320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi teab kedagi kes teab kedagi kes sõidab, töötab, on Boltis?
    Enne läheb kärsitu inimese päike looja, kui küsimusele vastuse saad ametlike kanaleid pidi(klienditoe numbrit anyone?)
    Sheerige privasse sõbra kontakt kasvõi, kes on asjaline või sõidujagaja seal. 🙂
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Kas keegi teab kedagi kes teab kedagi kes sõidab, töötab, on Boltis?
      Enne läheb kärsitu inimese päike looja, kui küsimusele vastuse saad ametlike kanaleid pidi(klienditoe numbrit anyone?)
      Sheerige privasse sõbra kontakt kasvõi, kes on asjaline või sõidujagaja seal. ��
      Mina sõidan vabal ajal bolti võid julgelt küsida ja vastan kui oskan

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Head suvepäevade pidamise kohta koos ööbimisega umbes 25 inimesele Lääne (Roostat tean isegi, aga pigem midagi privaatsemat) või Pärnumaal?
        Veekogu võib, aga ei pea olema, saun peaks olema, mingi kehalise aktiivsuse värk võiks ka lähiümbruses olla.
        Ojako puhkekeskus on muhe koht mere ääres Pärnumaal. Tänapäeval isegi Pärnu linnas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Mina sõidan vabal ajal bolti võid julgelt küsida ja vastan kui oskan
          Üldhariduslikus mõttes kui viitsid, siis pane plussid/miinused kirja Bolti sōites?

          Kommentaar


            Algselt postitas Takjas Vaata postitust
            Triipkoodiga turvakleebis? Mul oli see jope sisetaskus, eemaldasin selle ja enam ei piiksu.
            Aitäh! Aitäh! Ja veel 1000 korda aitäh!
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas cabron Vaata postitust
              Üldhariduslikus mõttes kui viitsid, siis pane plussid/miinused kirja Bolti sōites?
              + Vaba ajagraafik tee, millal ise tahad
              + Suhteliselt mugav, sest ma julgen väita, et 90% klientidest on kaardimakse valitud

              Mina sõidan uuema Škoda octaviaga 1,4 TFSI bensukas ja ütleme, et ma olen arvestust teinud, et 100 neto kohta mis ma teenin peale bolt vahendustasu mahavõtmist mul läheb kütsile kuskil 20-25 euri

              - on see, et kes mõtleb sellele põhikohaga, siis gaasiauto on suhteliselt möödapääsmatu, sest igapäev 8-10h sõita sa lihtsalt kingid niipalju tanklatele ära
              -hommikul ja õhtul tipptundide ajal on väga hea järjest sõita, aga paratamatult on niipalju juhte hetkel liikluses, et tavalisel ajal on vahepeal ikka väga hapu.

              Eks põhiline süü on tegelikult sellel, et võõramaalastest juhte on nii räigelt sisse veetud, kes laksivad igapäev ala 15h ja lihtsalt võtavad meie omadelt inimestelt tööd eest ära ja hävitavad hea lisateenimis võimaluse.

              Kes ikkagi ajab igat eurot taga ja tahab reaalselt täiskohaga töötada, siis paratamatult peaks praegu olema kaks telefoni ühes Bolt ja teises Yandex, sest see suhe on kuskil selline Bolti 45% Yandexit 45% ja 5-10 juures pendeldab Uber (suvel kui turiste palju siis on rohkem, aga talvel on see suht väljasurnud).

              Boltiga hommikul ma vahest teen kella 7-10-11 ja siis neto teenin kätte vähemalt 12 eurot tunnis ja õhtul sama. Nädalavahetused praegu on lahjad, aga eks hetkel on taksonduses madalhooaeg ka. Erakordselt soe talv mõjutab ka muidugi, sest oleks -10 kraadi päeval ja lumine ning libe, siis tellitaks kindlasti kordades rohkem.

