest ka kuulama on Asperk. Minu meelest kliiniliselt mittenaljakas tüüp.

                              Ari Mattist meeldivad rohkem mainitet Õigus ja Ari kamraad Meema (kes on oluliselt arenenud viimasel ajal). Rohkem tahaks kuulata Roger Andret, aga ilmselt ta vist proovis kätt, aga ei viitsinud edasi tegeleda?
                              Ari Matti ropendab kuidagi mõttetult palju. Ei anna see sisule juurde vaid pigem häirib.
                              Roger teeb ikka, kuna tal vist hetkel ülikooli lõpetamine ka teemas, siis vähem aktiivne. Aga Päikesejänkude podcasti teevad koguaeg, näen uusi episoode tuleb välja iga nädal.

                              Kommentaar


                                Head suvepäevade pidamise kohta koos ööbimisega umbes 25 inimesele Lääne (Roostat tean isegi, aga pigem midagi privaatsemat) või Pärnumaal?
                                Veekogu võib, aga ei pea olema, saun peaks olema, mingi kehalise aktiivsuse värk võiks ka lähiümbruses olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X