320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma pole eriti süvenenud asjasse, tegelikult pole üldse süvenenud. Kuid mis eristab mancityt ja psg? Miks üks sai keelu ning teine mitte?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Ma pole eriti süvenenud asjasse, tegelikult pole üldse süvenenud. Kuid mis eristab mancityt ja psg? Miks üks sai keelu ning teine mitte?
      City bänn praegu tuleneb väidetavast sponsorrahadega mängimisesPuht mälu järgi oli teema, et ETIHADi diil paberite järgi 60 milli, kuid eelmine aasta lekkinud meilide põhjal väidetakse seda olema 8 milli ning ülejäänud Mansouri/ADUGi taskust.
      Väidetav ütlen seetõttu, et ma siiani midagi tõendatavat lugenud ei ole mis tõestaks et nii ka on (põhjus miks see keiss veninud ka nii kaua et sellist asja raske tõestada).
      Huvitav on, et see keiss pikemat aega spordikohtus vms üleval olnud ning eile tehti avalikuks et teemat ei hakata menetlema enne kui pole ametlikku karistust, mis täna nüüd ka saaabus

      Kommentaar


        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
        City bänn praegu tuleneb väidetavast sponsorrahadega mängimisesPuht mälu järgi oli teema, et ETIHADi diil paberite järgi 60 milli, kuid eelmine aasta lekkinud meilide põhjal väidetakse seda olema 8 milli ning ülejäänud Mansouri/ADUGi taskust.
        Väidetav ütlen seetõttu, et ma siiani midagi tõendatavat lugenud ei ole mis tõestaks et nii ka on (põhjus miks see keiss veninud ka nii kaua et sellist asja raske tõestada).
        Huvitav on, et see keiss pikemat aega spordikohtus vms üleval olnud ning eile tehti avalikuks et teemat ei hakata menetlema enne kui pole ametlikku karistust, mis täna nüüd ka saaabus
        Ja kui sa isegi loeksid midagi veenvat, siis sa ikka ei usuks, eks?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ja kui sa isegi loeksid midagi veenvat, siis sa ikka ei usuks, eks?
          Ma pigem mõtlesin seda veenvat selle nurga alt, et kas 2 aastane bänn ka legit jõusse jääb. Nii palju kui minu väike aju neid mahhinatsioone võtab, siis ma eeldan, et see raha kantimine käis ikkagi ADUG - ETIHAD - CITY teed pidi, mida ma ei oska öelda kui raske või kerge on kontrollida. 2 aastane bänn on jõhker, hea 1 peale välja rääkida.

          Isiklikust vaatenurgast ütlesin juba novembris kui see teema algas, et ma ei imestaks kui see kõik tõele vastaks

          Kommentaar


            tundub kummaline, et kogu see trall käib omaniku mõistes "mingi" 67 ja 8 miljoni üle. Kas tõesti on kopikatega skeemitamine väärt sellist keeldu omanike jaoks? Seal peab midagi veel olema....

            Kommentaar


              Pep saab koju tagasi minna.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Pep saab koju tagasi minna.
                Pidi tulema Artetale abitreeneriks!

                Kommentaar


                  Ilmselt see kindel, et Pep ei viitsi jääda selle pulli pärast. Võimalik, et hunnik põhimehi kolivad ka. Kuigi ei imesta, kui bänn ühe hooaja peale muudetakse.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Pepil pole midagi kobiseda. On ise nõus saama "kolmanik sulas" stiilis palka.
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      mõtlesin sama, et ilmselt oleneb palju pappi köhitakse kuskil vetsus, et kas jääb või mitte. pepil pole 2 aastat mitte m*****, ei ole mängija karjäär, et kiire on.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Näidispoomine tehti siis ära. Väga võimalik, et seda karistusaega lõpuks lühendatakse, kuid vähemalt ühe hooaja peavad kindlasti teiste pidu kõrvalt vaatama. Kui esialgne karistus jääb täismahus püsima, siis ilmselt tuleb suurem pesahülgamine mängijate poolt - kaks aastat ainult koduliigaga/karikatega piirduda ei taha vist ükski tippmees. Kui õnnestub keeld vähendada aastale, siis suurem osa koosseisu ehk jääb kokku.

                        Pep, ma arvan, lahkub nii või naa. Koduliigas pole tal enam midagi tõestada ning tegu pole sellise treeneriga, kes jääks pikaks ajaks ühte klubisse ning mitu erinevat põlvkonda üles ehitaks. Meistrite Liiga võitmine (juhul kui see aasta ei õnnestu) oleks olnud ainus suur motivaator klubisse edasi jäämiseks, kui nüüd on see variant ka laualt maas.

                        Kommentaar


                          Pep võiks Itaaliasse minna ja sellest Roomast mingi normaalse klubi teha. Äkki siis tuleks count kah foorumisse tagasi!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Pep võiks Itaaliasse minna ja sellest Roomast mingi normaalse klubi teha. Äkki siis tuleks count kah foorumisse tagasi!
                            Pep liigub ainult rahakate ja potentsiaalsete võitjate vahel. Seega Juve ainult võimalik.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              tundub kummaline, et kogu see trall käib omaniku mõistes "mingi" 67 ja 8 miljoni üle. Kas tõesti on kopikatega skeemitamine väärt sellist keeldu omanike jaoks? Seal peab midagi veel olema....
                              Kõlab nagu üks vana hea tilli mõõtmine.

                              Kuna City'l oli tingimustega karistus all, siis CASist saavad nad abi vaid siis, kui UEFA ise enda reeglite vastu nüüd eksis.

                              Huvitav, mida PL lõpuks veel otsustab... võib olla teeme kübaratriki
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Nüüd tuleks kaks eelmist tiitlit ära võtta.
                                Selline tiitlivõit oleks fännide petmine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X