320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei saa aru. Mis kurk, mis mahlade väljalaskmine
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Ma ei saa aru. Mis kurk, mis mahlade väljalaskmine
      Kurgimahla, noh. Uus hittoode, võib sokki ka pakendada.

      Kommentaar




        Jubedad terminid arthouse, indie ja mis iganes veel, mida kindlasti tuleb vastandada paha-paha "kommertsi" ja "peavoolule". By Tristan Priimägi.

        Kommentaar


          Aastaid on jäänud mulje, et Omnival on pakiautomaatidega jamasid ja Smartpostiga pole endal ühtegi probleemi olnud...aga nüüd...kaks nädalat tagasi ostsin ühe asja ja saatja pani smartposti. Läks nädal mööda ja tundus asi kahtlane. Helistasin smartposti, öeldi, et pakiautomaat on täis, et saadame kulleriga ja pakk jõuab paari päeva jooksul maksimaalselt. Läks 4 päeva mööda, helistasin smartposti. Öeldi, et uurin asja ja helistan teile kohe tagasi. Kõnet ei tulnud. Helistasin järgmine päev uuesti, öeldi, et uurin asja ja annan hiljemalt lõunaks teada. Kõnet ei tulnud. Nüüd helistasin ja ikka nad ei paku mõistlikku lahendust. Öeldi, et helistage kolmapäeval uuesti kui pakki pole kätte saanud. Hiinast jõudis ka varasemalt pakk kiiremini, kui ühest eesti otsast teise.

          Kommentaar


            Hetkel nuriseda postiteenuste üle on suhteliselt munn käitumine.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Ma tellisin 13. aprillil Amazonist (.co.uk) paki, nädal hiljem (20. aprillil) pandi teele, 24.-ndal sain SMSi, et pakk on Smartposti automaadis.
              põhimõtteliselt sama - 15.04 tellisin, 21.04 pandi teele ja täna tõi kuller ukse taha, kuigi olin valinud pakiautomaadist kättesaamise.

              ja kordagi pole olnud ühegi postiteenuse osutajaga probleeme.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                Youtube´i reklaamid. Need just, mis on nagu mega pikad. Olin pesemas ja hea muss käis taustaks ja järsku algas mingi Betsafe jalkagurude osa. Nagu wtf? ma olin in da zone pesemisel ja järsku selline asi.
                seda kuulasid või - https://www.youtube.com/watch?v=zJLVGNLLo-M

                Kommentaar


                  Ma tellisin eelmisel neljapäeval millalgi pärastlõunal ühe paki. Reede ennelõunal oli teisest Eesti otsast kodulähedases pakiautomaadis kohal. Smartpost. Olin väga meeldivalt üllatunud, kuna tellimisel anti info, et läheb kaks päeva. Ning Omniva puhul oli viide a la "pikem tarneaeg".

                  Aga teemasse ka.

                  Kuradi erilubadega Eesti suursaartele pääsemine. Tere Nõukogude Liit jne. See ei ole tõsiseltvõetav exiti-strateegia, eriti kui me ei räägi Saaremaast.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Ma tellisin eelmisel neljapäeval millalgi pärastlõunal ühe paki. Reede ennelõunal oli teisest Eesti otsast kodulähedases pakiautomaadis kohal. Smartpost. Olin väga meeldivalt üllatunud, kuna tellimisel anti info, et läheb kaks päeva. Ning Omniva puhul oli viide a la "pikem tarneaeg".

                    Aga teemasse ka.

                    Kuradi erilubadega Eesti suursaartele pääsemine. Tere Nõukogude Liit jne. See ei ole tõsiseltvõetav exiti-strateegia, eriti kui me ei räägi Saaremaast.
                    Miks sul sinna va saarele vaja minna on? Praegu pole ju suvi veel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      Kuradi erilubadega Eesti suursaartele pääsemine. Tere Nõukogude Liit jne. See ei ole tõsiseltvõetav exiti-strateegia, eriti kui me ei räägi Saaremaast.
                      Aga varsti saab ju muuseumites käia, mis pidi kõiki noori ja aktiivseid meelitama!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Miks sul sinna va saarele vaja minna on? Praegu pole ju suvi veel.
                        Koju võiks ikkagi iga inimene saada. Maal on praegusel ajal palju töid, mida vaja teha.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Kuradi erilubadega Eesti suursaartele pääsemine. Tere Nõukogude Liit jne. See ei ole tõsiseltvõetav exiti-strateegia, eriti kui me ei räägi Saaremaast.
                          Ma siiski pole napsuga liialdanud. Mõltesin, et kuulsin valesti.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Koju võiks ikkagi iga inimene saada. Maal on praegusel ajal palju töid, mida vaja teha.
                            Räägid kogu saarlaste eest, mandrimeeste eest, rahva eest, kuna nädal või kaks on nakatuskõver olnud kergelt allapoole? Kaitsed kogu saaremaad mandri eest või andrit Saaremaa eest? Või pole vaja kaitsta, sest Saaremaa on nagu kõik maakonnad ses olukorras?
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Kuradi erilubadega Eesti suursaartele pääsemine. Tere Nõukogude Liit jne. See ei ole tõsiseltvõetav exiti-strateegia, eriti kui me ei räägi Saaremaast.
                              siiski oht on olemas, pigem mitte ju riskida, et jälle nakkuskolle võiks tulla

                              Kommentaar


                                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                                Räägid kogu saarlaste eest, mandrimeeste eest, rahva eest, kuna nädal või kaks on nakatuskõver olnud kergelt allapoole? Kaitsed kogu saaremaad mandri eest või andrit Saaremaa eest? Või pole vaja kaitsta, sest Saaremaa on nagu kõik maakonnad ses olukorras?
                                Aga mina ju ei rääkinudki Saaremaast. Kirjutasin seda oma esialgses postituses. Hiiumaal on viimase kolme nädalaga üks koroonaviirusesse nakatunu. Inimesed ei saa koju ega tööle. See ei ole okei.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X