              Ma olen selline pühapäevasõitja rohkem ehk mõni nädal ei sõida üldse, siis vahest sõidan 3-4 päeva jutti jms. Oleneb kuidas elu ise korrigeerib ja ma väga pinges ei ole kui pean kuskil 15-20 minta vahest ootama uut tellimust, sest siis saab telo lahti võtta chillida.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Kui tihti autot pesed/koristad ja palju sellele kulub?
                Kuna mul on tumemust auto, siis ma käin vastavalt vajadusele käsipesulas lasen survekaga 2 minta üle ja see maksab mingi 2 euri? Seest lasen korralikult ära puhastada ka vastavalt vajadusele, aga Tallinnas Kadaka teel täitsa paar ühe-kahemehe firmat, kes teevad tunni ajaga seest mingi 20-30 euro eest väga ilusa töö. Samas ma mingit burkside ja jookidega autosse ei luba ja hommikul kell 4-5 kuskilt Bermuudast ei käi ka probleeme otsimas eks see säästab ka. Paar korda on täiesti purupurjus inimene tellinud, aga siis panen uksed ennem lukku kui visuaalselt juba näha, et klient tundub rahakotile rohkem ohtlikum ja kasulikum ja tühistan tellimuse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Paar korda on täiesti purupurjus inimene tellinud, aga siis panen uksed ennem lukku kui visuaalselt juba näha, et klient tundub rahakotile rohkem ohtlikum ja kasulikum ja tühistan tellimuse.
                  Norm
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Paar korda on täiesti purupurjus inimene tellinud, aga siis panen uksed ennem lukku kui visuaalselt juba näha, et klient tundub rahakotile rohkem ohtlikum ja kasulikum ja tühistan tellimuse.
                    Kas see mingit trahvi ei too?
                    Diskrimineerimine ju
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Kas see mingit trahvi ei too?
                      Diskrimineerimine ju
                      Tegelikult ei too, peab aktiivsuse hoidma kõrgel, siis võib vabalt canceldada. Ja tegelikult kui inimene on väga purjus, siis juht ei pea peale võtma ja Bolt ei saa selle kohta ka mitte midagi öelda ning trahvi ei saa ka teha, sest Bolt ei ole tööandja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Tegelikult ei too, peab aktiivsuse hoidma kõrgel, siis võib vabalt canceldada. Ja tegelikult kui inimene on väga purjus, siis juht ei pea peale võtma ja Bolt ei saa selle kohta ka mitte midagi öelda ning trahvi ei saa ka teha, sest Bolt ei ole tööandja.
                        Kui purupurjus on inimene, et teda taksole ei võeta?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Head suvepäevade pidamise kohta koos ööbimisega umbes 25 inimesele Lääne (Roostat tean isegi, aga pigem midagi privaatsemat) või Pärnumaal?
                          Veekogu võib, aga ei pea olema, saun peaks olema, mingi kehalise aktiivsuse värk võiks ka lähiümbruses olla.
                          Pakuks välja Metsajõe puhkemaja http://www.metsajoe.ee/. Olen käinud ja rahul olnud. Peamaja oli nüüd detsembris mingi 900 € kaks ööd äkki. Asub küll Järvamaal (Türilt 10 km Vändra suunas).

                          Ojakol olen ka käinud, seal on ka tore (eriti välibassein, sest meri on madal ja kivine). Ojakot soojal ajal nädalavahetuseks praegu saada vist ei ole võimalik.
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kui purupurjus on inimene, et teda taksole ei võeta?
                            Näiteks kannab ManU või hoopis Chelsea särki.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Idufirmad olevat meie majanduse tulevik, miks neil kogu innovatsiooni juures pole aega normaalsete nimedega vaeva näha??? Sportify on veel topelt napakas juhtum. Esiteks see nimi on täiesti mittemidagiütlev ja boonusena arvab kogu Google ökosüsteem, et sa lihtsalt kirjutasid Spotify valesti ja peidab hoolikalt seda Sportify käkki sinu eest.

                              Siinkohal soovin loomulikult tervitada ka Towelfy töökat kollektiivi!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Tegelikult ei too, peab aktiivsuse hoidma kõrgel, siis võib vabalt canceldada. Ja tegelikult kui inimene on väga purjus, siis juht ei pea peale võtma ja Bolt ei saa selle kohta ka mitte midagi öelda ning trahvi ei saa ka teha, sest Bolt ei ole tööandja.
                                Kusjuures see joodikute teema tundus minu jaoks nii kardetav, et ma paar aastat tagasi jätsin proovimata selle pärast Bolti sõita. Aga hea teada, et neid ei pea peale võtma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X